dowolna

Działki

64 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Izabelińska

Stare Babice,mazowieckie

3 950 000 zł5 887 m² 670,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Cztery działki budowlane przy ul. Izabelińskiej w Starych Babicach o łącznej powierzchni 5887m2. Grunty znajdują się w doskonałej lokalizacji- jedyne 700 m od Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Długa Kościelna,mazowieckie

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Długiej Kościelnej o pow. 1000 m2 wymiarach 26 x 38. Ładny prostokąt. Pusta, teren podniesiony. Na sąsiednich działkach nowe domy. Media ; prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 279 000 zł753 m² 1 698,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż nieruchomość Z potencjałem opis : Przedmiotem sprzedaży nieruchomość - działka o powierzchni 753m2, na której posadowiony jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

189 000 zł732 m² 258,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dołujach - bardzo ładne położenie, na nowo wydzielonym terenie przeznaczonym pod zabudowę jednorodzinną. Dobre usytuowanie względem stron świata - wjazd na działkę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

22 000 000 zł22 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 22000 m2 działki. Idealne miejsce pod zabudowę usługowo - handlową. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu przemysłowo usługowym, media to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łukowiec

Łukowiec,kujawsko-pomorskie

76 050 zł3 042 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działki w miejscowości Łukowiec, położonej w północnej części gminy Sicienko. Od północy i wschodu Łukowiec otaczają grunty należące do gminy Koronowo. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jasin

Jasin,wielkopolskie

1 490 000 zł4 154 m² 358,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 4.154 m2 położony w miejscowości Jasin, gmina Swarzędz. Objęty obowiązującym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, symbol 5mn ( tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

269 000 zł1 500 m² 179,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona, szeroka działka budowlana, pod duży dom jednorodzinny z ogrodem, sauną wtopioną w scenerię drzew i miejscem do wypoczynku na łonie przyrody, położna przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustroń

Ustroń,śląskie

216 000 zł1 080 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka w pierwszym pasie zabudowy z przestrzenią i widokiem na góry oraz z zjazdem z drogi gminnej asfaltowej. Całkowicie płaska. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gruszowiec

Gruszowiec,małopolskie

137 940 zł1 254 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, oferujemy Państwu przestronną pięknie usytuowaną działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Gruszowiec. Powierzchnia tej działki to 1254 m 2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowodworze,małopolskie

399 000 zł4 100 m² 97,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 41 arów, położona na granicy Tarnowca i Nowodworza w świetnej lokalizacji. Otoczenie - nowe osiedle domów jednorodzinnych. Na działce wszystkie media. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo

Wałdowo,pomorskie

125 000 zł1 369 m² 91,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wałdowie nad jeziorem Wałdowskim Wielkim. (Województwo Pomorskie, powiat Bytowski, gmina Miastko). Na sprzedaż działka o powierzchni 1369 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

95 000 zł1 017 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Nikielkowo Gmina Barczewo (powiat Olsztyński) Nikielkowo znajduje się w południowo zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 530 000 zł5 897 m² 429,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

BB Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjna o powierzchni 5897 m2 położona w Olsztynie bezpośrednio z oddzielnym wjazdem przy drodze asfaltowej 350 m od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

345 000 zł3 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Spacerowa

Podolsze,małopolskie

150 000 zł6 232 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 62 ar. Podolsze, ul. Spacerowa. - działka w ciągłej uprawie - dobrej klasy grunt (większa część działki to klasa III) - w pobliżu luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szudziałowo

Szudziałowo,podlaskie

150 000 zł5 209 m² 28,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 5209 m2, działka nr 41 powierzchnia 2856 m2, ( 51,31 x 55,03 ) Działka nr 42 powierzchnia 2353 m2 ( 52,08 x 45,08 ) Możliwa sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mszczonowska

Sosnowica,mazowieckie

215 000 zł1 883 m² 114,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę mieszkaniowo-usługową ( 6mn,U). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- do zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej wraz z budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Busówno

Busówno,lubelskie

120 000 zł13 581 m² 8,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolno budowlaną w miejscowości busówno gm. Wierzbica, woj. lubelskie powiat Chełmski. Oferta dotyczy sprzedaży działki rolnej/ budowlanej o powierzchni 13581 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lachowice

Lachowice,małopolskie

575 000 zł9 700 m² 59,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga! - cena za ar znacznie poniżej tego po ile oferowane są działki w okolicy a lokalizacja tej działki jest jedną z najbardziej atrakcyjnych. Ogłoszenie prywatne bez pośredników. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabik

Grabik,lubuskie

115 000 zł3 000 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedana. Działka budowlana aktualne warunki zabudowy ostatnia działka w szeregu działek zabudowanych dobry dojazd spokojna okolica możliwość podzielenia działki na połowę w przyszlosci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białogórzyno

Białogórzyno,zachodniopomorskie

82 000 zł1 245 m² 65,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki od 1245 m2 do 1390 m2 wydane warunkami zabudowy droga wewnętrzna, dostęp do drogi publicznej media w drodze - kanalizacja, woda, prąd 10 km do Białogardu 20 km do Koszalina 30 km do Bałtyku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Głogówko Królewskie,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 643 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1643m położona w miejscowości Głogówko Królewskie, gmina Świecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł702 m² 568,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy o powierzchni 702 m2, przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego z funkcją usługową, położona w Gdańsku Osowie przy ul. Kielnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bruk

Bruk,pomorskie

79 000 zł4 600 m² 17,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzyszysz o własnym kawałku ziemii, który cechuje się spokojem oraz dogodnym dojazdem do infrastruktury miejskiej? Jeśli tak, to przedstawiam Ci wyjątkową działkę, która stworzy idealne tło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kazimierów,mazowieckie

285 000 zł810 m² 351,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w gminie Halinów w miejscowości Kazimierów o pow. 806 m2 i wymiarach 24 x 35. Położona przy drodze gminnej. Ok. 40 metrów wszystkie media gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wola Polska

Wola Polska,mazowieckie

69 000 zł3 300 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-leśna w Woli Polskiej z linią brzegową rzeki Rządza. Działka o powierzchni 3300m2 w podziale 2300m2 łąka i 1000m2 część leśna. Działka częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

4 999 000 zł5 000 m² 999,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleksowa nieruchomość pod inwestycję znajdująca się w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Witosa - jednej z głównych ulic w kierunku Wrocławia, składająca się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kamionka

Zakliczyn,małopolskie

290 000 zł1 300 m² 223 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zakupu 13-arowej działki w Zakliczynie przy ul. Kamionka. Kształt działki regularny z piękną panoramą na okoliczne wzgórza i nowe domy. Otoczenie: domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Zarabie

Dobczyce,małopolskie

749 000 zł3 182 m² 235,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Dobczycach o powierzchni prawie 32 arów. Działka znajduję się w obrębie planu zagospodarowania przestrzennego dla Dobczyc. Oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Roztropna

Roztropna,mazowieckie

2 200 000 zł23 800 m² 92,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką inwestycyjną o powierzchni 23800 m (2.38 ha) znajdującą się w doskonałej lokalizacji w gminie Nowa Sucha (pomiędzy Sochaczewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł937 m² 1 067,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym i pełnym uzbrojeniem ( gaz, woda, prąd)! Prawie 1000 m! 1,5 roku formalności do przodu! Uzyskane warunki przyłączenia do sieci gazowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Jeziorko,podlaskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jeziorko przy ul.Jaśminowej Niedaleko miasta Łomża 8,6km W pobliżu znajduje się sklep, szkoła podstawowa Wydane warunki zabudowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miodowa

Węgrów,mazowieckie

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dla ceniących naturę i prywatność oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Miodowej w Węgrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Oblasy

Oblasy,lubelskie

349 000 zł5 667 m² 61,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szeroka działka budowlana z częścią rolną w Oblasach. Słoneczna, przylegająca jednym końcem do lasu, przy spokojnej, asfaltowej drodze lokalnej. Najważniejsze informacje: pow. 5667 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Makowa

Brzózki,kujawsko-pomorskie

185 000 zł3 031 m² 61,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Makowa Działka budowlana o powierzchni 3031 m2, położona przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

399 000 zł34 400 m² 11,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

_____oferta dostępna wyłącznie W biurze_____ Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Łomnica. Jest to wieś położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stanisławów,mazowieckie

262 800 zł2 920 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka W stanisławowie Z dwoma drogami dojazdowymi - idealna na żłobek, warsztat samochodowy, dom opieki i inne. Działka położona jest na obrzeżach Stanisławowa przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

166 000 zł1 500 m² 110,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tychy

Tychy,śląskie

310 800 zł777 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Do sprzedaży nietuzinkowa działka o powierzchni 778 mkw, położona w Wilkowyje , wśród nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Działka bardzo dobrze skomunikowana, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne