dowolna

Działki

63 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiązowa

Zakrzewo,wielkopolskie

425 000 zł650 m² 653,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**********rezerwacja********** Zapraszam do zakupu działki położonej w Zakrzewie w pobliżu ulicy leśnej/wiązowej Doskonała cicha lokalizacja. Działka oddalona o 150 mb od linii lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krasice

Krasice,śląskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krasice wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, w gminie Mstów. Mamy przyjemność rekomendować do sprzedania działkę budowlana położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bałtycka

Nadole,pomorskie

4 200 000 zł3 752 m² 1 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż zabudowana działka - bliźniaki z liną brzegową nad jeziorem Żarnowieckim. W miejscowości Nadole, sprzedaję 5 segmentów bliźniaków posadowionych na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

98 000 zł620 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki o łącznej powierzchni ok 5500m2 we wschodniej części miasta. Teren objęty jest studium - zabudowa jednorodzinna i bliźniacza. Media - woda, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanisław Górny

Stanisław Górny,małopolskie

70 000 zł1 924 m² 36,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna o powierzchni 19,24 arów Położona w zielonej spokojnej okolicy, bliskie sąsiedztwo lasu. Graniczy z zagajnikiem brzozowym Dojazd do działki drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morska

Domatowo,pomorskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni 1000 m2 każda, położone w urokliwej miejscowości domatowo ok 11 km od morza. Oferta, którą oglądasz jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 500 000 zł26 700 m² 280,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy-Myślęcinku. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pogodna

Rokocin,pomorskie

240 000 zł2 022 m² 118,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ładna działka budowlana na skraju osiedla domów. Nieruchomość o powierzchni 2022 m2. Znajduje się przy ulicy Pogodnej w miejscowości Rokocin, gmina Starogard Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 288 320 zł5 856 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: działka (własność) o powierzchni 5856m kw. -w kształcie prostokąta (115x51m) -niezabudowana, -Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - pu/0 przemysł, usługi - obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

125 000 zł7 658 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży posiadamy 416/1, 418/1 oraz 415/3 o łącznej powierzchni 7658 m2, teren gruntów w około 75% przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową oraz w około 25% pod tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaszewo

Łaszewo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł103 000 m² 9,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Novator centrum nieruchomości poleca: tylko W naszym biurze! Gospodarstwo Rolne o powierzchni 10,3042 ha w miejscowości Łaszewo, znajdujące się w odległości 9km od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konradów

Konradów,dolnośląskie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja,! działka budowlana do sprzedaży w pięknej miejscowości Konradów 8 km od Lądka Zdrój. Działka o powierzchni 3000 m2 z możliwością wydzielenia dwóch, ok 15 arowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

315 000 zł2 750 m² 114,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|2750mkw|działka budowlana|blisko lasu|lux| - Przedstawiam Państwu nieruchomość w przepiękny miejscu pod samym lasem. W około przepiękny krajobraz wzgórz Trzebnickich i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kostomłoty,dolnośląskie

199 500 zł903 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kostomłoty, jarząbkowice. Działka budowlana w cichej okolicy - zabudowa jednorodzinna. Wszystkie media w drodze! mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Musuły

Musuły,mazowieckie

335 000 zł1 216 m² 275,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Musuły, działka 1227 m2, sprzedaż. Niezwykle wyjątkowa Działka, w przepięknym i niepowtarzalnym miejscu, jedyna w tej okolicy! Działka budowlana z planem miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

55 000 zł800 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Obrowo ul. Piaskowa gmina Obrowo. Działki o metrażu 800m2 - 811m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 36.90 x 21.70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Brzeźno

Brzeźno,pomorskie

199 000 zł17 052 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę stanowi grunt obecne rolny o pow. 1,7052 ha położony tuż przy drodze asfaltowej w miejscowości Brzeźno pow. człuchowski. Nieruchomość zlokalizowana jest 0,5 km od granicy powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stawowa

Konopiska,śląskie

87 000 zł8 420 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8420m2, położona w Konopiskach przy ul. Stawowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hippiczna

Koleczkowo,pomorskie

315 000 zł1 400 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Na sprzedaż działka w Koleczkowie przy ul. Hippicznej - nr działki 476/19. Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalesie

Zalesie,mazowieckie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1000m2 w miejscowości Zalesie gm. Żabia wola Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Świetna lokalizacja przy drodze asfaltowej lokalnej dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pąchy

