dowolna

Działki

63 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Opole

Opole,opolskie

19 900 zł285 m² 69,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę do przejęcia w rod Odra w Opolu, sektor Międzypole ; aleja 6, działka nr 11. Powierzchnia działki wynosi około 2,85 arów. Na działce znajduje się drewniana altana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

990 000 zł7 800 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w malowniczej okolicy w pełni uzbrojona z wydanymi warunkami zabudowy Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Jaszowice,dolnośląskie

280 000 zł17 100 m² 16,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna cenowo bardzo duża działka zagrodowa, wraz z lasem. Położona przy przy trasie dk8 Jaszowice relacji Wrocław - Kudowa. Możliwość zabudowania terenu o powierzchni 61 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Łeba

Łeba,pomorskie

25 900 000 zł123 296 m² 210,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: działka położona jest w nadmorskiej, turystycznej miejscowości Łeba. Znajduje się pomiędzy dwoma popularnymi jeziorami: sarbsko i Łebsko. Łeba jest nadmorskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Musuły,mazowieckie

350 000 zł1 601 m² 218,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna na terenach zalesionych o powierzchni 1601m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły k/grodziska Mazowieckiego. Kształt prostokąta o wymiarach 50 x 32,02. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bronów

Bronów,dolnośląskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Bronów, gmina Dobromierz. Położone w spokojnej i urokliwej okolicy. Działka posiada dostęp do mediów- woda, prąd oraz Internet. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jasienica

Jasienica,śląskie

187 000 zł1 258 m² 148,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Jasienicy o powierzchni 1258 m 2. Przeznaczenie działki według planu zagospodarowania przestrzennego to symbol: 98mn1 - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

225 000 zł1 292 m² 174,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka pod zabudowę, położona w Dobrej (szczecińskiej). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Powierzchnia działki 1292 m2. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 37/1 - 1mr i rpm o pow. 3000m2 w Krężnicy Jarej. Pierwsza linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 22 x 136m. 1mr - tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. RPm - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Sobole

Sobole,warmińsko-mazurskie

229 000 zł16 470 m² 13,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy - Sobole Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie zlokalizowanej działki w miejscowości Sobole, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczewice Pierwsze

Kiełczewice Pierwsze,lubelskie

83 000 zł1 415 m² 58,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki budowlanej o powierzchni 1415 m2 , położonej na płaskim, ustawnym terenie w miejscowości Kiełczewice Pierwsze, gmina Strzyżewice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Stary Żagań,lubuskie

159 000 zł1 666 m² 95,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stary Żagań , działka o powierzchni 0,1666ha na osiedlu jednorodzinnym - na sprzedaż. Kupujący bez kosztów obsługi Pośrednika. Oferuję bardzo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

250 000 zł3 129 m² 79,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3129m2. Działka w pełni uzbrojona z pięknym widokiem na okoliczne lasy i góry. -prąd przy działce -woda przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mieczykowa

Łękawica,śląskie

223 245 zł2 255 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane, znajdujące się w Łękawicy k. Żywca. Działki do sprzedania tylko i wyłącznie razem - brak możliwości kupna działek oddzielnie. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

110 500 zł1 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1300 m2, położona w miejscowości Wilków Polski gmina Leoncina. Dojazd drogą asfaltową. Działka w kształcie prostokąta o wym. 26 m x 49 m. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Myślibórz,zachodniopomorskie

180 000 zł772 m² 233,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są działki rekreacyjne w miejscowości Dąbrowa nad Jeziorem Myśliborskim. Dostępne są dwie sąsiadujące ze sobą nieruchomości o pow. 772 m2 oraz 759m2. Cena za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szarów

Szarów,małopolskie

255 000 zł927 m² 275,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapoznajcie się z ofertą sprzedaży widokowej działki budowlanej wraz z projektem budynków mieszkalnych - Dom w Malinówkach 8 G ( Archon). Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czeladnicza

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł1 950 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Digitalbroker prezentuje działkę na granicy Międzylesia i Anina, ul Hafciarska. Nieruchomość położona na obszarze M3.12 określony został w studium jako teren zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

79 000 zł190 m² 415,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Sosnowiec, ul. Kępa prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2900/9 (drogi) o powierzchni 190 m 2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Śmiechów

Śmiechów,zachodniopomorskie

71 500 zł550 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona ok.3 km od morza- Gąski. Powierzchnia 0,0550 ha, położona w Śmiechowie, gm. Będzino, woj.zachodniopomorskie. Klasa bonitacyjna działki riv A,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Szarlejka

Szarlejka,śląskie

249 000 zł1 744 m² 142,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na pograniczu Częstochowy i Szarlejki , Wręczyca Wielka, powiat kłobucki. Przeznaczenie w planie zagospodarowania 2pu działalność produkcyjna i usługowa, ewentulanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Frycowa

