dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marynin

Marynin,lubelskie

320 000 zł2 700 m² 118,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 2700 m2 zlokalizowaną w miejscowości Marynin, gmina Konopnica, położoną w pierwszej linii zabudowy, na płaskim terenie, przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Jara

Reda,pomorskie

100 000 zł8 164 m² 12,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł1 191 m² 1 343,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania w pełni uzbrojoną działkę na Warszawskim Rembertowie Link do uchwały: /documents_uch1.pdf/df07bec7-d59e-e550-13c5-a6b4c50fcfa2?t= Nr działki: 61/1 Obręb: 3-09-10 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

345 000 zł1 700 m² 205,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w ofercie Rzeszowskich Nieruchomości. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17 arów, zlokalizowanej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Osetno

Osetno,warmińsko-mazurskie

640 000 zł1 950 m² 328,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna, zagospodarowana działka rekreacyjna o powierzchni 1950 m2 z domkiem holenderskim o powierzchni użytkowej około 35 m2. Domek posiada obszerny salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bytnik,dolnośląskie

189 000 zł1 648 m² 114,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, bytnik, ul. Akacjowa, działka budowlana o powierzchni 16,48 ar, sprzedaż, 189 000 zł Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 16,48ar, pod budowę budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lucerniana

Stara Gadka,łódzkie

349 000 zł1 624 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz swojego miejsca na ziemi aby wybudować swój wymarzony dom to ta działka jest idealną alternatywą dla Ciebie. Lokalizacja: duża działka w woj.łódzkim, pow.łódzki- wschodni, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

269 000 zł1 900 m² 15 736,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Rudnej Małej. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 19 ar. o wymiarach 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł1 665 m² 449,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro "rzeszowskie Nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1665 metrów kwadratowych, położonej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

229 000 zł1 100 m² 208,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1100 m , zlokalizowanej w spokojnej, a zarazem dogodnej okolicy Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jankowice

Jankowice,śląskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w centrum Jankowice nr 3103/133.Droga utwardzona ,na działce znajduje się zimowa murowana altana 6x5m i garasz blaszany 4x6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaskółcza

Pełcznica,dolnośląskie

349 000 zł1 209 m² 288,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji uwaga: na sprzedaż działka budowlana, położona w cichej i spokojnej w miejscowości Pełcznica wzdłuż ul. Jaskółczej, zaledwie 20 min. autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

992 250 zł3 150 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlane na kaszubach / ostrzyce 100 m od jeziora Ostrzyckiego. Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 3150 m2 w urokliwym otoczeniu trzech jezior. W skład działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Boguchwała,podkarpackie

4 800 000 zł25 553 m² 187,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki pod inwestycję w strefie przemysłowej w Boguchwale k/rzeszowa. Objęte w mpzp (produkcja, magazyny); wszystkie media; droga dojazdowa asfaltowa, bez ograniczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tarnowiec,małopolskie

198 000 zł1 700 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Tarnowiec koło Tarnowa. Powierzchnia działki to 18 arów. Wszystkie media dostępne na działce, lub działkach sąsiednich. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świlcza

Świlcza,podkarpackie

79 000 zł694 m² 113,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży działka o powierzchni 7 ar w świlczy przy S19. Działka otoczona jest terenami zielonymi, lasem przy drodze ekspresowej. Uzbrojenie działki: - prąd na działce, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zarzecze

Zarzecze,lubelskie

302 250 zł2 417 m² 125,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem: zarzecze, 24-100 Puławy , Działka gruntu rolnego o numerze ewidencyjnym 976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Prusinowice

Prusinowice,łódzkie

98 000 zł1 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

:dodatkowe informacje :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider Nieruchomości Zamkowa 3/7 95-200 Pabianice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orpelów

Orpelów,łódzkie

174 000 zł1 160 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Wymiary działki [m]: 30x39 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak Zabudowa działki: brak :link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

127 500 zł850 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Prąd: jest Woda: w drodze Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider Nieruchomości Zamkowa 3/7 95-200 Pabianice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rogów Sobócki

Rogów Sobócki,dolnośląskie

219 000 zł1 600 m² 136,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. Lokalizacja i dostępność: działka budowlana znajduje się w Rogowie Sobóckim. Posiada możliwość budowy aż 4 budynków. Dojazd do działki jest zapewniony drogą asfaltową. Z granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jamborek

Jamborek,łódzkie

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Prąd: jest Woda: sieć nierozprowadzona Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: siatka :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider Nieruchomości Zamkowa 3/7 95-200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pisarka

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł2 816 m² 248,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 28 ar położona w Rzeszowie przy ulicy ul. Pisarka. Działka posiada wydane warunki zabudowy Jeśli poszukujesz dużo zieleni z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pabianice

Pabianice,łódzkie

480 000 zł616 m² 779,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

:dodatkowe informacje Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Kanalizacja: miejska Kształt działki: kwadrat Zabudowa działki: brak :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider Nieruchomości Zamkowa 3/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubnów

Lubnów,dolnośląskie

220 000 zł1 640 m² 134,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża, ustawna działka budowlana o powierzchni 1640 m2. Działka ma foremny kształt zbliżony do prostokąta o numerze 312/9. Droga dojazdowa gruntowa utwardzona. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gutanów

Gutanów,lubelskie

115 000 zł2 000 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Gutanów , gmina Garbów. Nieruchomość położona jest w pierwszej linii zabudowy przy gminnej drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siedliska

Siedliska,podkarpackie

145 000 zł1 079 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka 10,79 ar w Siedliskach gmina Lubenia. - woda na działce - Prąd w drodze Działka jest płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wólka Podleśna,podkarpackie

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 11 arów, zlokalizowana w spokojnej, cichej okolicy, idealnej do budowy wymarzonego domu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marysin

Marysin,lubelskie

329 000 zł1 100 m² 299,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 1 z 12 atrakcyjnych działek budowlanych w Marysinie - tylko 2 km od Lublina! Z przyjemnością prezentujemy ofertę 1 z 12 działek budowlanych położonych w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobroń Mały

Dobroń Mały,łódzkie

234 540 zł1 303 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Wymiary działki [m]: 26x50 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak Zabudowa działki: brak :link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rzgów

Rzgów,łódzkie

232 960 zł6 656 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Drahle

Drahle,podlaskie

390 000 zł52 115 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko W biurze premium! Polecamy działki rolne o łącznej powierzchni 5,2115 ha położone w miejscowości Drahle. Oddalone od Sokółki 5 km, od centrum Białegostoku około 49 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 200 000 zł6 890 m² 174,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

:dodatkowe informacje Prąd: w ulicy Woda: w drodze Dojazd: droga nieutwardzona Otoczenie: las Zabudowa działki: brak :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider Nieruchomości Zamkowa 3/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Gliwice,śląskie

20 295 zł3 000 m² 6,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Plac utwardzony 3000 m2 Gliwice, pszczyńska 305 Wynajmę plac utwardzony kamieniem, ok. 3000 m2 z możliwością powiększenia. Ogrodzony, z niezależnym dojazdem drogą utwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Opole

Opole,opolskie

850 000 zł6 400 m² 132,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna-idealna propozycja dla developera Działka położona w Opolu-Czarnowąsy o pow. . 6400m2 pum ok.1000m2 pod zabudowę jednorodzinną. Media w drodze: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Huta Dłutowska

Huta Dłutowska,łódzkie

1 400 000 zł9 855 m² 142,06 zł/m²

 

 

 

Dobroń Mały,łódzkie

190 080 zł1 056 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Wymiary działki [m]: 21x50 m Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak Zabudowa działki: brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nozdrzec

Nozdrzec,podkarpackie

149 000 zł3 791 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Nozdrzec, w powiecie brzozowskim, tuż nad rzeką San. Łączna powierzchnia gruntu to 0,3791 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

329 000 zł6 400 m² 51,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 64-arowa działka budowlana | Wola Zgłobieńska | Z pozwoleniem na budowę i rozpoczętym projektem Masz dość miejskiego zgiełku? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne