dowolna

Działki

64 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Głuchowice

Głuchowice,dolnośląskie

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta biura nieruchomości Kupujący nie płaci podatku pcc Proponujemy Państwu na sprzedaż ostatnią działkę na nowym osiedlu domków jednorodzinnych pod lasem położoną w Głuchowicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzezie k. Pomorska

Brzezie k. Pomorska,lubuskie

160 000 zł2 664 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu? Malownicza działka kilka minut od Sulechowa i Zielonej Góry -piękny drzewostan, -powierzchnia 2664m, -działka objęta mpzp: zabudowa jednorodzinna -utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Studzienicka

Pszczyna,śląskie

99 500 zł844 m² 117,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A działka na sprzedaż W pszczynie przy ul.STUDZIENICKIEJ Oferujemy na sprzedaż jedną z dwóch dostępnych działek, usytuowaną w Pszczynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Plebańska

Żywiec,śląskie

170 000 zł1 148 m² 148,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1148 m2. Działka w spokojnym miejscu na zboczu góry Burgałowskiej. Od strony północnej posiada przy granicy rząd drzew, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Aleksandrów

Aleksandrów,mazowieckie

545 000 zł5 534 m² 98,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5534M2, z prawomocnym pozwoleniem na budowę, nieporęt, jana kazimierza dane techniczne: działka o powierzchni 5534m2, wydzielona część budowlana 1234m2 (geodezyjnie wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Woskrzenice Duże

Woskrzenice Duże,lubelskie

190 000 zł12 800 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolna z przeznaczeniem na inwestycje lub działki budowlane. Graniczy bezpośrednio z stacją paliw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Bielice

Stare Bielice,zachodniopomorskie

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Starych Bielicach, zaledwie kilka minut do centrum Koszalina! Grunty znajdują się w spokojnej części Starych Bielic. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wiązowa

Rurzyca,zachodniopomorskie

123 250 zł725 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Rurzycy 725 m2. Działka o powierzchni 725 m2 położona jest w pobliżu lasu, z dojazdem utwardzoną drogą gruntową, która łączy się bezpośrednio z główną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

65 000 zł1 410 m² 46,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1410 m2. Działka znajduje się w Nowogrodzie, około 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Starogardzka

Gdynia,pomorskie

799 000 zł444 m² 1 799,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w pobliżu zbiegu ulic Chylońskiej - Starogardzkiej - Puckiej. Działka jest zabudowana parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gruszów Mały

Gruszów Mały,małopolskie

550 000 zł5 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę uzbrojoną z wztka i projektem domu Kamilek 100m2 z adaptcja poddasza 60m2 Paweł nr holenderski.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Olsztyńska

Wilkasy,warmińsko-mazurskie

455 000 zł2 473 m² 183,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjną działkę w Wilkasach koło Giżycka. Jeden właściciel, żadnych obciążeń hipoteki itp. Położona przy głównej drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

194 667 zł1 341 m² 145,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1341m2 w miejscowości Rurzyca w gminie Goleniów. Działka posiada warunki zabudowy pod budowę budynku wolnostojącego (mieszkalnego jednorodzinnego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tenisowa

Częstochowa,śląskie

139 000 zł576 m² 241,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 576 m2 (szerokość 13,5 m2). Działka ogrodzona. zaadaptowana zielenią. Ogromnym atutem jest basen podgrzewany z panelami (wymiennik ciepła). Założona Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Czerna

Czerna,dolnośląskie

120 000 zł4 900 m² 24,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka siedliskowa, budowlano-rolna, kształt regularny prostokątny z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej w ciągu zabudowań wiejskich. Działka przy drodze bocznej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Słupice

Słupice,dolnośląskie

150 000 zł1 460 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1460 m2. Oferta na wyłączność Jeśli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Radzymin,mazowieckie

300 000 zł603 m² 497,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlanych, na terenie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. działki znajdują się w Radzymina. Przeznaczenie - domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nasutów,lubelskie

165 000 zł1 006 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Nasutów w gminie Niemce. Działka nr 1598/7 w pierwszej linii zabudowy o pow. 1006 m2 o wymiarach: szer. ok.18 m; długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne działki budowlane i budowlano - rolne położone w urokliwym miejscu w Zabierzowie Bocheńskim. Działki położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wesoła

Dybawka,podkarpackie

177 000 zł2 200 m² 80,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zakupu cudownie zlokalizowanej, wyjątkowej działki budowlanej z pięknym widokiem o powierzchni 22 arów, położonej na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł815 m² 447,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Nowy kompleks działek budowlanych zlokalizowany w cichej i zielonej dzielnicy - Szczecin Żydowce - Klucz.Teren zagospodarowany, ogrodzony, działka równa i płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł10 314 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolna na Kępie Tarchomińskiej przez którą przechodzi ropociąg. Obecnie brak planu zagospodarowania. Wymiary: 45x270. Na dzień dzisiejszy brak mediów przy działce. Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Tanowska

Police,zachodniopomorskie

234 000 zł1 872 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: police, ul. Tanowska 30 (wjazd od ul. Rurowej) Powierzchnia działki: 1872m2 Stan prawny gruntu: użytkowanie wieczyste. Dojazd drogą gminną. Obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krzczonów

Krzczonów,małopolskie

129 000 zł1 140 m² 113,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano-usługową o powierzchni 1140m2 w malowniczym Krzczonowie na granicy z Tokarnią ( gmina Tokarnia, powiat Myślenicki ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Łąg,pomorskie

96 600 zł1 380 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości łąg w spokojnej okolicy w otoczeniu lasu. Miejscowość łąg znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

189 000 zł2 500 m² 75,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na sprzedaż - 25a - płaska - 12a budowlana Aby umówić się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny lub sms o treści "25a".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

220 000 zł3 010 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam na sprzedaż działkę nr 2/9, położoną miejscowości Zieleniewo, gmina Kobylanka. WZ: cztery budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej. Media: woda, prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

388 000 zł5 000 m² 77,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na sprzedaż - 50a - płaska - 24a budowlana Aby umówić się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny lub sms o treści "50a".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

460 000 zł2 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - zawoja Piękna działka w malowniczej lokalizacji! Oznaczona w planie zagospodarowania jako mn1- tereny zabudowy jednorodzinnej Powierzchnia działki: 20ar Działka wyrównana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Traugutta

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł1 426 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza w sąsiedztwie lasu Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji Rudy Ślaskiej dzielnica Halemba 0,1426 ha. Dookoła zabudowa domów jednorodzinnych. Dla zainteresowanego klienta możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielna

Grodztwo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 300 m² 103,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy na pobudowanie domu w zabudowie bliżniaczej. przyłączami wody i skrzynką prądu. O powierzchni ok 1300m2, w kształcie trapezu. Blisko ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowe Smarchowice

Nowe Smarchowice,opolskie

343 880 zł110 600 m² 3,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie syndyka masy upadłości krzysztofa głąba prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą vol-tranz głąb krzysztof [nip:] sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

69 000 zł1 400 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks pięciu działek z mediami, wyjątkowo położone pod lasem 2,5 km od wjazdu na autostrade a4, ktory zostanie oddany do użytku w 2027r. Biuro nieruchomości dk Brokers ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

228 800 zł4 400 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka rolna gruntu w Jarkowicach Działka jest położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, otoczona lasem. Możliwość wystąpienia o pozwolenie na budowę domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poziomkowa

Józefów,mazowieckie

399 000 zł950 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 950 m2 w miejscowości Józefów, gm. Nieporęt, położona bezpośrednio przy utwardzonej ul. Poziomkowej. Działka ma foremny kształt (24 x 40 m) Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Silna Nowa

Silna Nowa,wielkopolskie

46 000 zł1 155 m² 39,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam zakup nieruchomości gruntowej w miejscowości Silna Nowa w powiecie nowotomyskim. Działka o numerze geodezyjnym 395/17 i powierzchni 1155 m2 ( łąka- niewielkie obniżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

259 001 zł1 040 m² 248,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Obornikiśląskie/jary/działkabudowlana 1041m/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1041 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lamkowo,warmińsko-mazurskie

63 380 zł3 169 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 3169 m2 położona w miejscowości Lamkowo gmina Barczewo województwo warmińsko-mazurskie. Cena sprzedaży - 63.380 zł (20zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

549 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych żerniki wrocławskie / działki budowlane 1000 - 1014 M2 Aktualny mpzp - 11 mn teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolno stojacej, bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Marchewkowa

Kuklice,dolnośląskie

346 614 zł1 409 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych bliskie sąsiedztwo wrocławia, blielan wrocławskich - kuklice gmina kobierzyce kuklice - kobierzyce / lux działka budowlana 1409 M2 Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł2 800 m² 267,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kwota do negocjacji Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości działka na sprzedaż o łącznej powierzchni ok.28.5 ara o wymiarach ok.28x100 metrów. Do działki jest dołączona.