dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

352 000 zł1 533 m² 229,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sułkowie Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,33 ara (1533 m2), położona w malowniczym Sułkowie (powiat wielicki). To.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 180 m² 122,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żywiec - Jezioro Żywieckie - działka mieszkaniowa Działka pod zabudowę mieszkaniową złożona z dwóch działek, położona w pobliżu Jeziora Żywieckiego. Możesz na niej wybudować dom,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł813 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 813 m położona w malowniczej miejscowości Żelazno, gmina Krzywiń. To miejsce, w którym można znaleźć ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Knipy

Knipy,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w obrębie Knipy, gmina Lidzbark Warmiński, województwo warmińsko - mazurskie. Położenie działki w centrum małej miejscowości Knipy. Na tym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tetyń

Tetyń,zachodniopomorskie

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka siedliskowa nr 422/3, zlokalizowana we wsi Tetyń, w pobliżu kilku lasów i jezior. Idealne miejsce na dom całoroczny, albo weekendowy. Dojazd drogą asfaltową (możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rosnowo

Rosnowo,zachodniopomorskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy nieruchomość gruntową w Rosnowie! Działka gruntu o powierzchni 1000 m2 usytuowana przy Kanale Rosnowskim, w pobliżu Jeziora Rosnowskiego, jeziora Hajka oraz rzeki Radew.

Szczegóły ogłoszenia

13 667 400 zł22 779 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z linią brzegową nad Jeziorem Ślesińskim - 2,2279 ha, stanisławowo Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 2,2279 ha z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 888 m² 76,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej miejscowości osiek/szpetal Górny Gmina Fabianki. Link do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł713 m² 259,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem letniskowym zgodnie z planem miejscowym zagrodowa- siedliskowa | Wola Pniewska, gm. Pniewy, powiat grójecki wielkim atutem działki jest to, że można.

Szczegóły ogłoszenia

279 519 zł4 051 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka Rolno- budowlana o łącznej powierzchni 4051 m2 w miejscowości Bierwiecka Wola gm. Jedlińsk działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze gminnej - asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 200 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1200 zm2 w Mrozach. Usytuowana przy drodze gminnej asfaltowej , wraz z dostępem do drogi wewnętrznej gminnej. Działka o wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 660 m² 180,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Łebcz gm. Puck. Działka budowlana! Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 629 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 26,29 ar (0,2629 ha) położoną w malowniczej miejscowości Bajdy. Nieruchomość znajduje się na terenie płaskim, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł3 800 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

197 776 zł1 052 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza miejscowość o nazwie Binowo położona jest wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. Wokół samej miejscowości są liczne punkty widokowe (m.in. Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł580 m² 63,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe parcele rekreacyjne w Chynowie, tuż przy Jeziorze Koprowo, 5 km od morza Twoje miejsce na domek holenderski lub camping w sercu natury! Parcela nr 7 w obniżonej cenie! 32 500 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 700 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

382 050 zł2 547 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedania działkę na obrzeżach Nowego Aleksandrowa. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Klasoużytki rv oraz lzr- rvi. Działka o powierzchni 0,2547 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Borek,warmińsko-mazurskie

133 860 zł13 386 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Dwie działki z linią brzegową rzeki Drwęca - czekają na nowych właścicieli :) Oferujemy dwie sąsiadujące działki rolne: działka nr 51 o powierzchni 1,3386 ha -> 133 860 zł działka nr 52.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 037 m² 35,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w otulinie lasu - duża powierzchnia, cisza i bliskość natury Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4037 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

192 210 zł19 221 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania tania działka (10pln za m2 ) Nieruchomość położona ok. 21 km od Białegostoku. Media :prąd i telekomunikacja w drodze. Wymiary : 53mx327mx116mx415m Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł747 m² 60,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka jest ogrodzona. W drodze obok działki jest wodociąg, internet oraz energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 291 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna wieś Składów, gm. Baranów, powiat puławski Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Składów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł672 m² 111,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,72 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł998 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł15 500 m² 54,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,55 ha, położona w miejscowości Chorągwica koło Wieliczki. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia prywatność i spokój. Na działce znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, działka częściowo zalesiona, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 2000 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie.

Szczegóły ogłoszenia

266 500 zł1 066 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1066 m , położona w bardzo poszukiwanej lokalizacji Dobra, gm. Dobra, powiat policki, tuż przy granicy Szczecina. Dzięki planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Macharcach - tylko 300 m od jeziora Serwy! Blisko natury, a zarazem z potencjałem pod budowę wymarzonego domu. Położona w miejscowości Macharce, gm. Płaska.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 640 m² 181,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chciałbym zaoferować na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1640m2 w miejscowości Górki Wielkie, gmina Brenna, w powiecie cieszyńskim, województwie śląskim. Objęta mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł2 370 m² 251,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w Barszczewie przy ul. Ziołowej, miejscowości położonej w gminie Choroszcz. Jest działka budowlana objęta mpzp - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 000 zł5 367 m² 251,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 53 a zlokalizowaną położoną w Głogoczowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł1 931 m² 360,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana o pow. 19a w Szycach pod Krakowem Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną, widokową działkę budowlaną w Szycach gm. Wielka Wieś - zaledwie 11 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł7 700 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka w Chmielniku o powierzchni 0,7770 ha widokowa na wzniesieniu. Dojazd drogą służebną o szerokości około 5m. Warunki zabudowy na cztery domy działki.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł2 460 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa okazyjna cena! do negocjacji! idealna na lokatę kapitału i inwestycję w przyszłości! miedzeszyn ul. Bonisławska, okolice związane z bliskością ul okolic Mszańskiej i Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 037 m² 49,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na wzniesieniu - idealna lokalizacja dla domu z widokiem! Lokalizacja: marciszów, powiat kamiennogórski, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 6037 m 2 Warunki zabudowy: w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 400 m² 186 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz pięknej działki w spokojnej, pięknej okolicy? Jeśli tak, to ta działka zapewni Ci ciszę i zieleń dookoła, dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

5 159 600 zł103 192 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w atrakcyjnie położonej miejscowości Glewice, gmina Goleniów, tuż przy trasie ekspresowej S3. Pierwsza nr 76/12 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

484 750 zł6 925 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna z dużym potencjałem - Chybie-Mnich Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej zlokalizowanej w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

153 845 zł1 061 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, 1061 m w miejscowości Szczutki Na sprzedaż pięknie położona działka w kompleksie innych działek w miejscowości Szczutki Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 123 m² 1 068,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!działka Z projektem nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-usługowa o pow. 11,23 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki na.