dowolna

Działki

64 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

64 900 zł516 m² 125,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaliszów

Chwaliszów,dolnośląskie

168 500 zł1 685 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy dla Państwa działkę budowlną w Chwaliszowie o powierzchni 16,85a. Działka narożna, znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. W ofercie posiadamy także działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

260 000 zł780 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! | działka budowlana | blisko jastrzębiej góry | las | inwestycja | ogrodzona | czarny młyn | Czarny Młyn- osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

8 000 zł2 500 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac/teren (2500 m2) wraz z pomieszczeniami biurowymi o powierzchni 20 m2; 7,5 m2 oraz halą około 100 m2 Przeznaczenie: - baza dla firm transportowych - Parking - Komis - Warsztat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chróścice,opolskie

115 000 zł1 074 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chróścicach idealna pod Twój wymarzony dom! Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni niemal 11 arów, położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Korytów

Korytów,mazowieckie

175 000 zł576 m² 303,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży świetnie zlokalizowana działka budowlana o powierzchni 576 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domatowo

Domatowo,pomorskie

239 000 zł1 016 m² 235,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1016 m2! Udogodnienia: działka posiada gotowy projekt zabudowy bliźniaczej - dwa budynki dwu-lokalowe, czyli 4 oddzielne mieszkania wraz z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Szkolna

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

10 000 000 zł70 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Spółka Petrochemia-Blachownia ma dostępne na sprzedaż działki inwestycyjne na terenie przemysłowym Blachownia w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Szkolnej 15 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

89 000 zł1 439 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Łęcze ok. 11 km od miejscowości Elbląg. Działka: powierzchnia: 1439 m2 - miejscowość: łęcze / gmina Tolkmicko - kształt działki: nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Dobrzewino,pomorskie

559 000 zł1 659 m² 336,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana oferta, to działka budowlana, o powierzchni 1650 m2 położona na terenie określonym przez mpzp jako obszar zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Usytuowana w malowniczym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniewo

Czerniewo,pomorskie

200 000 zł1 475 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż malownicza działka w wyjątkowo urokliwym miejscu pod Twój wymarzony dom. Lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury, świeże powietrze oraz styl slow life. Czerniewo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Partyzantów

Nowy Targ,małopolskie

995 000 zł3 289 m² 302,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana o pow: 3289m2 położona w Nowym Targu przy ul. