dowolna

Działki

63 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Bogucice,małopolskie

110 000 zł1 591 m² 69,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Olsztyn

Stary Olsztyn,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 043 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do zaoferowania Państwu teren inwestycyjny o powierzchni 1042 mkw. położony w Starym Olsztynie przy obwodnicy miasta Olsztyn. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

1 077 450 zł7 183 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie, do sprzedania działki gruntu budowlane nieuzbrojone w cenie 150 zł/m blisko centrum Wałbrzycha. Plan zagospodarowania przestrzennego terenu pod budownictwo wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wazów

Łódź,łódzkie

180 000 zł500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 500 mkw położona na Rudzie Pabianickiej w rejonie ul. Wazów. Działka o wymiarach ok. 11 x 48 mkw. Na działce prąd, woda, gaz. Kanalizacja w drodze. By.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

25 000 zł133 m² 187,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 133 m2, przeznaczone w warunkach zabudowy pod budowę piętrowego pawilonu handlowego w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Huta-Chojno

Huta-Chojno,kujawsko-pomorskie

172 800 zł28 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Huta Chojno, gmina Rogowo, powiat Rypin, woj: kujawsko-pomorskie. Możliwy zakup przez każdego - skutecznie pomagamy w załatwieniu formalności. Grunt prezentowany w tym ogłoszeniu jako dz.nr1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Garbów

Garbów,lubelskie

139 000 zł1 004 m² 138,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w cichej i spokojnej okolicy 15 min do Lublina ,2km od zjazdu na trasę Lublin- warszawa. Działka w drugiej linii zabudowy, ogrodzona pow działki 10a o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Będargowo

Będargowo,zachodniopomorskie

170 000 zł3 001 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję. Kształt prostokąta o wymiarach 44x68m. Przez nieruchomość przechodzić będzie obwodnica zachodnia, więc można dzisiaj kupić działkę poczekać kilka lat i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polanki

Kajetany,mazowieckie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z 3 działek budowlanych w Kajetanach przy ul. Polanki: - dz. 182/158 pow. 1226 m2 cena: 392 320 zł - dz. 182/159 pow. 1000 m2 cena: 320 000 zł - dz. 182/160 pow. 1062 m2 cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobrzyki

Dobrzyki,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł24 100 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna z 400-metrową linią brzegową Kanału Dobrzyckiego położona w miejscowości Dobrzyki, gmina Zalewo. Powierzchnia działki to 2,41 ha. Około 15min do trasy S7 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pisary

Pisary,małopolskie

850 000 zł3 433 m² 247,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 34,33 ar w Pisarach gm. Zabierzów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren w części ok. 21 ar przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

230 000 zł1 772 m² 121,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! dobra lokalizacja- miroszowice! Na sprzedaż dwie działki w Miroszowicach- 2km od Lubina- na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych pod samym laskiem. Parametry: 1) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

145 000 zł8 104 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa pow. 8104 m2, położona we wsi Nowa Wrona gmina Nasielsk. Część działki o pow. 1637 m2 w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pawłów Trzebnicki

Pawłów Trzebnicki,dolnośląskie

109 525 zł1 685 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przeznaczona, zgodnie z planem miejscowym, pod zabudowę zagrodową z możliwością wybudowania budynku mieszkalnego dwukondygnacyjnego z poddaszem użytkowym (jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Wieniawskiego

Tychy,śląskie

375 000 zł375 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tychy os. W blisko Jeziora Paprocańskiego atrakcyjne położenie nieruchomości dla dewelopera Do sprzedaży wyjątkowo położona działka o powierzchni 375 m2. Kształt zbliżony do kwadratu 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

1 599 000 zł5 366 m² 297,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną działkę inwestycyjną w Gliwicach. Łączna powierzchnia wynosi 5366 m 2 , w cenie sprzedaży jest zawarty także udział w działce stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Targówka

Targówka,mazowieckie

280 000 zł1 243 m² 225,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowanych w miejscowości Targówka o powierzchni 1243m2. Szerokość ok. 34m. Przy działce media: woda, prąd, kanalizacja. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

150 999 zł3 023 m² 49,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 3024m2( 311/8) położone w miejscowości Reptowo. Urokliwa, spokojna okolica niedaleko pałacu w Ostromecku. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Tykocin

Tykocin,podlaskie

1 048 950 zł100 000 m² 10,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania cztery działki rolne o łącznej powierzchni 10 ha. Działki położone w gminie Tykocin w obrębie ewidencyjnym 0034. Działki o numerze 738/8 (3.4 ha) i 738/12 (5.01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świątki

Świątki,warmińsko-mazurskie

459 000 zł29 100 m² 15,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz alternatywy do ulokowania swoich pieniędzy zamiast trzymania w przysłowiowej skarpecie? Szukasz terenu do realizacji budowy osiedla domów jednorodzinnych? Szukasz działki, którą będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korabiewice

Korabiewice,mazowieckie

85 000 zł1 412 m² 60,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży wystawiamy, do wyboru jedenaście kształtnych działek budowlanych w kompleksie kilkunastu już sprzedanych. Działki o powierzchni od 1412 do 1700 m w cenie 60 zł za metr kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

376 000 zł1 027 m² 366,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom ? Na sprzedaż działka budowlana położona w Zieleniewie około 100 m od Jeziora Miedwie. Doskonała lokalizacja, dookoła domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliborska

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł780 m² 845 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 780m2 znajdującą się na Smochowicach przy ulicy Myśliborskiej. Działka w kształcie litery L o wymiarach wjazdu ok 4,5mx26m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Targowo

Targowo,warmińsko-mazurskie

79 900 zł3 224 m² 24,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zakupu działki znajdującej się na przepięknym terenie, w pobliżu w spokojnej okolicy z dala od zwartej zabudowy. Okolica bogata jest w jeziora. W promieniu 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Przeginia Narodowa,małopolskie

349 000 zł9 860 m² 35,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Po raz pierwszy na rynku! Atrakcyjna działka o powierzchni ponad 98 arów, położona w bardzo ładnym, mega spokojnym, cichym zakątku miejscowości Przeginia Narodowa, w jej południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Murawki

Murawki,warmińsko-mazurskie

114 990 zł1 100 m² 104,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Murawki, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, bardzo atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1'100m2 Działka ta powstanie wyniku podziału działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

99 000 zł2 400 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż kompleks działek od 9 do 24 arów, skrzyszów - Ostrów. Działka w odległości 2 km od planowanego wjazdu na autostrade. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

169 900 zł957 m² 177,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej miejscowości Boguszów Gorce z bezpośrednim widokiem na góry Kamienne, w tym Dzikowiec. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bojków

Gliwice,śląskie

320 000 zł1 274 m² 251,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach w dzielnicy Bojków. Powierzchnia działki wynosi 1274m 2 i ma kształt prostokąta o bokach 84x15,5m,j. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Kościelna Droga

Łomianki Dolne,mazowieckie

2 500 zł2 363 m² 1,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wydzierżawienia działki. Więcej informacji udziele telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł1 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie 1/2 udziału w działce z linią brzegową jeziora Narie w m. Bogaczewo. Powierzchnia całej działki to 2500 m2. Atrakcyjność działki to przede wszystkim prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Glinno

Glinno,dolnośląskie

299 000 zł9 900 m² 30,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę rolną położona na dziewiczym terenie Gór Sowich, cała przestrzeń to ok 6 ha, rozległych łąk przyległych do dojazdowej drogi asfaltowej. Okolica zachęca do uprawiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,śląskie

259 000 zł3 052 m² 84,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana w Łazach Nieruchomość położona na granicy m. Łazy i Wieszczęta częściowo zalesiona. Wymiary 29 (front) x 89m, nieogrodzona, lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnica Leśna

Rybnica Leśna,dolnośląskie

220 000 zł5 800 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę na końcu uliczki z pięknym widokiem, tuż przy przełączy trzech dolin, pod szczytem Waligóry, gór Kamiennych i Gór Suchych w Sudetach Środkowych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nawojowa,małopolskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena! Oferta specjalna tylko u nas w biurze! Mamy do zaoferowania działkę budowlana o powierzchni 10 ar w kształcie równego kwadrat, znajdująca się Nawojowa. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Olmonty,podlaskie

1 100 000 zł3 152 m² 348,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze działka rolna 3152 mkw. z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, mieszkaniową i usługową. Jedyna w swoim rodzaju działka, znajdująca się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dominice

Dominice,wielkopolskie

240 000 zł526 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu rekreacyjnym z możliwością zabudowy letniskowej, działka o powierzchni 526m2 w miejscowości Dominice. Miejscowość to wieś letniskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Więcławska

Wola Więcławska,małopolskie

147 754 zł1 200 m² 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę rodzinnego domu blisko Krakowa? Ma być w pobliżu placu zabaw i lasu? Jeśli tak to być może ta oferta Cię zainteresuje. Opis działki: miejscowość: wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zagórna

Ogrodniczki,podlaskie

225 000 zł871 m² 258,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w zielonej okolicy, z wydanymi warunkami zabudowy Polecam pięknie usytuowaną, niezabudowaną działkę położoną w miejscowości Ogrodniczki, (gm. Supraśl). Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Żarka nad Nysą

Żarka nad Nysą,dolnośląskie

240 000 zł4 355 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Położona w Żarce nad Nysą działka z niewielkim budynkiem parterowym, z możliwością dalszej zabudowy. Działka nr 169/17 o powierzchni 4355m2. Budynek murowany w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pinino

Pinino,kujawsko-pomorskie

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga- cena promocyjna 19zł/m. Pinino, gmina Rogowo, powiat rypiński, woj. kujawsko-pomorskie. Atrakcyjne przyrodniczo i krajobrazowo, kompleks 16 działek z dużą, wspólną, częścią.