dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Gadawa

Gadawa,świętokrzyskie

30 000 zł13 350 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna oferta: - dla kogoś chcącego uzyskać status rolnika, - dla rolnika na powiększenie gospodarstwa rolnego, - na cele rekreacyjne - inwestycja w grunty Do sprzedania działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

624 600 zł10 410 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 410 m2 położna we wsi Stanisławów niedaleko Leoncina. Działka w miejscowym planie przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Koziegłowy,śląskie

25 500 000 zł150 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni 15ha , położony przy drodze krajowej nr 91, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2 niezależne wjazdy oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Możne

Możne,warmińsko-mazurskie

56 000 zł3 844 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks 17 działek rolno-budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne - 6 km od Olecka. Działki położone są na kolonii wsi Możne w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kanin

Kanin,pomorskie

82 350 zł915 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą nową propozycją-wyjątkowe działki budowlane, które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gołąbek

Gołąbek,mazowieckie

138 650 zł1 175 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wybudowaniu swojego własnego domu? Szukasz działki w miejscu cichym i spokojnym, gdzie dzieci mogą swobodnie biegać po ulicy, a jednocześnie masz stosunkowo blisko całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mościska,mazowieckie

520 000 zł3 000 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana/ inwestycyjna o powierzchni 3000 m, położona w urokliwej i spokojnej okolicy Mościsk. Idealna dla osób poszukujących miejsca na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Dołujach - wyjątkowa lokalizacja i pełne uzbrojenie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1 000 m , położona w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Koziegłowy,śląskie

50 000 000 zł290 000 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni 29ha , położony przy drodze krajowej nr 91, działka o regularnym kształcie, dojazd zapewniony z 2 stron (decyzja na zjazd z drogi ), teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kolejowa

Staszów,świętokrzyskie

440 000 zł3 973 m² 110,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy w sprzedaży działkę w Staszowie przy ulicy Kolejowej w malowniczej i zielonej okolicy. Działka ma około 4000m2, kształtem zbliżona do kwadratu. Dojad do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2, położona w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Działka zlokalizowana jest 4 km od Jeziora Olecko Małe. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kostrzyńska

Paczkowo,wielkopolskie

1 212 050 zł3 463 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ok.3500 m2 przy ul. Kostrzyńskiej ( trasa 92 ) w miejscowości Paczkowo. -przeznaczenie działki w studium Aktywizacja Gospodarcza- # lokalizacja # Paczkowo ul. Kostrzyńska (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

189 000 zł977 m² 193,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,0977 ha - 977 m2, płaski, w kształcie prostokąta, bez żadnych krzewów oraz drzewostanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Prażmów

Nowy Prażmów,mazowieckie

528 000 zł4 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4400 m2 o wymiarach 55m x 80m, 16 km na południe od granicy Warszawy. Działka w przepięknym miejscu, o ogromnych walorach przyrodniczych, idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Ozorowice,dolnośląskie

451 000 zł4 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ozorowicach. gm. Wisznia Mała. Lokalizacja Lokalizacja idealna dla osób ceniących spokój, jednocześnie chcących mieć łatwy i szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

3 048 780 zł3 548 m² 859,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena obejmuje trzy działki o powierzchni 3548m2. Do ceny należy doliczyć vat. Posiadamy komplet 3 działek ( 1210m2 , 1210m2 , 1128m2 ), wilanów , Warszawa , łączna powierzchnia działek to 3548 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

350 000 zł7 606 m² 46,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży niezabudowaną działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Goździówka, gminie Stanisławów, powiecie mińskim. Działka o powierzchni 7606 m2, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

229 000 zł3 738 m² 61,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam niebywałą przyjemność zaprezentować dwie odrębne nieruchomości gruntowe o powierzchni: 1148m 2 i 2590m 2 , (całość 3738m 2 ) zlokalizowane w samym centrum wsi Odolion/k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wólka Kozodawska

Wólka Kozodawska,mazowieckie

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż zostają wystawione działki zaznaczone na pierwszym zdjęciu. Powierzchnia działek jest widoczna na pierwszym zdjęciu. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

1 286 000 zł4 161 m² 309,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis ogłoszenia Działka położona w cichym zakątku Chwaszczyna, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Działka budowlana Chwaszczyno 4161 m.kw. Do jeziora 1 km w linii prostej, do lasu 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

1 986 000 zł61 124 m² 32,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż działka inwestycyjna budowlana / usługowa, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Gąba koło Mszczonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

169 000 zł1 220 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Gmina Oleśnica, miejscowość Krzeczyn. Posiada mpzp, budowlana. Media w pobliżu. Powierzchnia 1220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

536 250 zł1 650 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Wilkszynie. Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliską odległość do Wrocławia, dogodny dojazd. Wokół zabudowa mieszkaniowa, usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Grójec,mazowieckie

898 000 zł1 000 m² 898 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działka inwestycyjna w centrum Grójca - idealna pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w samym centrum Grójca, przy spokojnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozy

Kozy,śląskie

159 000 zł1 294 m² 122,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować piękną działkę o powierzchni 1294 m 2 położoną w Kozach! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to symbole:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

998 000 zł3 992 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | działka | 3992m2 | 998 000zł | Konstancin-Jeziorna Atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 3992m2, w kształcie czworokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Bytom,śląskie

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gałczyńskiego

Gniezno,wielkopolskie

269 850 zł771 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż jedne z nielicznych działek do sprzedaży, w okolicach ulicy E. Orzeszkowej. Nieruchomości gruntowe o powierzchni: 771 m2, 1043 m2, 1270 m2, 1274 m2, 1295 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Boguchwała,podkarpackie

4 200 000 zł25 530 m² 164,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Park Nieruchomości przedstawia Państwu działkę w strefie przemysłowej objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod działalność przemysłową. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Zatyki

Zatyki,warmińsko-mazurskie

98 000 zł4 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Stachlew

Stachlew,łódzkie

3 000 zł3 200 m² 0,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę duży, utwardzony plac 3200 m2 Na placu znajduje się Wiata 150m2 Garaże Boksy na towar np piach, kamień, węgiel Miejscowość między Łowiczem, a Skierniewicami. Idealne połączenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Tarnów,małopolskie

529 000 zł4 622 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 46,22 arów Cena: 529 000 pln Wymiary: szerokość 24,5 m, długość 194 m Kształt: prostokąt Media: - prąd 70 m od działki - Woda 100 m od działki - Gaz 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lecka

Lecka,podkarpackie

649 000 zł22 027 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Lecka , w gminie Błażowa, województwo podkarpackie. Powierzchnia: 22027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Słubica B

Słubica B,mazowieckie

19 448 000 zł74 800 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowo - usługowy w gminie Żabia Wola. Powierzchnia gruntu to 74 800 m2 przy trasie S8. Wymiary: 170 x 433 Media:Transformator przy działce - 400 kw ,możliwe 2 strefy , woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

1 275 000 zł1 700 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej okolicy, zlokalizowana w Pęcicach Małych, w pobliżu Komorowa, pruszkowa. Świetnie skomunikowana z Warszawą - trasa S8, dobry dojazd do Janek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Santok

Santok,lubuskie

80 000 zł1 014 m² 78,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dwie pięknie położone działki budowlane w Santoku. Dwie działki o powierzchni 1.086 m2 oraz 1.014 m2 położone w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Piaseczyńska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

20 550 000 zł25 066 m² 819,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykłą działką o powierzchni 25 066 m , zlokalizowaną w urokliwym Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Piaseczyńskiej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Batalionów Chłopskich

Jarosław,podkarpackie

140 000 zł3 800 m² 39,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 38 arowa działka znajdująca się w spokojnej części Jarosławia. Położona w drugiej linii zabudowy nadaje się idealnie dla ludzi lubiących ciszę i spokój. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

76 950 zł855 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną działkę w Łazieńcu zlokalizowaną zaledwie 10 min od Ciechocinka. Działka o powierzchni 855 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zdonia

Zdonia,małopolskie

135 000 zł1 400 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1400m2 zlokalizowana w miejscowości Zdonia, gmina Zakliczyn, powiat tarnowski Wymiary działki: 46,4 x 28 m (ze służebnością 4m) Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zbrza

Zbrza,świętokrzyskie

190 000 zł2 471 m² 76,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w gminie Morawica o powierzchni 2471 m2. Szukają Państwo spokojnego miejsca? Jednocześnie zależy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij