cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki
63 895 ogłoszeń
Od najnowszych
63 895 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Parkowa
Pasikurowice,dolnośląskie
295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa ogrodzona Koleczkowo
Koleczkowo,pomorskie
1 999 000 zł9 600 m² 208,23 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie
Jezierzany,zachodniopomorskie
750 000 zł1 414 m² 530,41 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Brzeziny-Kolonia
Brzeziny-Kolonia,śląskie
121 317 zł1 256 m² 96,59 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Brzeziny-Kolonia
Brzeziny-Kolonia,śląskie
115 173 zł1 122 m² 102,65 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Brzeziny-Kolonia
Brzeziny-Kolonia,śląskie
137 038 zł1 335 m² 102,65 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Chełmińska
Gdańsk,pomorskie
2 390 000 zł2 150 m² 1 111,63 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Brzeziny-Kolonia
Brzeziny-Kolonia,śląskie
116 097 zł1 131 m² 102,65 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Kasztanowa
Daszewice,wielkopolskie
497 000 zł1 555 m² 319,61 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Bartąg
Bartąg,warmińsko-mazurskie
349 000 zł1 447 m² 241,19 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki
Włącz powiadomienia