dowolna

Działki

64 039 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 039 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Młocka

Wola Młocka,mazowieckie

75 000 zł1 201 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy w województwie mazowieckim, w miejscowości Wola Młocka, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

25 000 zł2 700 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ładna działka rolna-rekreacyjna o pow 2700 m2 położona przy ulicy asfaltowej oświetlonej w niedalekim sąsiedztwie domów kontakt -don- kom Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

121 700 zł1 217 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1217 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parkowa

Kłomnice,śląskie

149 000 zł1 400 m² 106,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kłomnice, działka budowlana, świetna lokalizacja. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Agencja nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży działkę w gminie Kłomnice wśród zabudowy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korkowa

Częstochowa,śląskie

290 000 zł900 m² 322,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 337 zlokalizowanej w Częstochowie (brzeziny Małe) przy ulicy Korkowej. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witków

Witków,dolnośląskie

79 000 zł1 126 m² 70,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m 2 usytuowaną nieopodal lasu - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

189 700 zł1 897 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

360 000 zł1 400 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w łodzi/bałuty/teofilów, idealna dla rodziny pow. 1400mkw. Teraz nowa cena 360 000 zł. Teren położony w otoczeniu innych działek budowlanych oraz nowo wybudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kamienica

Kamienica,małopolskie

169 000 zł8 300 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z urokliwą działką budowlano-rolną, położoną w malowniczej Kamienicy, należącej do gminy Gołcza. To miejsce gwarantuje nie tylko chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 026 600 zł5 133 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Działka sąsiaduje bezpośrednio z Wałbrzyską Strefą Ekonomiczna " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

64 000 zł670 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nowe działki Z nowego podziału powierzchnie działek od 600-1200m2 Do sprzedaży bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni 610m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

310 725 zł1 381 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

310 725 zł I Sprzedaż I Działka budowlana 1381 m2 I Harsz I gm. Pozezdrze I powiat węgorzewski I woj. warmińsko-mazurskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Libelta

Puszczykowo,wielkopolskie

499 000 zł601 m² 830,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 1624.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamionka,podlaskie

284 000 zł2 982 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zamieszkaj pod miastem w pięknych okolicznościach przyrody. Polecam atrakcyjną działkę o świetnych wymiarach 53,50 x 50m które pozwolą zrealizować najbardziej śmiałą wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

175 000 zł1 522 m² 114,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1522 ha, położona w miejscowości kościerzyce (ok.3 km od Brzegu). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

99 000 zł906 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Brzozówce , przy ul. Wiązowej. Lokalizacja - odległość do Torunia 9 km; - w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Chynów

Chynów,łódzkie

720 154 zł42 368 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gospodarstwo rolne w miejscowości Chynów gm. Drużbice, powiat Bełchatów. woj. Łódzkie Działki o numerach 14/1 - 12,6 - 365 - 352 Są to sąsiednie działki Położenie 5 km od Wadlewa 22 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Magonie

Magonie,świętokrzyskie

15 000 zł1 200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży działkę o pow. 1200 m 2 w miejscowości Magonie, nr ewidencyjny działki 237/4, obręb 11, gmina Bodzechów, powiat ostrowiecki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł1 686 m² 314,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Rzeszowie przy ulicy Wschodniej. Numer działki: 855/8 Powierzchnia działki: 0,1686m2 Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Jabłona

Nowa Jabłona,lubuskie

99 000 zł4 700 m² 21,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż dostępne działki o pow. 0.47 ha położone w miejscowości Nowa Jabłona, gm. Niegosławice, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferowana działka nr gruntu 73/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Leśna

Solniczki,podlaskie

199 000 zł898 m² 221,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe działki - wydane warunki zabudowy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonych działek zlokalizowanych w gminie Juchnowiec Kościelny, w miejscowości Solniczki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zacisze

Wola Radziszowska,małopolskie

120 000 zł1 300 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13a posadowiona w Woli Radziszowskiej gm.Skawina Nieruchomość o wymiarach 18x80. Prąd woda gaz iw drodze gminnej przy działce .Cisza spojój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ulim

Ulim,lubuskie

155 000 zł1 476 m² 105,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy, a także rozpoczętą, w zakresie dokumentacji, budową budynku wg projektu Homekoncept 70. Wydane pozwolenie na budowę! Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słonecznikowa

Deszczno,lubuskie

65 000 zł1 211 m² 53,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W deszcznie Z przeznaczeniem pod budowę domów jednorodzinnych. Super cena! *** została tylko 1 działka, nie przegap okazji*** Na sprzedaż działka o powierzcjni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukietowa

Nieciszów,dolnośląskie

190 000 zł999 m² 190,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W nieciszowie wymarzone miejsce na twój dom! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Koziegłowy,śląskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 1000 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym kształcie na posadowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

294 998 zł1 150 m² 256,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej we Wrzoskach o powierzchni nieco ponad 11 arów. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

5 000 zł730 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** parking 730m2 *** *** os.MŁODYCH *** *** TEREN UTWARDZONY *** Polecam do wynajęcia teren przeznaczony na parking samochodów osobowych i dostawczych zlokalizowany na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

189 000 zł1 338 m² 141,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana w Mysłakowicach z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia działki to 1338 m2. Uzbrojona działka z przepięknym widokiem na Karkonosze. Ustawna - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

543 000 zł1 204 m² 451 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa, dobrze nasłoneczniona 12 arowa działka W prestiżowej dzielnicy kamienica! Słoneczna, mocno nachylona u podnóża Beskidu Śląskiego w atrakcyjnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

110 300 zł1 103 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1103 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Deszczno,lubuskie

100 000 zł945 m² 105,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są nowo wydzielane działki budowlane przy ulicy Słonecznej w Deszcznie. Dostępne będą dwie działki o powierzchni 946 m2 i 945m2. Dojazd do nieruchomości zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 2000m2 zlokalizowana w Wolki Kosowskiej. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych, media: prąd woda, kanalizacja, wymiary działki 40m x 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzebinia

Trzebinia,śląskie

190 000 zł2 420 m² 78,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Trzebini o powierzchni 2420 m2 Nieruchomość jest dobrze nasłoneczniona, położona w pobliżu domów jednorodzinnych, w luźnej zabudowie. Media: prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Nadmeńska

Kobyłka,mazowieckie

12 500 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stobierna

Stobierna,podkarpackie

225 280 zł1 408 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy działkę położoną 14 km od centrum Rzeszowa w miejscowości Stobierna - media dostępne są przy drodze gminnej Atuty działki: - teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ułanów Nadwiślańskich

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczawno Zdrój - Ułanów Nadwiślańskich Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1400 mkw z niesamowitym widokiem na pobliskie góry. Parcela objęta mpzp. Media znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Błądzikowo,pomorskie

400 000 zł1 812 m² 220,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Działka mieści się przy ul. Chabrowej w Błądzikowie, oddalonym zaledwie 2 km.