cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki
63 882 ogłoszenia
Od najnowszych
63 882 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona, ul. Świerkowa
Lublin,lubelskie
1 824 000 zł4 800 m² 380 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Tarnobrzeg
Tarnobrzeg,podkarpackie
259 000 zł800 m² 323,75 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Kalwaria Zebrzydowska
Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie
468 000 zł2 648 m² 176,74 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Osterwy
Kraków,małopolskie
850 000 zł1 570 m² 541,40 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Boguchwała
Boguchwała,podkarpackie
215 000 zł767 m² 280,31 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona Radziejowice
Radziejowice,mazowieckie
345 000 zł1 770 m² 194,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Tartak Brzózki
Tartak Brzózki,mazowieckie
142 000 zł1 014 m² 140 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Rusałki
Chełm,lubelskie
140 000 zł1 043 m² 134,23 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Franciszków
Franciszków,mazowieckie
219 000 zł3 000 m² 73 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Wrocławska
Mokronos Górny,dolnośląskie
2 600 000 zł20 900 m² 124,40 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki
Włącz powiadomienia