dowolna

Działki

64 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 063 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 140 000 zł1 050 m² 1 085,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Michałowicach, obejmująca działkę o powierzchni 1050m2 na działce budynek, który składa się z dwóch niezależnych mieszkań, każde z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

551 000 zł833 m² 661,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Mogile (nowa Huta, kraków). Wymiary I parametry: - powierzchnia około 8,3 ara, - wymiary zbliżone do kwadratu o bokach 29 m x 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Gliwicka

Paniówki,śląskie

279 000 zł1 358 m² 205,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie z wydzielonych kilkunastu działek w Paniówkach przy ul. Gliwickiej na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. 12 z nich zostało już sprzedanych i na wiosnę rozpoczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Nowa Wrona,mazowieckie

749 900 zł43 000 m² 17,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż siedlisko o powierzchni 4,3 ha [43.000m2], położone w malowniczej gminie Nasielsk, miejscowość Nowa Wrona. To idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

799 000 zł2 518 m² 317,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana przy jeziorze trzesiecko! szczecinek ul. Żeglarska. Oferujemy nieruchomość składającą się z 2 działek budowlanych nr 371/1 i 371/2 o łącznej pow. 2518 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ujeździec Mały

Ujeździec Mały,dolnośląskie

88 000 zł1 500 m² 58,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki budowlanej - Idealna lokalizacja przy Krajobrazowym Parku Doliny Baryczy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1500 m , położoną tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Lipiny

Lipiny,podkarpackie

79 000 zł1 324 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Lipinach Duża działka budowlana w otulinie lasu w cichej i spokojne okolicy! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle Sosnowe

Karczewko,wielkopolskie

116 000 zł1 160 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja, karczewko, os. Sosnowe - to miejscowość położona w gminie Kiszkowo, jak sama nazwa osiedla wskazuje jest to teren którego duży obszar zajmują drzewa, a przede wszystkim sosy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,lubelskie

299 000 zł42 300 m² 7,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża, słoneczna działka budowlano-rolna z malowniczym, zadrzewionym wzgórzem zaledwie 900 metrów od stoku i basenów w Rąblowie. Powierzchnia 4,2662 hektara, w tym ok. 2800 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dźwierzuty

Dźwierzuty,warmińsko-mazurskie

40 000 zł1 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Gozdan nieruchomości oferuje na sprzedaż kompleks 17 pięknych działek z wydzielanych z terenu na którym były już warunki zabudowy, położonych w Dźwierzutach. Dźwierzuty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Włodzimierz

Włodzimierz,łódzkie

120 000 zł58 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam lasy 5,8 ha - w trzech miejscach po 2 działki. Położenie działek to okolice Gałkowic Starych, włodzimierz i Siódemki Las mieszany z przewagą sosnowego. Dwie działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stefana Batorego

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

194 000 zł1 322 m² 146,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzycie o własnym domu poza zgiełkiem miasta w otoczeniu przyrody z dobrym dojazdem do Olsztyna? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wulpińska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 800 000 zł5 151 m² 349,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek inwestycyjnych idealnych pod zabudowę mieszkalno-usługową oraz markety spożywcze. Nasza lokalizacja zapewnia doskonałe warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Gronowo,kujawsko-pomorskie

730 000 zł8 940 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w Gronowie, gm. Lubicz, przy autostradzie A1 (węzeł Turzno) : Wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : Charakterystyka: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Atlantycka

Szczecin,zachodniopomorskie

663 850 zł781 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta mpzp, położona w jednej z prestiżowych i malowniczych dzielnic Szczecina - Osów. Powierzchnia działki wynosi 781 m2. Działka nr 23/56, powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

560 000 zł3 453 m² 162,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa będącaw użytkowaniu wieczystym Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. z siedzibą w Bytomiu, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m2 znajdującą się w cichej i spokojnej miejscowości Nowa Wieś, gmina Rybno, powiat działdowski. Działka położona przy drodze polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Nowa Wieś Szlachecka,małopolskie

230 000 zł1 700 m² 135,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 17 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Nowa Wieś Szlachecka, w gminie Czernichów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wólka,podlaskie

155 000 zł1 385 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z klimatem wsi - tylko 10 km od Białegostoku! Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Ta działka w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki 1300 m Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m , objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

125 000 zł1 312 m² 95,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1312 m2. położona w miejscowości Kozłówka, gmina Kamionka. Bardzo urokliwa okolica (ok. 2 km do Muzeum Zamoyskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

2 100 700 zł6 002 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki gruntu leżące w kompleksie działek, znajdujące się w miejscowości nadmorskiej Gąski, gm. Mielno przy ul. Nadbrzeżnej, od strony południowej. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Brudzędy

Brudzędy,warmińsko-mazurskie

329 000 zł6 311 m² 52,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam serdecznie do Brudzęd, gdzie w sercu żuław elbląskich znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Lokalizacja: brudzędy, położone na Żuławach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miejsce

Miejsce,opolskie

79 000 zł6 600 m² 11,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu położoną we wsi Miejsce, w powiecie namysłowskim. Działka o powierzchni 66 arów, w kształcie trójkąta, dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Poznań,wielkopolskie

2 999 999 zł869 m² 3 452,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji - Nieruchomość inwestycyjna na Wildzie, poznań! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym, umiejscowionej w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 400 m² 204,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Działka z trzech stron otoczona przez las, co jest dodatkowym atutem. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sitno

Sitno,pomorskie

300 000 zł1 220 m² 245,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

- media w drodze przy samej działce: woda, kanalizacja, prąd, gaz w drodze. - cicha, spokojna okolica, blisko lasu i jeziora - Działka budowlana, - w odległości 2,5 km sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ligonia

Gogolin,opolskie

117 000 zł780 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Panstwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 7,80 a. W mpzp teren jest przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. Lokalizacja: - miejscowość Gogolin, ul Ligonia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Węgorzyno

Węgorzyno,zachodniopomorskie

115 000 zł3 333 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwie działki w miejscowości Trzebawie gmina Węgorzyno, położone blisko jeziora Woświn. Dokładne położenie i dodatkowe informacje są zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trzebicko

Trzebicko,dolnośląskie

241 000 zł37 000 m² 6,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w miejscowości Trzebicko w gminie Cieszków , powiat milicki , w woj. dolnośląskie. Działka o powierzchni 37.000 m 2 [3,7 ha] klasy: RIVb 1,02 ha; RV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Marklowice,śląskie

180 000 zł17 090 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Grunt rolny z możliwością zabudowy siedliskowej! nowa cena! tylko 10,50 zł/m2! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 17.080 m2, położoną w Marklowicach w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zakątek

Osłonino,pomorskie

279 000 zł1 075 m² 259,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna, zaciszna działka pod zabudowę mieszkaniową w Osłoninie przy ulicy Zakątek. Lokalizacja: działka znajduje się Osłoninie przy ulicy Zakątek, prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Marglowa

Radom,mazowieckie

1 632 000 zł9 600 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: działka (nr 70/5)(nr 70/4) (nr 70/3) + droga dojazdowa (70/6), ul. Marglowa, radom Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mieruniszki

Mieruniszki,podlaskie

48 000 zł800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję działki z prawem zabudowy bezpośredni przy jeziorze. Działka z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i możliwością zabudowy na całej wielkości w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

11 132 400 zł18 554 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjna położoną w Gliwicach w dzielnicy Bojków, przy drodze wojewódzkiej. Powierzchnia działki wynosi 18554 m 2 i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Wyżne,podkarpackie

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rolną o pow. 20a w miejscowości Wyżne, w gminie Czudec. Działka posiada uregulowany dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Parkowa

Porosły,podlaskie

1 600 000 zł5 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w Porosłach przy ulicy Parkowej. Działka o powierzchni ok. 5000m2 objęta jest planem zagospodarowania terenu. Możliwy zakup w całości lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wilków

Wilków,lubelskie

43 000 zł1 707 m² 25,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość gruntowa, położona w Wilkowie, gmina Wilków, w woj. lubelskim. Działka położona jest w odległości ok. 50 km od Lublina, 10 km od Kazimierza Dolnego z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wapienna

Radom,mazowieckie

4 150 000 zł22 100 m² 187,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ulica Wapienna, radom(cerekiew, gm. Zakrzew, woj. mazowieckie) Powierzchnia działek ok. 22 100m2. Realna suma pow. Użytkowych wyliczona na podstawie metryk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Spiczyn

Spiczyn,lubelskie

99 000 zł4 377 m² 22,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jawidz na terenie gminy Spiczyn, o powierzchni 4377 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 23,00 m x156,00 m x 23,00 m x 156,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łańcut,podkarpackie

252 000 zł1 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż działkę w Łańcucie. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 12 ar. o wymiarach 27 x 43 m2.