dowolna

Działki

63 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Tolkmicko

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

413 000 zł17 800 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Szukasz miejsca w ciszy i spokoju na budowę swojego wymarzonego domu, siedliska czy też miejsca na zabudowę produkcyjno-usługową? Mamy dla Ciebie idealną nieruchomość gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

1 000 zł550 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa do dzierżawy, 550m2. Świetna lokalizacja. Nowy Targ, ul. Szaflarska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy przy ul. Szaflarskiej, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dubicze Cerkiewne

Dubicze Cerkiewne,podlaskie

54 000 zł2 423 m² 22,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dubicze Cerkiewne, powiat hajnowski. Polecamy działkę o powierzchni 2423m2 w kształcie trójkąta. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Truskawkowa

Jeszkowice,dolnośląskie

280 000 zł987 m² 283,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budynek jednorodzinny Działka o pow 987 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

229 000 zł1 647 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zielone Wzgórze - kompleks działek budowlanych w Olecku! Kompleks 20 działek budowlanych o powierzchniach od 845 m2 do 1679 m2, położony na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Szosa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żory,śląskie

250 000 zł1 062 m² 235,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane usytuowane w Żorach, obręb Rogoźna, województwo Śląskie o pow. 1062m2 oraz 2000m2. Działki w kształcie prostokątów-wymiary na mapie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

304 000 zł1 900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dla działki przed podziałem zostały wydane warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego z garażem. Działka o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

250 000 zł933 m² 267,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w Miejscowości Kazimierzówka k. Lublina. Miejsce przepiękne co widać na zdjęciu. W pobliżu las, spokój, cisza, biegające sarny. Można rano pałać się przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Zelgoszcz

Zelgoszcz,łódzkie

315 267 zł5 531 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - 5 531M 2 - zelgoszcz gm. Stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 5 531m 2 zlokalizowanej w Zelgoszczy w gminie Stryków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piastowska

Nowa Wieś Przywidzka,pomorskie

124 475 zł1 205 m² 103,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Podjazy

Podjazy,pomorskie

349 000 zł1 331 m² 262,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rekreacyjna nad jeziorem z altaną z tarasem, z widokiem na jezioro i las dostępna "od ręki" - Kaszuby. Atuty: - widok na jezioro, który napełnia spokojem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Chwalęcice,lubuskie

359 000 zł1 466 m² 244,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej okolicy - Chwalęcice ul. Klonowa. Gm. Kłodawa. Pow. 1.466 m2, kształt regularnego prostokąta. Przy działce wszystkie media: energia, woda, gaz, kanalizacja. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Przybiernów,zachodniopomorskie

699 000 zł6 700 m² 104,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kto jeździ nad nasze polskie morze, ten wie że nie ma dobrej restauracji ani hotelu przy trasie S3. Dlatego tu przychodzimy z pomocą! Działka budowlana z mediami w drodze (woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

514 550 zł1 555 m² 330,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Działka na planie prostokąta o froncie 52 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

130 620 zł3 732 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w przepięknym, malowniczym rejonie gminy Kampinos. W sąsiedztwie luźna zabudowa z przewagą terenów otwartych i cieszących oko krajobrazów. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokule

Sokule,mazowieckie

217 000 zł1 141 m² 190,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w pełni uzbrojona (energia elektryczna, woda, kanalizacja), droga dojazdowa - gminna. Działka budowlana, położona w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krańcowa

Radzyny,wielkopolskie

303 160 zł1 378 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę nieruchomości gruntowej położonej w Radzynach, przy ulicy Krańcowej! Działka o pow. 1378 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Knyszyn

Knyszyn,podlaskie

82 000 zł900 m² 91,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Knyszyn. Polecamy działki o powierzchni 900m2, kształt prostokąta o wymiarach 35x26. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grawerska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł819 m² 818,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - ul. Grawerska, widawa Powierzchnia: 819 m Rodzaj działki: budowlana pod zabudowę jednorodzinną Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rekowo,zachodniopomorskie

390 000 zł2 033 m² 191,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zainwestować pieniądze? Szukasz dogodnego miejsca? Mam dla Ciebie okazję inwestycyjną! Ta wyjątkowa oferta to doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karakule

Karakule,podlaskie

257 880 zł921 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy kształtne działki z warunkami zabudowy, położone w miejscowości Karakule gmina Supraśl. Dojazd drogą utwardzoną, dostęp do energii elektrycznej. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł720 m² 305,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 729 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Gnatowice

Nowe Gnatowice,mazowieckie

251 000 zł4 017 m² 62,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio sprzedam piękną działkę budowlaną z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod dom jednorodzinny lub bliźniak, szeregówkę. Przy działce media prąd i woda. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Samoklęski

Samoklęski,lubelskie

490 000 zł13 000 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zjawiskowa działka budowlana ze stawem o powierzchni 1,30 ha (13000 m2), niszowa oferta. Północno-wschodnia część działki tj. około 4300m2 (43ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ignatki-Osiedle

Ignatki-Osiedle,podlaskie

259 500 zł1 077 m² 240,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Parametry: - powierzchnia 1077 m , - wymiary: 24 45 m, - w kształcie prostokąta, - dojazd droga utwardzona, - działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej - ujęcie wody: miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbie

Dąbie,pomorskie

1 600 000 zł16 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod inwestycję deweloperską? Świetnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - gwarantowana cisza i spokój, - sąsiedztwo lasów i jezior, - idealne miejsce na budowę inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

389 000 zł1 430 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

399 000 zł1 011 m² 394,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 601/8 (1011 mkw) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Akacjowa w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce. Działka jest w trakcie końcowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzęcin,mazowieckie

335 000 zł916 m² 365,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jest to świetna okazja, by zrealizować swoje marzenie o własnym domu w otoczeniu natury, przy jednoczesnej bliskości infrastruktury miejskiej. Zapraszam serdecznie do kontaktu i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

12 800 000 zł98 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie Strzelno, gmina Pieńsk. Zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bielkowo,zachodniopomorskie

330 000 zł3 144 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bajeczna działka budowlana z warunkami zabudowy na domek jednorodzinny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Bielkowo, spokojna miejscowość, położona wśród lasów niedaleko od Jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Modlińska

Błonie,mazowieckie

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Panowie I panie - nasza hala wyposażona jest w miejsca naprawcze dla samochodów ciężarowych, autobusów, aut specjalistycznych i każdego rodzaju pojazdów. Ogłoszenie dotyczy miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Rudnik

Rudnik,lubelskie

499 000 zł2 499 m² 199,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale jednocześnie z szybkim dostępem do miejskich udogodnień, mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Garbińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 095 000 zł417 m² 7 422,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka składa się z dwóch oddzielnych części o powierzchni 206 m2 i 211 m2. tworząc razem obszar o łącznej powierzchni 417 m2 , zlokalizowana przy ul. Garbińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zahutyń

Zahutyń,podkarpackie

384 000 zł3 192 m² 120,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki budowlanej blisko Sanoka z szybkim i dogodnym dojazdem drogą krajową numer osiemdziesiąt cztery, która jednocześnie znajduje się w cichej, spokojnej, sielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oława

Oława,dolnośląskie

290 000 zł1 060 m² 273,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1060 m2, usytuowana w spokojnej okolicy w obrębie Nowy Górnik, należącym do malowniczego miasta Oława. Teren ten oferuje doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Rzeczna

Częstochowa,śląskie

793 000 zł12 261 m² 64,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania teren w całości przemysłowy, wstępnie utwardzony. 1,4km od granic miasta. Powierzchnia: 12 261m2 wymiary: - szerokość od 53m do 68m - długość 200m lokalizacja: 42-263.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Hrube Niżne

Zakopane,małopolskie

1 200 000 zł2 720 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezwykła działka inwestycyjna o powierzchni 2720m2. Z pozwoleniem na budowę domu o całkowitej powierzchni 614,40m2 Nieruchomość idealna do zabudowy osady domków lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karakule

Karakule,podlaskie

390 100 zł1 560 m² 250,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Karakule, gmina Supraśl. Polecamy działkę o powierzchni 1560m2. Nieruchomość o wymiarach 52x30. Działka posiada dostęp do energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

849 000 zł1 001 m² 848 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.