dowolna

Działki

63 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościelna

Jankowice,śląskie

11 100 zł211 m² 52,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi niezabudowana działka o numerze geodezyjnym 1247/37 o powierzchni 0,0211 ha. Nieruchomość ma regularny kształt, teren jest prawie płaski, działka w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

960 000 zł5 000 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 5000 M2 w cenie 960.000 zł netto. Położona w Wałbrzychu, bardzo dobrze umiejscowiona - z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Garncarska

Sobótka,dolnośląskie

309 400 zł884 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki W sobótce - idealna inwestycja W wyjątkowym miejscu Lokalizacja: sobótka, działka nr 1227 Powierzchnia: 884 m Dojazd: komfortowy dojazd drogą asfaltową Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Dąbrówka Wielka,łódzkie

260 000 zł2 995 m² 86,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy dużą działkę z aktualnymi warunkami zabudowy w Dąbrówce Wielkiej k/zgierza. Powierzchnia nieruchomości to niemal 3000 m 2. Warunki zabudowy w szczególności przewidują:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Racławicka

Stare Budy,mazowieckie

110 000 zł980 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o pow. 980m2 w miejscowości Stare Budy gm. Jaktorów. Działka w kształcie prostokąta. Prąd na działce. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Więcmierzyce

Więcmierzyce,opolskie

65 000 zł989 m² 65,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 9,89 arów, położoną w Więcmierzycach koło Grodkowa z dala od zgiełku miasta. Działka znajduje się w sąsiedztwie pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobki

Dobki,warmińsko-mazurskie

918 895 zł4 967 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną, działkę budowalną z dostępem do jeziora znajdującą się w miejscowości Dobki w gminie Olecko. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

25 000 zł700 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Okazja cenowa w Tomaszowicach. Na sprzedaż działka rolna w atrakcyjnej cenie o powierzchni ok.7 ar w Tomaszowicach gm. Wielka Wieś pod Krakowem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grzywaczyka

Leszno,wielkopolskie

240 000 zł750 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji Leszna przy ulicy Franciszka Grzywaczyka (zatorze). Działka w kształcie kwadratu o powierzchni 750 m2. Nr działki: 7/87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Zabłędza

Zabłędza,małopolskie

129 000 zł1 594 m² 80,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę usługowo-budowlaną o numerze ewidencyjnym 271/78 w miejscowości Zabłędza. Działka w doskonałej lokalizacji przy głównej drodze między Tuchowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dzikie,podlaskie

188 200 zł941 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę O powierzchni 941 M2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Dzikie, gmina Choroszcz, województwo podlaskie. Działka położona jest praktycznie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

520 000 zł1 230 m² 422,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie posiadamy działkę w centrum Nadarzyna Działka przeznaczona w mpzp pod zabudowę jednorodzinną jak i bliźniaczą Wszystkie media bezpośrednio przy działce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przejrzysta

Lublin,lubelskie

920 000 zł2 347 m² 391,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka o powierzchni 2347 m2 (wymiar ok. 24m x 100m) w dzielnicy Wola Sławińska przy drodze ul. Przejrzystej. Najważniejsze informacje: - działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzebiatowska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej! lokalizacja: lokalizacja: mrzeżyno ul Trzebiatowska działka 352/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

82 100 zł990 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży działki o optymalnej powierzchni 991 m2, położonej w miejscowości Władysławowo, gmina Szubin. Charakterystyka działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czymanowo

Czymanowo,pomorskie

365 000 zł1 551 m² 235,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w Czymanowie, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia działki to 1551m2. Nieruchomość gruntowa idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Stare Polichno,lubuskie

159 000 zł2 820 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Starym Polichnie o powierzchni 28,2arów (cena za metr 56,38 zł) oddaloną od Gorzowa Wielkopolskiego o 15km. Działka jest usytuowana na uboczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł492 m² 660,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 493m2 zlokalizowana w Opławcu. Teren położony w malowniczym miejscu przy lesie w pobliżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Wielki

Kotórz Wielki,opolskie

144 960 zł906 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Kotórz Wielki pod Opolem. Działka budowlana o powierzchni 906 m2, w kształcie prostokąta. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

269 000 zł2 009 m² 133,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W Staniszowie przy stadninie koni/widok/! Działka z pięknym widokiem na panoramę Karkonoszy w Staniszowie na granicy z Sosnówką Działka pod zabudowa jednorodzinna Prad,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

