dowolna

Działki

63 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 861 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 279 500 zł10 236 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę w Żukowie. Działka jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zasów

Zasów,podkarpackie

69 000 zł1 200 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Zasowie -gmina Żyraków Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować idealną działkę na sprzedaż o pow. 12ar w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Kazuń Polski,mazowieckie

225 000 zł1 025 m² 219,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość W trakcie sprzedaży To pierwsza z wydzielonych przy ulicy Szkolnej działek, których w ramach tego podziału powstało 4. Wszystkie łądne i ustawne, ale ta ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Rzeszów,podkarpackie

6 600 000 zł15 000 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki objętej mpzp w Rzeszowie strefa Dworzysko. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną teren pod przemysł, składy i magazyny, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kozłów

Kozłów,małopolskie

95 000 zł1 750 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy o zgrabnym kształcie i powierzchni 1750m2 w cichych i spokojnych Karczowicach na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sierpin

Sierpin,warmińsko-mazurskie

135 000 zł1 076 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Jeśli w najbliższym czasie planujesz wybudować swój wymarzony dom to dobrze trafiłeś. Sprzedam wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stare Miasto

Stare Miasto,warmińsko-mazurskie

1 050 000 zł3 535 m² 297,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w znakomitej lokalizacji Mazur - pierwsza linia jeziora Dąbrowa Mała! Teren otoczony bujnym lasem, zapewniając nadzwyczajną prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

3 100 000 zł2 245 m² 1 380,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

209 000 zł1 045 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Kołczewie leżącym między Międzyzdrojami i Dziwnowem. Malownicze otoczenie pośród lasów i jezior. Do morza prowadzi ścieżka rowerowa około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

318 500 zł1 274 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1274 m2 w przepięknym i malowniczym terenie. Działka zlokalizowana jest w Michałowie-Reginowie na osiedlu Nowopol w otoczeniu lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczewice Górne

Kiełczewice Górne,lubelskie

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1500 m2 zlokalizowane w miejscowości Kielczewice Górne, gmina Strzyżewice. Nieruchomości o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siadło Dolne

Siadło Dolne,zachodniopomorskie

750 000 zł1 345 m² 557,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Siadło Dolne do sprzedaży przeznaczona jest działka o powierzchni ok 1345m2, położona w sąsiedztwie widocznej na fotografiach zabudowy. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 187 m² 133,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę (44mx30m) w miejscowości Wierzchy, blisko czystej i znanej plaży Mukrza oraz turystycznej miejscowości Tleń. Obie miejscowości łączy ścieżka rowerowa, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Cisna

Cisna,podkarpackie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna Województwo Podkarpackie Powiat Leski Gmina Cisna Miejscowość Cisna Działka o numerze 426/6 o pow. około 1200 m2 w planie miejscowego planu zagospodarowania budowlana pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Liliowa

Gniezno,wielkopolskie

3 050 000 zł2 600 m² 1 173,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę pod zabudowę wielorodzinną dla dewelopera o powierzchni 2600 m2, która znajduję się w najlepszej dzielnicy w Gnieźnie, bardzo blisko centrum miasta. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł4 335 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Olsztynie 4335m2 bezpośrednio przy jeziorze , miejsce na niepowtarzalną rezydencję. Istnieje obowiązujący mpzp - Uchwała rm Nr XXVII/339/08 z dnia 25.06.2008r. z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Poręba

Poręba,śląskie

49 000 zł387 m² 126,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknej działki rekreacyjnej dla siebie i swojej rodziny, aby móc spędzać na niej słoneczne dni, a na dodatek w dobrej lokalizacji? W takim wypadku zaciekawi Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

225 000 zł1 800 m² 110,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka/działki na sprzedaż w spokojnej i cichej okolicy, nowopowstałych domów jednorodzinnych! Działka, o powierzchni 1800 m2, zlokalizowana w miejscowości Rudka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Michała

Gniezno,wielkopolskie

3 690 000 zł2 350 m² 1 570,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka znajdująca się w wyjątkowej i prestiżowej lokalizacji w samym sercu Miasta Gniezna. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku wielorodzinnego - apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 650 000 zł8 200 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail Mam przyjemność zaprezentować działkę znajdująca się w miejscowości Michałowice. Działka położona przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Paprotnia

Paprotnia,mazowieckie

168 000 zł2 099 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana uzbrojona w Teresinie w pobliżu Parku Kampinowskiego Na sprzedaż działka budowlana w Teresinie. Położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Racławicka

Tyniec Mały,dolnośląskie

995 000 zł2 040 m² 488 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2040m2 zlokalizowana w Tyńcu Małym. Doskonała lokalizacja ul. Świdnicka, tyniec Mały Działka objęta mpzp - symbol planu 8 mn/u - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 874 000 zł2 716 m² 689,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy ul. Leśnej w Siedlcach - Nieruchomość składa się z 5 numerów geodezyjnych - 29/1, 29/2, 29/3, 26/1, 26/2 - łączna powierzchnia 2716 m2. - kształt litery L -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wołomin

Wołomin,mazowieckie

13 600 000 zł8 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka developerska 30/2 ujenta w planie zagospodarowania przezrtrzennego pod bdownicwo wielorodzinne. Działka ma dwa zjazdy .Jeden na ulice Lipińską oraz drugi zjazd na droge servisową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Psary

Psary,małopolskie

19 050 zł1 905 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dotyczącą działki rolnej położonej w malowniczej miejscowości Psary , województwo małopolskie. Pragniemy zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turowo

Turowo,zachodniopomorskie

74 000 zł1 099 m² 67,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych W turowie. Tylko ok. 3 km od szczecinka. Oferujemy do sprzedaży kompleks działek budowlanych, bardzo ładnie położonych, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wełmin

Wełmin,lubuskie

160 000 zł8 600 m² 18,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o powierzchni 8619 m2 w Wełminie (52 49.807 N15 26.523 E), odległości kilkuset metrów od trasy DK 22. Możliwość uzyskania warunków zabudowy na domy mieszkalne,budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

227 000 zł1 263 m² 179,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w Częstochowie dzielnica Brzeziny Małe w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1263m2 o wymiarach: szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sudomska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł1 007 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka w dzielnicy Kiełpino Górne w Gdańsku, 9 km od Centrum. Posadowiona przy ślepej ulicy, blisko lasu i strumyka, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

740 000 zł3 363 m² 220,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 3363 m2, w miejscowości Harsz, w samym sercu Mazur. Nieruchomość położona została w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy 3 jeziorami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chełmno,kujawsko-pomorskie

129 000 zł2 484 m² 51,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

! oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 000 zł1 080 m² 297,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 1078m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Okrężna

Jeleśnia,śląskie

85 000 zł800 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Jeleśnia blisko Rynku, w spokojnym miejscu w otoczeniu łąk Beskidu Żywieckiego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę widokowej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Klecza

Klecza,dolnośląskie

129 900 zł3 000 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Okazja! podana cena jest tylko do końca sierpnia! Zapraszam Cię na prezentację działki w malowniczej miejscowości Klecza, gmina Wleń. Działka ok. 3000m2 zostanie wydzielona z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

1 700 000 zł17 300 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej nr 983 o powierzchni 17 300 m , zlokalizowanej w Wieliszewie przy ul. Podgórnej. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Dalki

Dalki,wielkopolskie

242 000 zł1 110 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie. Posiadam na sprzedaż działkę handlowo usługową w bardzo urokliwej, cichej a zarazem położonej blisko miasta okolicy. Media takie jak gaz/woda/prąd (do przyłączenia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

47 000 zł4 000 m² 11,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania malowniczo położona działka u stóp masywu Trójgarb, na terenie objętym programem natura 2000, działka rolna. Ładna, cicha lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

175 000 zł1 600 m² 109,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1600 m, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kraczkowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój.