dowolna

Działki

63 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Wichrowa

Poznań,wielkopolskie

45 000 zł359 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej (rod) o powierzchni 359m2, znajdującej się w ciekawym położeniu i lokalizacji - ulica Wichrowa. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Klucz

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł815 m² 484,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowy kompleks działek budowlanych zlokalizowany w cichej i zielonej dzielnicy - Szczecin Żydowce - Klucz. Teren zagospodarowany, ogrodzony, działka równa i płaska. W sąsiedztwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Celestynów

Celestynów,mazowieckie

1 288 200 zł3 390 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki: 1390 m2 i 2000 m2 (z budynkiem magazynowo - biurowym). Wymiary: pierwsza 44 x 31,5 x 43 x 32, druga 48 x 43 x 47 x 42 (pobrane z portalu e-mapa). Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Górne

Górne,warmińsko-mazurskie

155 000 zł47 065 m² 3,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt o pow. 4,7065 ha położony w okolicy wsi Górne w gminie Gołdap. Nieruchomość gruntowa leży między Górnem a Kolniszkami, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podstawie

Kraków,małopolskie

265 000 zł1 200 m² 220,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę mieszczącą się w Krakowie przy ulicy Podstawie. Nieruchomość posiada prawomocne warunki zabudowy (wz). Działka płaska w kształcie prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Czeczotki,mazowieckie

190 000 zł800 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w otulinie Kampinosu Sprzedam działkę 800m2 w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wymiary działki: 28,75m x 27,74m Prąd, wodociąg oraz kanalizacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Ducka

Wola Ducka,mazowieckie

313 700 €12 548 m² 25 €/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo dobry teren inwestycyjny, niedaleko Warszawy, znakomity dojazd, przemysłowa okolica. Złożony w marcu 2023 roku wniosek o wydanie warunków zabudowy (oczywiście można złożyć nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

840 000 zł899 m² 934,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Powierzchnia: 899 m2 Dojazd: czesciowo utwardzony i polny. Ogrodzenie: brak Kształt: prostokąt Wygląd: pusta, zakrzewiona i zadrzewiona. Lokalizacja - Kołobrzeg przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Galla

Gdańsk,pomorskie

59 000 zł300 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Od 19.06 - 26.06.2023 znajduję się na urlopie. Wszelkie informacje udzielę po powrocie. Działka Na sprzedaż prawa do działki rod (rodzinny Ogród Działkowy) położonej w świetnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł605 m² 2 644,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 605 m2. Położona jest w rejonie ul. Składowej, jednostka ewidencyjna Krowodrza. W chwili obecnej zabudowana parterowym pustostanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

5 500 000 zł5 086 m² 1 081,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowana w Gliwicach, w centrum. Powierzchnia działki to 5086 m 2. Nieruchomość jest uzbrojona i dobrze skomunikowana. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 330 m² 240,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Libusza

Libusza,małopolskie

79 000 zł1 500 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest 15 arowa działka budowlana położona w miejscowości Libusza około 10 km od Gorlic. Na działce znajduję się gaz, prąd i kanalizacja. istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

267 000 zł16 877 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-inwestycyjna o powierzchni 1,68 ha położona przy drodze 163 prowadzącej z Kołobrzegu do Dygowa. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa, działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Glina

Glina,mazowieckie

1 037 000 zł12 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna (rolna 3100 m2 kl. IVa, rolna 1400 m2 kl. IVb, łąka 7300 m2 kl. ŁIV, grunty zakrzewione 400 m2 kl. Lzvi) o wymiarach ok. 48 m x 272 m. Położona na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

219 000 zł4 924 m² 44,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka o powierzchni 4924m2 położona w Przybiernowie. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. Dla działki wydane są warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

859 000 zł3 024 m² 284,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę z uzyskanym pozwoleniem na budowę i gotowym projektem budowlanym. Inwestycja składa się z łącznie sześciu domów ( trzy bliźniaki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł3 000 m² 199,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

/ działka w Mieszkowie- powiat Piaseczyński/ Szukasz działki ze świetną komunikacją z Warszawą, a zarazem miejsca, gdzie można wypocząć i stworzyć wymarzony dom? Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Złotoria

Złotoria,podlaskie

700 000 zł7 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Meg Real Estate prezentuje nieruchomość gruntową o powierzchni 7000 m2 położoną w miejscowości Złotoria w gminie Czarna Białostocka. Odległość od granic Białegostoku około 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leszyce

Leszyce,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 541 m² 94,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biała Posesja Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną we wsi Leszyce, usytuowanej w południowej części Puszczy Bydgoskiej. Działka o powierzchni 1541 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Błędów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

79 000 zł1 003 m² 78,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu, z warunkami zabudowy. Aktualna cena obniżona została O 5000 zł na poczet kosztów utwardzenia drogi dojazdowej. Lokalizacja Działka znajduje się we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kaszewo

Kaszewo,zachodniopomorskie

22 000 zł440 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę rekreacyjną (wydane zaświadczenie o prawie budowy domku letniskowego do 35m2) o pow. 440m2. W odległości 1 km najbliższe jezioro. Wokół działki liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę położoną w Brzezinach przy ul. Leśnej. Działka posiada powierzchnię 1500 m2, wymiary działki to 37x42 m. Atuty działki *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wola Ducka

Wola Ducka,mazowieckie

690 165 €15 337 m² 45 €/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

To nie jest tak w tym przypadku, że komuś się wydaje, iż na gruncie który posiada pewnie będzie można postawić jakieś hale - bo sąsiad tak powiedział, bo właściciel gdzieś coś przeczytał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mściszewo

Mściszewo,wielkopolskie

366 000 zł1 663 m² 220,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** Marzysz o domu położonym w sielankowej scenerii lasów sosnowych i nadwarciańskich łąk, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Zielonka

Górki Duże,łódzkie

1 100 000 zł19 883 m² 55,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki w Górkach Dużych powiat łódzki wschodni , gmina Tuszyn. Na terenie wsi obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Teren zielony, dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty

Kąty,zachodniopomorskie

640 000 zł400 000 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek o łącznej powierzchni około 40 hektarów z własnym kanałem pod rekreację. Teren w cichej i spokojnej lokalizacji - trasa turystyczna nad morze na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Biedaszków Wielki

Biedaszków Wielki,dolnośląskie

74 000 zł921 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży przepięknie położona działka o pow. 921 m2, zlokalizowana na uboczu wsi, 15 km za Trzebnicą w kierunku na Milicz. W otoczeniu inne zabudowania. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki w Kawęczynie Piękna, zielona i spokojna okolica. Idealna na dom jednorodzinny. Media w drodze Atuty działki: - działka w pobliżu zabudowy jednorodzinnej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zazdrość

Orzesze,śląskie

199 000 zł990 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom ta oferta powinna Cię zainteresować. Do sprzedania działka o powierzchni 990m2 i wymiarach: ok. 27m szerokości, ok. 36,5m długości. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

395 000 zł1 947 m² 202,88 zł/m²

 

 

 

Połchowo,zachodniopomorskie

144 000 zł3 511 m² 41,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połchowo, 11 km od Kamienia Pomorskiego - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 3511 mkw, położona w kompleksie - możliwość zakupu sąsiednich działek. Objęta studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzcianka

Trzcianka,mazowieckie

88 000 zł966 m² 91,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Trzcianka (gmina Wilga, powiat Garwoliński) o powierzchni 966 m2. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nobla

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł1 130 m² 544,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w dobrej lokalizacji w dzielnicy Jędrzychów. Działka ma 1130 m2, jest w kształcie prostokąta ze ściętym narożnikiem i ma z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Zakręt

Zakręt,mazowieckie

582 400 zł1 040 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania bardzo ładna działka pod dom jednorodzinny lub bliźniak. Znakomite położenie komunikacyjne: blisko Trakt Brzeski (a 2) i Trasa Lubelska (s 17). Dojazd samochodem do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jerzmanki

Jerzmanki,dolnośląskie

99 900 zł824 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Jerzmanki woj. Dolnośląskie: 147/1 - sprzedana 147/2 - 828m2 147/5 - 824m2 147/6 - 823m2 147/7 - 823m2 Cena 120 zł za m2 do ceny należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

2 542 800 zł6 357 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6142 m2 w połowie leśna z prawem zabudowy a w drugiej części leśna. Jest to świetna propozycja dla osób poszukujących niezależności i swobody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Małomice

Lubin,dolnośląskie

195 000 zł1 097 m² 177,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lubin - działka budowlana 11 arów Położona na osiedlu Małomice, w otoczeniu nowych domów. Pełne media przy działce ( woda i kanalizacja oraz prąd i gaz ). Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Golesze

Golesze,łódzkie

79 000 zł1 200 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Sprzedam działkę o powierzchni ok.1200 m2 z Warunkami Zabudowy.Działka posiada dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

269 000 zł5 245 m² 51,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 5245 m2 położona w cichej i spokojnej wiosce 250 m od Rzeki Dziwna, zaledwie 3 minuty spokojnej jazdy od centrum Wolina. Na oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osina

Osina,łódzkie

215 000 zł20 300 m² 10,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę z zabudowaniami w Osinie, gm. Kluki. Na działce znajduje się dom i budynki gospodarcze (stodoła oraz budynek gospodarczy, garaż). Działka z budynkami.