dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

165 000 zł22 800 m² 7,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,28 ha z częścią budowlaną o powierzchni ok. 2 534 m , położona w miejscowości Strachosław w gminie Kamień, 10 km od Chełma. Można tu postawić.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję państwu działki położone w ustronnym zakątku Starych Bogaczowic. Działki w metrażach ok 1000m2 (w tej chwili dostępne ok. 30 działek). Działki ujęte.

Szczegóły ogłoszenia

238 320 zł662 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł4 400 m² 4,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości szczurowa gmina szczurowa Powiat Brzeski o powierzchni 44 ar. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Iłowo

Iłowo,kujawsko-pomorskie

180 000 zł3 050 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka o powierzchni 3050 m z wz z widokiem Jezioro Jeleń, gm. Sępólno Krajeńskie Szukasz miejsca, które zapewni ciszę, harmonijne otoczenie natury.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 321 m² 31,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 471, położona w miejscowości Sabaudia, w gminie Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie. Powierzchnia działki: 0,5321 ha (5321 m ).

Szczegóły ogłoszenia

5 160 800 zł6 451 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę Usługową o powierzchni 6451 m2 w Krakowie przy ul. Olszanickiej, zaledwie 2 km od lotniska. Opis Nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 200 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną w miejscowości Laskowiec przy szosie Łomżyńskiej o powierzchni 0.42 ha ( front 12m głębokość 430m2). tel:   lub   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 000 zł45 000 m² 29,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka obecnie rolna o powierzchni 4,5ha w miejscowości Tatynia gm. Police. W Studium Uwarunkowań i Rozwoju działka w części pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ogrodzona działka 57 ar z zabudową | Konin, dzielnica Pawłówek Na sprzedaż przestronna, ogrodzona działka o powierzchni 57 arów, zlokalizowana w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 171 m² 21,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę rolną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 11,71 ar. Położenie działki zapewnia również widok na pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł70 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o pow. 7 ha w przepięknej scenerii w otoczeniu przyrody z lasem ,wodą. W planie zagospodarowania działka o symbolu P6.4/R. Świetne miejsce, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł800 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 805 m , położone w miejscowości Skorupki, pomiędzy jeziorami Tałty i Tałtowisko na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 403 m² 242,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bukowinie Osiedle 1403 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1403 m , położona w malowniczej miejscowości Bukowina Osiedle. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł7 373 m² 55,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowym - Bukowice, gm. Krośnice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,7373 ha (7 373 m ) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Paszyn

Paszyn,małopolskie

329 000 zł2 100 m² 156,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: paszyn (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: ok 21 ar do wydzielenia (2100 m ) - Przeznaczenie: teren mn - Tereny zabudowy mieszkaniowej - dostęp do drogi gminnej Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 324 m² 113,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w Lipowej Górze Wschodniej. Dostępne działki: działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 144/31 o powierzchni 1324 m i 144/30.

Szczegóły ogłoszenia

145 600 zł1 040 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Łubniki, gm. Zabłudów. Zlokalizowane jedynie 4,5 km od Białegostoku, szybki dojazd drogą S19, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 256 m² 144,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w malowniczej okolicy Wyszkowa w Rybienku Leśnym blisko rzeki i terenów zielonych, które posiadają swój własny mikroklimat. Przyszli właściciele mają tu szansę.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł790 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż ładne działki budowlane w Kluczach. Działki malowniczo położone wśród lasu, nieopodal stawu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej - urocze.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł680 m² 183,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana | Dzierżążno Szukasz miejsca pod dom blisko jeziora i natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka spełnia wszystkie warunki. Gotowa do budowy - z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

231 800 zł1 220 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Piękna, widokowa działka o lekko pochylonym terenie, z której rozpościera się przepiękny widok na Beskidy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł64 600 m² 54,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6,46 hektara w miejscowości Wierzchowo z bezpośrednim dojściem do jeziora. Działka numer 1/3 w Wierzchowie , teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł92 000 m² 4,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, malownicza działka siedliskowa 9,2ha z lasem w miejscowości Wólka Kościeniewicka k. Piszczaca. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę siedliskową.

Szczegóły ogłoszenia

2 492 000 zł2 494 m² 999,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 2494 m, stwarzająca idealne warunki do realizacji prestiżowej rezydencji lub luksusowej willi. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł4 000 m² 32,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia widokowa działka położona około 40km od Krakowa w miejscowości Zegartowice (gm. Raciechowice). W gminie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 319 m² 379,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjno-budowlana w Łuskowie. Łuskowo to wieś położona zaledwie 11km od Morza Bałtyckiego. Działka znajduje się przy samej rzece. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł3 500 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis działki Świdnik Duży Drugi, nr ewid. działki 2305. Oferujemy na sprzedaż działkę usługowo-produkcyjna o powierzchni 3 500 m , położoną w powiecie lubelskim, obręb Świdnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 454 800 zł10 488 m² 138,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Sady, powiat Nowodworski. Idealna pod usługi, logistykę lub działalność komercyjną Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 10 488 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł49 400 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o ogólnej powierzchni 4,94 ha zlokalizowane na obrzeżach miejscowości Kluczewo w gminie Czaplinek w pobliżu jeziora Drawsko i Prosino. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

23 159 520 zł42 888 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 42 888 m składający się z 3 działek na obszarze Gdańska. Teren inwestycyjny położony w niedalekiej odległości od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 796 m² 35,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| wyjątkowo piękna, leśna działka bezpośrednio nad Wkrą, we wsi Lelewo, w gminie Nasielsk. Nieruchomość położona jest wśród innych podobnych działek, na lekko pagórkowatym, zadrzewionym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 280 m² 368,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjną o powierzchni całkowitej 3836m2 z czego około właśnie 2280 m przeznaczone jest pod zabudowę mieszkaniową, ale z uwagi na strefę ochronną od.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł665 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w miejscowości Pogorzelica. Nieruchomość o powierzchni 665 m2 leży w kompleksie działek z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, które.

Szczegóły ogłoszenia

210 720 zł878 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży praw własności do nieruchomości gruntowej w miejscowości Dobiesławiec gm. Będzino, woj. zachodniopomorskie. - powierzchnia - 878 m2, - wymiary - 30 m szerokości i 30.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł4 825 m² 725,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna. Położenie-Wrocław, osiedle Złotniki, zachodnia część miasta, w pobliżu nowo wybudowanego Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego, przy osiedlach Żerniki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 400 m² 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.kupujący.NIE.PŁACI.PROWIZJI! Działka w Maryninie k/Lublina położona w odległości 12km od centrum miasta i 2km od obwodnicy. Wymiary: 27x47m. Ładna okolica w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł928 m² 214,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z domem Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 063 m² 1 034,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1063 mkw. w Wilanowie. Powsin, ul. Rosy. Wyobraź sobie dom w cichej części Wilanowa, z dala od miejskiego zgiełku, a jednak blisko.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł780 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rekreacyjna z rozpoczętą budową domu - Toruń, rudak Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w malowniczej dzielnicy Torunia -.