Frycowa,małopolskie

2 500 zł2 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mamy do zaoferowania działkę do wynajęcia budowlano-usługową o powierzchni 20 ar przy głównej drodze 75. Teren płaski, ogrodzony. Wjazd od drogi głównej do wewnętrznej. Idealna pod komis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przeginia Narodowa

Przeginia Narodowa,małopolskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam działkę budowlaną W przegini narodowej Działka budowlana, dojazd z drogi asfaltowej od ul. Modraszkowej. Działka położona pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łosinka

Łosinka,podlaskie

155 000 zł4 389 m² 35,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 4389m2 znajdującą się w miejscowości Łosinka, w gminie Narew. Składa się ona z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Jurajska

Bolechowice,małopolskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę siedliskową w Bolechowicach. 2-3 linia zabudowy - cisza a zarazem dobry dojazd. działka nr 838/4 Wszystkie media dostępne na/przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poryjewo

Hajnówka,podlaskie

99 000 zł1 745 m² 56,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w Hajnówce, przy ul. Poryjewo, o powierzchni 1475 m2 (dokładne wymiary widoczne na załączonej mapce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kossów

Kossów,świętokrzyskie

115 000 zł1 700 m² 67,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1300m2. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana. zlokalizowana w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przeginia Narodowa

Przeginia Narodowa,małopolskie

200 000 zł2 700 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam działkę budowlaną Z prawomocnym pozwoleniem na budowę Właściciel sprzeda atrakcyjną działkę nr 766/2 o powierzchni 27 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Przegalińska

Gdańsk,pomorskie

985 000 zł6 294 m² 156,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży dwóch działek w nadmorskiej części Gdańska. Nieruchomości położone są na wyspie Sobieszewskiej, niedaleko zwartej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Sitne,mazowieckie

1 200 000 zł45 100 m² 26,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna oraz rolna w miejscowości Sitne ul. Chabrowa - około 40 km od Warszawy. Działka: nr działki: 899/1 Powierzchnia działki - 45 100 m2 (4,5 ha) Wymiary: szerokość 155.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Rzeszowska

Brzozów,podkarpackie

1 850 000 zł6 172 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa w Brzozowie z wydanymi warunkami zabudowy na budynek handlowo-usługowy Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Brzozowie, gotową do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Reymonta

Skórzec,mazowieckie

119 000 zł1 125 m² 105,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działki położone w miejscowości Skórzec przy ul. Władysława Reymonta. Nieruchomość w trakcie podziału na 4 dział ki po ok. 1125 m2 (szacunkowe wymiary (30m x 37m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 500 zł5 101 m² 0,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 0.5 ha znajdująca się nieopodal drogi krajowej nr 22 jest to wyjazd z Gorzow Wlkp. w kierunku Gdańska. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wisła Wielka,śląskie

166 600 zł980 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy blisko Jeziora Goczałkowickiego. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną 980 m2 (nr działki 727/8). Działka z przeznaczeniem 31mn1 - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Leńcze,małopolskie

449 000 zł17 400 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę z panoramicznym widokiem na okolicę i Lanckoronę, położoną w Leńcze/ Podolany. Działka doskonale nadaje się na rekreację ( drzewa, piękne widoki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Śliczna

Toruń,kujawsko-pomorskie

790 000 zł756 m² 1 044,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

piękna narożna działka z ostatecznym pozwoleniem na budowę i wyjątkowym indywidualnym projektem, bezpośrednie sąsiedztwo lasu państwowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grabów nad Pilicą

Grabów nad Pilicą,mazowieckie

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas * Do sprzedania działka o pow. 2000 m2 (wymiary 82x24), zlokalizowana w Cychrowskiej Woli w gminie Grabów nad Pilicą. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klasztorna

Jędrzejów,świętokrzyskie

150 000 zł459 m² 327,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4.586m2 usytuowana bezpośrednio przy Ulicy Klasztorna w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Myszczyn

Myszczyn,mazowieckie

350 000 zł1 006 m² 347,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do składania ofert. Działka budowlana w Myszczynie, na pograniczu z Borzęcinem Małym o powierzchni 1006 m2. Idealne wymiary gruntu: 31.5 x 32,5m- kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Musuły,mazowieckie

496 800 zł1 840 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Musułach o powierzchni 1840 m w cenie 496 800 zł, częciowo zadrzewiona. Utwardzony dojazd, media w drodze, mpzp. Bliskość stawów rybnych.To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Stalewo

Stalewo,warmińsko-mazurskie

60 000 zł8 900 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przeliczeniowy areał działki to 1.13 HA, idealnie by załapać się na KRUS. Sprzedam dwie, połączone ze sobą działki rolne w miejscowości Stalewo gmina Markusy o powierzchni łącznej 8900.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij