dowolna

Działki

63 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 896 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

249 320 zł1 084 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych chrząstawa wielka / działka budowlana 1084 M2 Działka o pow. 1084 m2 położona w Chrząstawie Wielkiej przy ul. Sportowej Na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Żabia Wola,mazowieckie

419 000 zł1 431 m² 292,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania działkę w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Żelechów, niedaleko Tarczyna. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tamaryszkowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

269 000 zł819 m² 328,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin prezentacji. Oferta na wyłączność, dostępna tylko u mnie. Działka pod zabudowę Mierzyn, ul. Tamaryszkowa. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Królewskie Brzeziny

Królewskie Brzeziny,mazowieckie

250 000 zł700 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 700 m2 budowlano leśna na granicy Halinowa z Sulejówkiem. Jest plan zagospodarowania przestrzennego. Można postawić mały domek piętrowy. Teren podniesiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Możne

Możne,warmińsko-mazurskie

110 000 zł2 491 m² 44,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 2491 m2, położona w miejscowości Możne, gmina Olecko w odległości 600 m od Jeziora Oleckie Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

670 000 zł44 700 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milejowice / żórawina / działka 44 700 M2 / inwestycja Działka rolna, inwestycyjna (studium) o pow. 4,47 ha, położona na obrzeżach miejscowości Milejowice, gmina Żórawina jesteś zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

662 070 zł2 283 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni 0,2283 ha w Krasnym. Dojazd do działki zapewnia droga publiczna. Wydane wz na 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Użranki

Użranki,warmińsko-mazurskie

99 000 zł1 607 m² 61,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne dwie działki budowlane o powierzchniach po 1607 m2, położone w miejscowości Użranki, gmina Mrągowo, powiat mrągowski - w odległości 2 km od Krainy Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

399 000 zł1 645 m² 242,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową(fundament) o powierzchni 0,1645 ha położona w miejscowości Gniewomirowice na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kuryłówka

Kuryłówka,podkarpackie

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Kuryłówka Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Kuryłówce. Przedmiotowa działka jest o regularnym kształcie w kwadracie. Działka znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wierzchowie

Wierzchowie,małopolskie

427 000 zł6 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: olalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować prze piękną działkę widokową w Wierzchowi gm. Wielka Wieś. Działka o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Żory,śląskie

210 000 zł800 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana. Tu może powstać twój wymarzony dom. Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Wiosennej o powierzchni 800 m2. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szumlin

Szumlin,mazowieckie

130 000 zł9 100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę otoczoną lasami z bliskim sąsiedztwie rzeki Wkry. Lokalizacja: - 50 km od Warszawy - 10 km od Płońska Idealna propozycja pod inwestycje, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ławica

Ławica,dolnośląskie

247 000 zł1 902 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka o powierzchni 19,02 ar w miejscowości Ławica. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Kanalizacja oraz media w trakcie realizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jesionowa

Mrzezino,pomorskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 800 m2 w Mrzezinie obręb 0012 gmina Puck. Działka znajduje się na ul. Jesionowej. Woda- kan, gaz i prąd przy drodze. Wydane warunki zabudowy. Uzgodnienia z wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł1 146 m² 784,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka, wspaniale położona, wśród niskiej, urokliwej zabudowy, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego " Warszewo - Duńska", przeznaczona pod zabudowę wolno stojącą lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

320 000 zł2 378 m² 134,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, duża działka położona na obrzeżach Lutomierska. Działka ma powierzchnię 2378m2, szerokość frontu to 68m a głębokość działki to 35m. Działka położna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Pułaskiego

Milicz,dolnośląskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** Na sprzedaż działka p/u w atrakcyjnej lokalizacji w Miliczu *** Działka położona w strefie przemysłowej przy drodze z Milicza do Gogołowic, w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Florentynów

Florentynów,łódzkie

199 000 zł840 m² 236,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania są 4 bardzo ładne, odrębne działki o powierzchni 840m2 każda położone obok siebie. Działki mają status działek budowlanych. Na działce przyłącze wody, prąd w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Goszczyce Poświętne,mazowieckie

799 000 zł20 300 m² 39,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany z linią brzegową rzeki. Wydane warunki zabudowy na 12 domów rekreacyjnych do 70m2. Możesz kupić całość, a potem od razu wydzielić i sprzedać kilka działek po wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

274 200 zł914 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy działki budowlane nad morzem objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w miejscu, gdzie tworzy się zabudowa domów jednorodzinnych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Srocko Małe

Srocko Małe,wielkopolskie

175 000 zł742 m² 235,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Na sprzedaż przestronna, zadbana działka budowlana położona w Srocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Klukom

Stary Klukom,zachodniopomorskie

128 000 zł1 300 m² 98,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Choszczno okolica Klukom Działka 1300 m 2 - zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy, częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta, porośnięta trawą, sąsiednia działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Herbaciana

Ruda-Bugaj,łódzkie

191 250 zł850 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę jednej z 27 działek zlokalizowanych w Rudzie-Bugaj przy ul. Herbacianej. Całość osiedla w przyszłości będzie ogrodzona przez działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabrodzie

Zabrodzie,mazowieckie

1 373 880 zł34 347 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 78x440m z planowaną drogą wewnętrzną przez całą długość działki o szerokości 8m. Możliwość podziału na działki po 3000mkw. (4 zostały wydzielone) możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Herbaciana

Ruda-Bugaj,łódzkie

202 500 zł900 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę jednej z 27 działek zlokalizowanych w Rudzie-Bugaj przy ul. Herbacianej. Teren całego nowo powstającego osiedla będzie w przyszłości stanowił enklawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wał-Ruda

Wał-Ruda,małopolskie

98 000 zł8 600 m² 11,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną, położona w atrakcyjnej okolicy przy drodze asfaltowej, wszystkie media dostępne. Działka znajduje się w miejscowości Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł1 350 m² 1 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1350m2 w Kobyłce Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kobyłce 1350 m2 z ogromnym potencjałem zabudowy! Poszukujesz działki o dużym potencjale inwestycyjnym? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

249 000 zł810 m² 307,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy z dostępem do Zalewu Nakło-Chechło a jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miast? Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 250 000 zł34 492 m² 36,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 3,5 ha z częścią budowlaną (2700 mkw) w otoczeniu kazimierskich krajobrazów i unikatowej przyrody, położona zaledwie 4 kilometry od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krucza

Sobótka,dolnośląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam 10 arową działkę budowlaną, położoną w Sobótce, z widokiem na masyw Ślęży. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz terenu zielonego i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Teresin-Gaj

Teresin-Gaj,mazowieckie

452 200 zł2 261 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 2261 m2 pod budownictwo jednorodzinne, w sąsiedztwie są nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

450 000 zł9 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka rolna z możliwością zabudowy we wsi Paczyń gm. Lubawka Działka położona niedaleko Lubawki w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł1 823 m² 139,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną w Kielcach, dzielnica Niewachlów ul. Kruszelnickiego o powierzchni 1823 mkw. w kształcie prostokąta. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lazurowa

Szczodre,dolnośląskie

650 000 zł2 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczodre - długołęka - działka 2500 M2 Przedstawiam działkę położoną w miejscowości Szczodre ul. Lazurowa o powierzchni 2500 m2 po podziale. Działka nr 113/1 położona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Sopocka

Gdynia,pomorskie

700 000 zł570 m² 1 228,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji. Położony jest on w Gdyni Mały Kack, blisko przystanków komunikacji miejskiej. Z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Giże,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 110 m² 20,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni użytkowej 3110 m2, położona na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Piątnicka

Legnica,dolnośląskie

129 000 zł381 m² 338,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż działka nr 467 o powierzchni 3,8 ar znajdująca się przy ul. Piątnickiej w Legnicy. Działka może stanowić dobre rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Prusice

Prusice,dolnośląskie

1 585 800 zł7 929 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- działka nr: 42 o powierzchni 7 929m2 w miejscowości Prusice przy trasie S5 - Położona na obszarze 5mn, u - Podstawowe przeznaczenie terenu ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Lublin,lubelskie

315 000 zł363 m² 867,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Lublinie, przy ulicy Mikołaja Reja 45. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Izdebno Kościelne

Izdebno Kościelne,mazowieckie

2 015 000 zł40 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, równa działka rolna o powierzchni 38600m2 w okolicy Jaktorowa. Dojazd do działki jest asfaltowy. Woda i gaz są do niej przyłączone, natomiast prąd znajduje się.