cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki
63 936 ogłoszeń
Od najnowszych
63 936 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Opacz-Kolonia
Opacz-Kolonia,mazowieckie
719 000 zł1 000 m² 719 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa przy lesie Nieżyn
Nieżyn,zachodniopomorskie
520 000 zł19 700 m² 26,40 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Bruzdowa
Warszawa,mazowieckie
7 020 000 zł10 800 m² 650 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Wąwozy
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
656 000 zł8 200 m² 80 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Polna
Prusice,dolnośląskie
1 495 000 zł10 526 m² 142,03 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Grelecka
Szewna,świętokrzyskie
200 000 zł4 900 m² 40,82 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Ińsko
Ińsko,zachodniopomorskie
120 000 zł3 484 m² 34,44 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Rzeczki
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
135 000 zł956 m² 141,21 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Rekowo
Rekowo,zachodniopomorskie
265 000 zł5 300 m² 50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Dobrzeń Wielki
Dobrzeń Wielki,opolskie
210 000 zł2 294 m² 91,54 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki
Włącz powiadomienia