dowolna

Działki

64 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łanowa

Gliwice,śląskie

599 000 zł1 909 m² 313,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Gliwicach Bojkowie zlokalizowaną przy ul. Łanowej. Cicha i spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna. Miejsce doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki w Górach Sudety blisko Kurorty Polanica Duszniki Kudowa Lądek Zdrój Zieleniec Czarna Góra Cztery niezwykłe działki o powierzchni 15-17 arów z widokiem na góry! Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,łódzkie

81 500 zł1 150 m² 70,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie lubisz prac ogrodowych, ale jednak chciałbyś mieć kawałek własnego podwórka? Szukasz działki tuż obok Łasku, z dobrym dojazdem i pełną infrastrukturą? Albo może chcesz po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wrzelów

Wrzelów,lubelskie

105 000 zł16 600 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolna gmina Łaziska- wrzelów. Działka przy drodze powiatowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Będzitowo

Będzitowo,kujawsko-pomorskie

65 000 zł3 004 m² 21,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze! piękne malownicze krajobrazy, świetna lokalizacja. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Powierzchnia 3004m2 woda w ulicy, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Lubojna,śląskie

150 000 zł1 224 m² 122,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dzialka kwadratowa 40M na 31M,teren plaski,pusta ,suchy teren ,udzialy W wewnetrznej drodze dojazdowej,spokojna podmiejska okolica Z dobrym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bagniewko

Bagniewko,kujawsko-pomorskie

220 000 zł3 989 m² 55,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bagniewku praktycznie na obrzeżach Pruszcza.Idealna miejscówka tereny spacerowe w bliskiej odległości sklepy i życie miejskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

3 342 000 zł11 975 m² 279,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości spółki Grupa Deweloperska gd Spółki z ograniczoną odpowiedzialności w upadłości z siedzibą w Lublinie sprzeda z wolnej ręki w drodze wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

109 000 zł903 m² 120,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 5 działek budowlanych w Egiertowie gm. Somonino. Zachęcamy do obejrzenia filmu z nieruchomości: youtu.be/Z521eRowUHo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koty

Koty,śląskie

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - koty, przy lasie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 3 Maja

Laski,mazowieckie

850 000 zł1 378 m² 616,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa lokalizacja działki, miejscowość Laski, gmina Izabelin. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Warszawy, (5min, 1,7km od granicy z Warszawą). Komunikacja miejska. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

390 000 zł2 264 m² 172,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mam działkę budowlaną o powierzchni 2264 mkw. położoną w miejscowości Krężnica Jara oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Niedrzwica Duża jako 1mr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Walendów

Walendów,mazowieckie

430 000 zł1 010 m² 425,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000mkw przy drodze gminnej utwardzonej, oświetlonej w drodze wszelkie potrzebne media: -prąd -gaz -woda -kanalizacja -światłowód Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Liszki,małopolskie

1 100 000 zł3 111 m² 353,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 3111 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Liszki, w gminie Liszki, woj. małopolskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadkowo

Sadkowo,zachodniopomorskie

57 900 zł1 345 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedana. Gratulujemy stronom udanej transakcji. Sadkowo - działka z aktualnymi warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zezwalającej na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stróża

Stróża,małopolskie

699 000 zł5 110 m² 136,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Myślenice, stróża, pcim tylko U nas Piękna widokowa działka w 90% stanowiąca teren leśny z pozwoleniem na budowę pięknej posiadłości wkomponowanej idealnie w krajobraz. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł5 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę inwestycyjną sprzedaży działki budowlanej o pow. ok. 5000 mkw, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szeperia

Częstkowo,pomorskie

199 500 zł1 478 m² 134,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W częstkowie gmina szemud opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Częstkowo gmina Szemud. Działka o pow. 1478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ornontowice

Ornontowice,śląskie

142 000 zł750 m² 189,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 750 mkw, idealna dla osób poszukujących miejsca na budowę swojego wymarzonego domu. Działka znajduje się w dogodnej lokalizacji, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dąbrowskiej

Nowy Sącz,małopolskie

315 000 zł1 100 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! okazja! Rewelacyjna działka budowlana, uzbrojona o pow. około 11 ar, zlokalizowana przy ul. Marii Dąbrowskiej w dzielnicy Zawada w Nowym Sączu. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Obrazkowa

Stawinoga,mazowieckie

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działkę (powierzchnia ok. 2500 m2 lub dwie sąsiednie - w sumie 5000 m2) uzbrojoną w energię elektryczną z altanką wyposażoną w ujęcie wody. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ścianie lasu, pod Otwockiem, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga dojazdowa i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Węgierska

Kańczuga,podkarpackie

898 000 zł15 700 m² 57,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Stoprocent Nieruchomości Przedstawia Wyjątkową Okazje Idealna Działka Inwestycyjna na Sprzedaż przy ulicy Węgierskiej w Kańczudze Lokalizacja: przepiękna działka zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wadowice

Wadowice,małopolskie

159 000 zł900 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w obrzeżach miasta. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 28 metrów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową, ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

310 000 zł1 020 m² 303,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonego w cichej, malowniczej części Zbrosławic. Jest to idealna przestrzeń dla wszystkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krosno

Krosno,podkarpackie

119 000 zł1 108 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Z wydanymi warunkami zabudowy W dzielnicy polanka! teren płaski, sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł2 752 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mpzp: ustalenia dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem mn3: 1) przeznaczenie terenu: a) podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, b) uzupełniające - na działkach budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaworzno

Jaworzno,śląskie

160 000 zł451 m² 354,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną 451m2 (mpzp budowlano- uslugowa ) z pozwoleniem na budowę. Teren ogrodzony, obsadzony tujami. Woda na działce, prąd, gaz kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Częstochowa,śląskie

359 000 zł1 128 m² 318,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w dzielnicy Północ. Nieruchomość w kształcie prostokąta , o powierzchni 1128 m2 , szerokość od frontu : 20 m Lokalizacja jest dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Matejki

Nowy Wiśnicz,małopolskie

49 500 zł9 386 m² 5,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z łąką i lasem o powierzchni 0,94 ha Działka numer 240 przy ulicy Jana Matejki w Nowym Wisniczu. Identyfikator działki 120106_4.0001.240 W lesie między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchmości / Na sprzedaż działka o powierzchni 1100m2 w gminie Błonie ok 5km na zachód od Błonia w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gaj

Gaj,warmińsko-mazurskie

127 900 zł3 265 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro 3a Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Gaj, powiat Olsztyński, gmina Olsztynek. Pokaźna działka nr 86/8 o powierzchni 3 265 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Zbożowa

Kazimierz Dolny,lubelskie

3 400 000 zł25 821 m² 131,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niepowtarzalna działka w Kazimierzu Dolnym przestrzeń 2,6 hektara i mnóstwo możliwości inwestycyjnych (4 mnp) w sercu kultury - miejsce idealne, by inspirować i zachwycać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Muchowskiego

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł2 668 m² 412,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż zabudowana budynkiem mieszkalnym działka o powierzchni 2668 m2 znajdująca się w Gdyni Oksywie. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Józefów

Józefów,mazowieckie

599 000 zł1 300 m² 460,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300 m, położona w malowniczej miejscowości Józefów, w gminie Nieporęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Lubnica,wielkopolskie

1 300 000 zł83 767 m² 15,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki niezabudowane 8,3767ha ze złożem kopaliny Lubnica gm. Okonek Cena 1 300 000 zł do negocjacji Sprzedam nieruchomość niezabudowaną o łącznej powierzchni 8,3767 ha w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzcińsko

Trzcińsko,dolnośląskie

460 000 zł1 122 m² 409,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta sprzedaży unikalna działka na Górze Sokolik w Rudawach Oferta dotyczy działki w bardzo unikalnym miejscu na Górze Sokolik w Rudawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kleszcze

Kleszcze,zachodniopomorskie

106 505 zł3 043 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka o pow. 2100 m2 w cichej i spokojnej okolicy blisko jeziora Jamno. Miejscowość Kleszcze jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób poszukujących wytchnienia.

Szczegóły ogłoszenia