340 000 zł1 430 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

112 575 zł1 501 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Parsęcku blisko Szczecinka oddaloną 2,7 km od ronda w Trzesiece. W planie zagospodarowania przestrzennego gm. Szczecinek działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

11 900 000 zł98 100 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja gen. Władysława Andersa

Bielsko-Biała,śląskie

2 213 400 zł3 689 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W rewelacyjnej lokalizacji - przy alei władysława andersa W bielsku-białej. Z dwoma pozwoleniami na budowę: - budynku handlowo - usługowego - budynku usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Ręczaje Polskie,mazowieckie

3 555 000 zł23 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę rolną o powierzchni 23700 m2 znajdującą się w miejscowości Ręczaje Polskie w gminie Poświętne, powiat Wołomin pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jezierzyce Kościelne

Jezierzyce Kościelne,wielkopolskie

104 500 zł836 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 836 m2 położona w miejscowości Jezierzyce Kościelne, 15 km od Leszna. Działka położona blisko nowej ścieżki rowerowej na trasie Leszno - Boszkowo. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Węgrzynowo

Węgrzynowo,mazowieckie

75 000 zł2 900 m² 25,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 2900m położoną w m Węgrzynowo gm. Mała Wieś pow. płocki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kamieniec

Kamieniec,mazowieckie

75 400 zł1 160 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam do zakupu działkę położoną w miejscowości Kamieniec, gm. Wodynie. Działka nr 750/1 o wymiarach ok. 24m szerokości x 40 długości 1 linia zabudowy wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kopań

Kopań,zachodniopomorskie

1 870 000 zł17 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Teren położony 300 m od morza. Na granicy Darłówka i Kopań Teren podzielony na 6 działek ( sprzedaż tylko w całość ) przy każdej działce słupek przyłącze elektryczne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

4 999 991 zł24 002 m² 208,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wilkszyn- pod osiedle szeregi bliźniak /- usługi przy Lesie Mokrzańskim - Urokliwe miejsce! Działka położona w urokliwym miejscu przy lesie Mokrzańskim - osiedle willowe! Działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Łubno

Łubno,mazowieckie

240 000 zł4 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pod budowę bliźniaka z linią brzegową rzeczki. Do sprzedaży działka budowlano rolna z linią brzegową rzeczki. Działka o powierzchni 5100m2 w kształcie zbliżonym do litery "L".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mickiewicza

Stare Pole,pomorskie

127 000 zł1 106 m² 114,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta: oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w Starym Polu o powierzchni 1106 mkw. Lokalizacja: działka położona jest przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza i Juliana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamienica

Kamienica,małopolskie

264 000 zł2 400 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pięknym widokiem na góry o powierzchni 2400m2 w Gminie Kamienica Powiat Limanowski. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bociania

Bielawa,mazowieckie

1 800 000 zł1 600 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę na sprzedaż w Bielawie, świetnie położoną o dużym potencjale inwestycyjnym z gotowym projektem na cztery domki wolnostojące oraz pozwoleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skoczów

Skoczów,śląskie

112 000 zł884 m² 126,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka budowlaną (symbol w mpzp - teren zabudowy mieszkaniowej o podwyższonej intensywności zabudowy) zlokalizowana w śródmieściu Skoczowa - Harbutowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagórze

Zagórze,podkarpackie

65 000 zł2 700 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa w Zagórzu (gm. Jodłowa | powiat dębicki) o lekkim nachyleniu działka na pograniczu Podkarpacia i Małopolski z mediami! Jest to idealna działka pod dom typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Częstochowa,śląskie

450 000 zł1 215 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na dzielnicy Lisiniec. Bardzo cicho i spokojna okolica, przy działce znajduje się strumyk, który prowadzi bezpośrednio do Parku Lisiniec. droga dojazdowa do działki była skończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

3 850 000 zł93 900 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa siedliskowa zabudowana budynkami indywidualnego gospodarstwa rolnego wraz z gruntami rolnymi. Metraż działki - 9,4 ha Metraż budynku mieszkalnego - 164,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Siedlce

Siedlce,mazowieckie

314 433 zł4 557 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4557 m2 przy ulicy Żaboklickiej (idąca od ulicy Świętej Faustyny Kowalskiej do ulicy Wierzbowej) - Północnej Obwodnicy Miasta, położona na obszarze objętym Miejscowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij