dowolna

Działki

64 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 021 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wojciechów-Kolonia Pierwsza

Wojciechów-Kolonia Pierwsza,lubelskie

125 000 zł1 745 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka rolna nr 3/8 (połówka) o pow. 1745m2 w miejscowości Wojciechów Kolonia Pierwsza. Pierwsza linia zabudowy przy szosie asfaltowej. Wymiary 24,30m x 71,80m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolańska

Lesko,podkarpackie

300 000 zł3 493 m² 85,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Lesko, przy ul. Wolańskiej. Działka o powierzchni 34,93 ar oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borucino

Borucino,pomorskie

160 000 zł1 054 m² 151,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę numer 171/25 zlokalizowaną w Borucinie. Działka płaska o kształcie rombu zlokalizowana nieopodal jeziora Raduńskiego Dolnego. Okolica piękna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Godętowo

Godętowo,pomorskie

4 800 000 zł312 636 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow.312636 m 2 , zlokalizowaną w Godętowie w woj. Pomorskim w powiecie wejherowskim gmina Łęczyce. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Małkińska

Brok,mazowieckie

250 000 zł7 987 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana 7987 m2 w miejscowości brok, mazowieckie. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą, a równocześnie ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Biała Woda

Biała Woda,podlaskie

199 000 zł1 850 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Biała Woda pod Suwałkami. To doskonała propozycja dla osób marzących o budowie domu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

300 000 zł1 975 m² 151,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej dk19 w miejscowości Zarzecze, gmina Boguchwała. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Będzin

Będzin,śląskie

195 000 zł650 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Będzinie, w dzielnicy Łagisza, osiedle nad Potokiem. Dostępne różne powierzchnie działek od 650 do 1134 mkw. Cena 300 zł brutto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

308 000 zł1 028 m² 299,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Kleszczewo, ul. Sportowa Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1028 m , położoną w Kleszczewie przy ul. Sportowej. Numer działki 19/2 Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rudka

Rudka,małopolskie

199 000 zł4 000 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 40 ar w miejscowości Rudka koło Wierzchosławic. Na terenie znajdują się dwa domy jeden drewniany, drugi murowany oba do remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowojędrzychowska

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł1 002 m² 588,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Zielonej Górze przy ul. Nowojędrzychowskiej. Działka budowlana numer 158/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Klonowa

Kłobuck,śląskie

109 000 zł3 800 m² 28,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kłobuck, ul. Klonowa - działka na sprzedaż. Na sprzedaż działka o powierzchni 3800m2, mająca kształt prostokąta o wymiarach 24m x 157m zlokalizowana w Kłobucku przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Stara Kiszewa

Stara Kiszewa,pomorskie

280 000 zł8 767 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 8.767 m2, na Kaszubach - okolice Starej Kiszewy. Doskonały teren pod małą stajnię dla koni, ewent. kozy. Zlokalizowana pośród łąk, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Młyniec Drugi

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

199 900 zł3 029 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: młyniec II to miejscowość położona w gminie Lubicz. Dojazd z Torunia nie zajmuje więcej niż 30 minut autem. Działka znajduje się w cichej, zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Śmiłowo

Śmiłowo,wielkopolskie

59 500 zł595 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki W śmiłowie, gmina kaczory. Na sprzedaż działki idealne dla poszukujących ciszy i spokoju, położone w bliskim sąsiedztwie lasu i jeziora. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

159 000 zł1 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500m2, położoną w spokojnej okolicy zaledwie 7 km od Stargardu. Szczegóły oferty: powierzchnia: 1500m2 Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

84 000 zł375 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w rod im. T. Kościuszki - Parkitka, częstochowa. Szukasz zielonej oazy w sercu miasta? Ta działka rod to idealne miejsce na wypoczynek, relaks i weekendowe spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

250 000 zł1 464 m² 170,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomosci Livinder z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1464 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wągrodno,mazowieckie

225 440 zł1 409 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 1409 m 2 położona w miejscowości Wągrodno w województwie mazowieckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

130 000 zł3 200 m² 40,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4315 m 2 z czego pod zabudowę pozostaje 3200 m 2 , resztę stanowi droga dojazdowa. Działka położona na obrzeżach Ciechocinka, ewidencyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Pewel Wielka

Pewel Wielka,śląskie

699 000 zł20 100 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka ponad 2 ha usytuowana na wzgórzu W pewli wielkiej! Z możliwością zabudowy zagrodowej/siedliskowej! Aby uzyskać pozwolenie na budowę, trzeba być formalnie rolnikiem! idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brenna

Brenna,śląskie

247 000 zł1 020 m² 242,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo wygodna działka budowlana. Teren płaski, ogrodzony z widokiem na góry. Miejsce znajduje się blisko centrum Brennej. Nieruchomość jest dostępna o każdej porze roku, nawet przy dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biezdrowo

Biezdrowo,wielkopolskie

237 000 zł1 772 m² 133,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki nad jeziorem w cudownym miejscu? Działka o powierzchni 1772 m2 położona w miejscowości Biezdrowo-Huby gminie Wronki. Wyjątkowa, spokojna lokalizacja która może spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mościska

Mościska,mazowieckie

1 699 000 zł11 625 m² 146,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dla dewelopera ponad 1,16 ha położone na granicy Adamowizny i Mościsk pod Grodziskiem Maz. Na całość składają się w tej chwili 4 działki geodezyjne - do sprzedania łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł802 m² 123,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 802 m2 położona w miejscowości Rogowo na ulicy Słonecznej. Wyjątkowa, spokojna lokalizacja która może spełnić Twoje marzenia o mieszkaniu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Piasecka

Krępiec,lubelskie

679 000 zł11 423 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duży, atrakcyjny grunt budowlano-rolny położony w miejscowości Krępiec gmina Mełgiew. Działka o całkowitej powierzchni 11423 mkw , usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Radom

Radom,mazowieckie

321 250 zł2 570 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka składająca z dwóch działek się o powierzchni 2570 mkw. Szerokość od drogi 70,05 metrów w głąb działki 36,65 metrów. Media dostępne to prąd, woda oraz gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łyszkowice

Łyszkowice,małopolskie

360 000 zł2 151 m² 167,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja. Działka budowlana, uzbrojona o pow. 0,2151 ha, o wymiarach około: szer. 23 m i dł. 93,00 m. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego mn 1 - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł29 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Dudki

Dudki,warmińsko-mazurskie

299 000 zł2 814 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2814 m2, z własną linią brzegową Jeziora Dudeckiego, położona w miejscowości Dudki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zagonowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł1 357 m² 1 842,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 dzialki budowlane, 650m i 607m. Dzialka nr. 22 + 23 Wszystkie Media w dzialce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Przegalińska

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł1 175 m² 254,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przy ulicy z mediami. Działka rolna na ten moment, brak utwardzeń na terenie działki. Możliwość wybudowania domu na zasadach siedliska. Sąsiaduje z polem rolnym także dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemce

Niemce,lubelskie

227 850 zł1 302 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy kompleks działek jednorodzinnych położonych w miejscowości Niemce, gmina Niemce. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bratkowa

Linia,pomorskie

152 000 zł1 375 m² 110,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Linia miejscowość w powiecie wejherowskim, działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z możliwością usług nieuciążliwych w parterze. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podwarpie

Podwarpie,śląskie

160 000 zł4 500 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania działkę budowlano-rolną w Wojkowicach Kościelnych o pow. 4500 mkw, podwarpie, zawarpie, gmina Siewierz. Działka szuka właściciela, który doceni jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

530 000 zł1 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka położona w Żółwinie przy ślepej, osiedlowej uliczce. Jest ogrodzona, niezagospodarowana, jest trawa, brzozy. Z mediów jest wszystko, oprócz kanalizacji, ale to kwestia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kuźniczysko

Kuźniczysko,dolnośląskie

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Kuźniczysko do wydzielenia z większej działki 4000 m2: - ok. 12 km od Trzebnicy - ok. 15 km od trasy S5 - ok. 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wiślinka,pomorskie

409 000 zł1 512 m² 270,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiślinka, ul. Zacisze, działka budowlana z pozwoleniem na budowę oraz projektem, 1 km od Sol Marina, w pobliżu nabrzeża Martwej Wisły oraz Wyspy Sobieszewskiej. Szukasz działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

263 000 zł16 171 m² 16,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka niezabudowana: powiat: myśliborski Gmina: dębno Obręb: ostrowiec Nr działki: 587/16 Powierzchnia: 1,61 ha Rodzaje gruntów Grunty klasy: bp, riiib, rivb, rv. Cechy użytkowe Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ujazd

Ujazd,łódzkie

450 000 zł16 400 m² 27,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę z wz na 20 domów. Każdy dom o metrażu 120m2. Działka zlokalizowana w malowniczej miejscowości Ujazd, powiat tomaszowski. Działka mieści się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludomy

Ludomy,wielkopolskie

115 000 zł1 305 m² 88,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dużą działkę 1305 m2 z warunkami zabudowy w miejscowości Orłowo, gmina Ryczywół, woj. wielkopolskie. Lokalizacja działki umożliwia dobry.