Pąchy,wielkopolskie

55 000 zł1 316 m² 41,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilnie sprzedam działkę o powierzchni 1316 m2 położoną we wsi Pąchy gmina Miedzichowo. Grunt sąsiaduje z drogą gminną i lasem.Brak uzbrojenia działki. W okolicy istnieje Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

245 000 zł1 087 m² 225,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1087 m2 położona w malowniczej miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota. Ważne informację: - 1087 m2 - przyłącza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Mroga Górna

Mroga Górna,łódzkie

90 000 zł1 659 m² 54,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę rekreacyjną z późniejszą możliwością zabudowy. Działka numer 3/5 gmina Rogów położona jest w miejscowości Olsza, około 8 km od Brzezin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zazdrość

Zazdrość,mazowieckie

180 000 zł1 130 m² 159,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu większej powierzchni! Oferuję Państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 1124m2 zlokalizowaną w miejscowości Zazdrość, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski, 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rusiec,mazowieckie

1 320 000 zł5 498 m² 240,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5.498m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Składająca się z 5-ciu działek o powierzchniach 1200m2, 1200m2, 1000m2, 1050m2 i 1048m2, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

71 662 zł1 038 m² 69,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam dwie działki położone w miejscowości Zabłudów. Cena 70 zł / m2 Działka nr. 29/21 - 1038 m2 - 72 660 zł, ( dostępna ) Działka nr. 29/22 - 1172 m2 - 82 040 zł. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

683 550 zł1 953 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka o powierzchni 1953m2 przy osiedlu pod Lipami w Mierzynie. Wszystkie media w drodze. Nieruchomość o powierzchni 1953m2 zlokalizowana przy drodze asfaltowej Stobno-Mierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Obrzeżna Północna

Mysłowice,śląskie

30 000 zł12 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę na wynajem pod działalność gospodarczą. Teren idealnie nadaje się do różnego rodzaju działalności magazynowej, składowej, logistycznej itp. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tetmajera

Dębica,podkarpackie

266 000 zł3 591 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 36ar w Dębicy przy ulicy Tetmajera. Grunt równy, dojazd miejską drogą asfaltową. Na działce stoi słup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłaj

Kłaj,małopolskie

250 000 zł1 645 m² 151,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z potencjałem, doskonała lokalizacja, okazja cenowa. Działka budowlana w pięknej, spokojnej i zielonej okolicy, w podkrakowskiej miejscowości Kłaj w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotniki

Złotniki,podkarpackie

223 370 zł3 191 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze 124/5 o powierzchni 3191 m2. Działka nieobjęta planem zagospodarowania przestrzennego. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Po otrzymaniu wz, możliwa budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Janiska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

21 000 000 zł190 000 m² 110,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas W ofercie! działka 3km od morza! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna usytuowana zaledwie 3 km od morza, tuż przy samym kołobrzegu - jednym z najczęściej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeg

Brzeg,opolskie

144 000 zł1 229 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1229 m2 o nr 134/14 położona w miejscowości Zielęcice w powiecie brzeskim w województwie opolskim. Działka objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzcinka

Trzcinka,mazowieckie

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy nr 433/11 o powierzchni 2000m2 z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową, położona w miejscowości Trzcinka (gmina Poświętne, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miodowice

Miodowice,zachodniopomorskie

60 040 zł1 501 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Miodowice o powierzchni 1501m2. Właściciel nie występował o warunki zabudowy, lecz nie ma problemu w uzyskaniu ich. Na sąsiednich działkach budują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lipków

Lipków,mazowieckie

1 650 000 zł3 321 m² 496,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz dużej działki w intensywnie rozwijającej się okolicy? Prezentowana działka budowlana znajduje się na zorganizowanym osiedlu Eko-Lipków, które od kilku lat bardzo intensywnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

117 040 zł1 064 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Jantar,pomorskie

235 000 zł936 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w nadmorskiej miejscowości Jantar. Miejsce idealne do stałego zamieszkania i jednocześnie jako inwestycja pod wynajem dla turystów. Odległość działki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 270 m² 251,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Lisim Ogonie .POLECAM Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Winogronowa

Oleśnica,dolnośląskie

300 000 zł776 m² 386,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oleśnicy (rataje) ul. Winogronowa o powierzchni 776 m. kw. Jest to dzielnica Olesnicy, która bardzo szybko się rozbudowuje. Numer działki to 68 am5. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

608 450 zł1 275 m² 477,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną we Wrocławiu. Działka znajduje się przy ul. Jerzmanowskiej. Dla powyższej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki.