dowolna

Działki

63 947 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 947 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wrzeszczewice

Wrzeszczewice,łódzkie

383 000 zł12 740 m² 30,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 12 742m2 która kończy się lasem. Działka znajduje się w spokojnej wsi : Wrzeszczewice Nowe, położonej 15 minut od Łasku, 20 minut od Lutomierska. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

200 000 zł870 m² 229,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sławoszewo. Do sprzedaży pięknie położona działka w Sławoszewie, w pobliżu lasu, równa, do szybkiej zabudowy. Dla działki były wcześniej wydane warunki zabudowy, które przewidywały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turawa

Turawa,opolskie

153 734 zł973 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnoscią przedstawiamy interesującą działkę, położoną w miejscowosci Turawa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - położenie - powierzchnia - 9,73 ara arów - cena za ar -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślądkowice

Ślądkowice,łódzkie

120 000 zł1 704 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna i urokliwa działka w Ślądkowicach Powierzchnia 1704 m2 pod zabudowę domu jednorodzinnego. Dojazd do działki asfalt oraz droga utwardzona - udział. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

750 000 zł15 581 m² 48,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dużą ok 1,5 ha działkę w Lednicy Górnej koło Wieliczki. Działka na terenie pochyłym, ale część budowlana znajduje się u góry, na najbardziej równej części. Około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Skarpa

Skarpa,warmińsko-mazurskie

559 000 zł4 936 m² 113,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo urokliwą działkę siedliskową o pow. 4936m2 z domem o powierzchni 90m2 z poddaszem o pow. użytkowej ok. 60m2 wraz z piwnicą a także z 2 budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Borowikowa

Rzgów,łódzkie

170 000 zł4 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mega okazja! Sprzedam działkę rolną w Rzgowie o powierzchni 4000 m2. Działka ogrodzona na działce jest prąd , studnia dodatkowo na działce znajduje się budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

750 000 zł888 m² 844,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Drogi kliencie, oferuję działkę budowlaną o powierzchni 888m2 w Kobyłce w pobliżu kolei podmiejskiej. Mpzp zakłada: 1)ustala się przeznaczenie terenów na cele: a) Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczmy

Karczmy,łódzkie

800 000 zł20 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1 ha a pozostała część 1,44 ha- rolna. Do łasku lub Zelowa 15 minut. Super miejsce , bo przy drodze wojewódzkiej i można przeznaczyć ją na Bar dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

169 000 zł950 m² 177,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 950m2 w kształcie prostokąta. Działka usytuowana w przepięknej okolicy, blisko jezioro, morze i las. W pobliżu zabudowa nowych domów jednorodzinnych. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Grajów,małopolskie

156 000 zł1 200 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w Grajowie, gm. Wieliczka położoną w otulinie lasu w zielonej, niezabudowanej części. Media na działce sąsiedniej ( prąd ok 50m, woda ok 70m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

196 000 zł2 485 m² 78,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Grochale Nowe, gmina Leoncin Lokalizacja: grochale Nowe, gmina Leoncin, odległość od centrum Warszawy: 42 km. Opis działki: rodzaj: działka budowlana. Powierzchnia: 2485.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Feliksów

Feliksów,łódzkie

72 000 zł1 382 m² 52,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1382 m2 z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny w Feliksowie. Dojazd do działki drogą asfaltowa. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siemoń

Siemoń,kujawsko-pomorskie

60 000 zł1 175 m² 51,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana w miejscowości Siemoń o powierzchni 1175mkw. Opis: - szerokość 39mkw - długość 26,50mkw - teren: plaski - dojazd: asfalt - wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gogolin

Gogolin,opolskie

102 000 zł927 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położonej w miejscowości Chorula, gmina Gogolin, woj.opolskie. Teren spokojnej miejscowości, w sąsiedztwie inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1000 m2 mpzp 50 % biologicznie czynnej. Działka sprawdzona. Przygotowane dokumenty do Zakupu Wymiary 23mx42m. Działka ładna, sucha. 50 m do asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gałkówek-Parcela

Gałkówek-Parcela,łódzkie

230 656 zł1 802 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki Działki położone w cichej i malowniczej miejscowości nieopodal Lasu Gałkowskiego. Działki to teren płaski zbliżony kształtem do kwadratu o powierzchni 1802m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Żegotki

Żegotki,kujawsko-pomorskie

65 000 zł3 031 m² 21,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka położona w miejscowości Żegotki, gmina Strzelno, w powiecie mogileńskim. Powierzchnia działki: 3031m2 Cena: 65tys Droga dojazdowa asfaltowa, woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

60 000 zł620 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż atrakcyjna działka rod o powierzchni 620 m2, położona w Chełmnie. Na tej przestronnej działce znajduje się przepiękny murowany domek o powierzchni 36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Antonina

Antonina,łódzkie

95 000 zł2 700 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 2 700m Antonina, okolice Poddębic Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2 700m , położona w miejscowości Antonina, gmina Poddębice. * nieruchomość oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Stara Trzcianka

Stara Trzcianka,mazowieckie

149 000 zł4 073 m² 36,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dostępne inne metraże: -2165m2 -6618m2 -4073m2 serdecznie zapraszam do zakupu atrkcyjnej działki blisko węzła A2 W miejscowości trzcianka stara w powiecie węgrowskim, posiadam rózne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wierzbowa

Domaszczyn,dolnośląskie

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Domaszczynie/k. Wrocławia bez pośredników! Północno-wschodnia obwodnica Wrocławia Sprzedam działkę budowlaną o numerze 410/2 w Domaszczynie na ulicy Wierzbowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pyskowice

Pyskowice,śląskie

249 000 zł1 008 m² 247,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy? Idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i zieleni! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Zaradzyńska

Wola Zaradzyńska,łódzkie

240 000 zł1 199 m² 200,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek o pow. 1199 m2, 1663 m2 x 2, 1832 m2,1977 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działki o pow. 1663 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łask,łódzkie

87 000 zł7 274 m² 11,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne, rekreacyjne: 1. powierzchnia 7274m2 za kwotę 87.000zł - wymiary około : - jest MPZP - tereny produkcji rolnej , tereny obsługi zbiorników i cieków wodnych - użytki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Altany

Duchnów,mazowieckie

249 000 zł1 500 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kolejna gratka dla wielbicieli działek przy ul. Altany. Tym razem mamy działkę 1500 metrów położoną po lewej stronie ulicy. Po prawej już prawie wszystkie działki sprzedaliśmy więc czas na lewą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Adolfowo

Adolfowo,wielkopolskie

40 000 zł533 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną w Adolfowie, gmina Margonin. Obręb Studźce- adolfowo. Powierzchnia działki: 533 m Media: wodociąg, kanalizacja, prąd, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zgierz

Zgierz,łódzkie

190 000 zł850 m² 223,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 850 m2 z przeznaczeniem na cele budowlane z dostępem do drogi publicznej położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowowiejska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 517 220 zł8 429 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z Miejscowym Planem- kąty Wrocławskie Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę przemysłową o powierzchni 8429 m2 zlokalizowaną w miejscowości Kąty Wrocławskie przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

374 265 zł8 317 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Położona na obrzeżach miasta blisko terenu leśnego, działka w kształcie prostokąta to teren płaski o przybliżonych wymiarach 42m na 198 m. Uzbrojona - prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Łódź,łódzkie

249 000 zł540 m² 461,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 540 m2, położonej w dzielnicy Górna w Łodzi. Działka posiada wiele atutów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowowiejska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

926 100 zł4 900 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża działka inwestycyjna w Kątach Wrocławskich Prezentujemy Państwu działkę przemysłową o powierzchni 4900 m2 , położoną w Kątach Wrocławskich, przy granicy z Nową Wsią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Babiczki

Babiczki,łódzkie

304 000 zł3 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie działki o powierzchni około 3200 m2 i wymiarach 68m front x47m oraz działkę o powierzchni 3800 m2 i wymiarach 61m front x 61m x 99m x 47m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sowia

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

219 000 zł1 500 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest działka w miejscowości Kliniska Wielkie w powiecie Goleniowskim w gminie Goleniów. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gbiska

Gbiska,podkarpackie

82 500 zł1 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Miejsce na twój wymarzony dom. a może niewielki domek pod lasem ? Działka pod lasem z wydanymi warunkami zabudowy, ze wstępnym podziałem nieruchomości na 3 części, każda z zapewnionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gorzków

Gorzków,małopolskie

600 000 zł1 035 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1 ha, w miejscowości Gorzków powiat wielicki. Cechy I media: teren suchy i płaski o wymiarach 87x140m, położony w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczopole

Wilczopole,lubelskie

139 000 zł1 263 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mam działkę budowlaną położoną w miejscowości Wilczopole. W odległości ok 15 km od centrum Lublina. Działka o powierzchni 1263 mkw. Szerokość frontu działki to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1127m2 położona w Sianowie przy ul. Ogrodowej. Działka w kształcie zbliżenym do kwadratu, posiada bezpośredni wjazd z ul. Ogrodowej (asfaltowej). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łyczanka

Łyczanka,małopolskie

395 000 zł5 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, rolno-budowlana działka o powierzchni 50 arów zlokalizowana w Łyczance, z czego 9,9 ara jest budowlanych a reszta rolnych. Nieruchomość jest usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wojnicz

Wojnicz,małopolskie

1 392 000 zł23 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

I. Przedmiot przetargu: 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż nieruchomości gruntowych, oznaczonych w ewidencji gruntów nr 94, 95, 96, 97, 102 o łącznej powierzchni 23 200 m2, obręb Wojnicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

160 000 zł1 090 m² 146,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W ofercie na sprzedaż działki budowlane położone w odległości 250 metrów od jeziora Pamerki, w gminie Wydminy, w powiecie giżyckim. Teren działek znajduje się w doskonale.