dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zdrojowa

Chodzież,wielkopolskie

89 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budynek położony na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Jordana w Chodzieży. Dom został wybudowany w 2020 roku i posadowiony na płycie fundamentowej. Stan budynku jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Ispina,małopolskie

60 000 zł7 600 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w Ispini! Concept Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę rolną położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Kawęczyn

Kawęczyn,mazowieckie

350 000 zł7 600 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 7600 m , położona w miejscowości Kawęczyn, w gminie Tarczyn, powiat piaseczyński. Działka jest długości 710 metrów i szerokość 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Jędrzejowice,świętokrzyskie

67 000 zł12 500 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dużą działkę rolną w miejscowości Jędrzejowice pod Ostrowcem Św. Działka o powierzchni 12500m2 mieści się w Jędrzejowicach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Kończyce Małe,śląskie

112 000 zł1 199 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swoje marzenia w Kończycach Małych! Działki budowlane Kończyce Małe - spokojna lokalizacja. Z radością prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 198/23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Roszczep

Roszczep,mazowieckie

350 000 zł4 043 m² 86,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bezpiecznie I zielono, sklepy, trasa S8. # bezpieczeństwo - niewielka miejscowość, zabudowa jednorodzinna i przyjaźni sąsiedzi - wszystko to sprawia, że możesz się czuć bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

135 000 zł778 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

* tylko u nas * Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Celinów w gm. Dębe Wielkie. Nieruchomość ma powierzchnię 778 m2. Wydane zostały warunki zabudowy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

135 000 zł16 112 m² 8,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjną działkę położoną w malowniczej okolicy z przepięknymi widokami w malowniczym Jabłowie. Działka aktualnie rolna, leży na terenie nie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Miłocice Małe,dolnośląskie

265 000 zł3 300 m² 80,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w miejscowości Miłocice. Do działki doprowadzone jest przyłącze prądu elektrycznego. Woda w drodze obok działki. Umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podleśna

Podleśna,warmińsko-mazurskie

60 940 zł1 108 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1108m2 w miejscowości Podleśna, obręb Podleśna , gmina Dobre Miasto. Nieruchomość gruntowa posiada wydane warunki zabudowy przewidujące budowę parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Głogów

Głogów,dolnośląskie

40 000 zł298 m² 134,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna na Koperniku rod Dzieci Głogowskich. Na działce znajdują się wszystkie niezbędne media - prąd oraz woda. Chodni wyłożony kostką, altanka murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łąki

Łąki,mazowieckie

320 610 zł21 374 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rolna działka przy rzece I lesie. Działka położona w malowniczym sąsiedztwie dużego lasu i rzeki - tu odpoczniesz na łonie przyrody ciesząc się jej walorami. Dogodne wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

472 500 zł1 050 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Expander Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1050m2 w miejscowości Częstochowa dzielnica Północ. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

66 600 zł1 800 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kukowo * działki budowlane * 3km do Olecka Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą 10 działek budowlanych w miejscowości Kukowo - zaledwie 4km od Centrum Olecka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł866 m² 519,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

. Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę inwestycyjną w świetnej lokalizacji kilka metrów od Targów Kielce! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

161 000 zł922 m² 174,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy W krupskim młynie przy lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 922 m2 w drugiej linii od lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wierzbica,lubelskie

84 000 zł1 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka/działki budowlane o powierzchni 11 ar oraz 10 ar, położone w ścisłym centrum spokojnej wsi Wierzbica. Dokładna lokalizacja działki: wierzbica, ul. Leśna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tąpadła,dolnośląskie

345 000 zł2 713 m² 127,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Tąpadła u podnóży góry Ślęży, w gminie Marcinowice, w powiecie świdnickim. Działka znajduje się w otulinie Ślężańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Graniczna

Płock,mazowieckie

1 500 000 zł9 378 m² 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki przeznaczona pod zabudowę przemysłową, obiekty produkcyjne składowania czy biurowe położona tuż przy zagłębiu przemysłowym zlokalizowanym przy ul. Tagowej niedaleko kombinatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Białystok,podlaskie

1 712 400 zł8 562 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w dzielnicy Bacieczki przy ul. Produkcyjnej. Jest to nieruchomość o wymiarach 27 x 350 m i powierzchni 8562 m2. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Rdzawka

Rdzawka,małopolskie

130 000 zł4 350 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna zalesiona 15lat temu drzewa iglaste piękna duża Działka w kształcie prostokąt z drogą dojazdową gmina położona w malowniczej między Rabką -zdrój a Nowym Targiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

130 000 zł1 195 m² 108,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży atrakcyjna działka położona w Grabowie (zaledwie około 7 km od centrum Stargardu). Działka o powierzchni 1194 m2 Dojazd drogą gminną - droga o nawierzchni asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

1 490 000 zł3 256 m² 457,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę o pow. 3256 m 2 zabudowaną budynkami (budynek mieszkalny i gospodarczy) w spokojnej dzielnicy Gliwic. Budynki można przeznaczyć do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

399 900 zł1 491 m² 268,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1491m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Teren płaski z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podleśna

Podleśna,warmińsko-mazurskie

65 520 zł1 008 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1008m2 w miejscowości Podleśna, obręb Podleśna , gmina Dobre Miasto. Nieruchomość gruntowa posiada wydane warunki zabudowy przewidujące budowę parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osieckiej

Strzebielino,pomorskie

811 250 zł2 750 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: trzy działki budowlane, w ładnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Strzebielinie gmina Łęczyce przy ul. Agnieszki Osieckiej - działka 354 na 40, 41, 42. Możliwość zakupu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Myślibórz,dolnośląskie

189 000 zł1 618 m² 116,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1618 m2 położona pod lasem w malowniczej okolicy Myślibórz, gmina Paszowice. Bezpośrednie otoczenie lasem wpływa na unikalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Kiełpin,mazowieckie

199 000 zł2 801 m² 71,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną i drogi dojazdowe o powierzchni 2801 m kw., położona przy ul. Rolcznicej w Kiełpinie. Koncepcja inwestycyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzyska

Brzyska,podkarpackie

70 000 zł6 792 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone w miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim, gmina Brzyska. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury oraz cichą i atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Magonie,świętokrzyskie

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św. Działki o powierzchni 1200m2 każda mieszczą się w miejscowości Magonie. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kwiatowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

850 000 zł714 m² 1 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziłaka 400M od morza Z dwoma uroczymi domkami letniskowymi! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z duszą, blisko natury i morza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 380 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1380 m2 położoną w miejscowości Stronno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Liszkowo

Liszkowo,kujawsko-pomorskie

159 000 zł5 600 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja! Działka bez obciążeń i służebności! Dostęp do drogi asfaltowej. Świetna inwestycja. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jodłówka Tuchowska

Jodłówka Tuchowska,małopolskie

79 000 zł4 000 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Jodłówce Tuchowskiej, gmina Tuchów, 40 ar. Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska, gmina Tuchów w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Komorniki,dolnośląskie

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Komornikach. Miejscowość znajduje się niecałe 4 km od Środy Śląskiej! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konie

Konie,mazowieckie

25 000 000 zł54 781 m² 456,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Podstawoe informacje Działka 5.45 ha na sprzedaż. obwód 1440 m długość 39,85 m szerokość 94,20 m lokalizacja: konie, gmina Pniewy, województwo mazowieckie opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

350 000 zł2 952 m² 118,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka w miejscowości Lutoryż, zaledwie 7 km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość składa się z czterech działek o numerach ewidencyjnych 1383/1, 1383/2, 1383/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

158 490 zł587 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Albigowa

Albigowa,podkarpackie

80 000 zł19 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 19 arów - Albigowa Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów .W kształcie zbliżonym do prostokąta, III klasa gruntu. Znajduje się w miejscowości Albigowa ok. 15 km od Centrum.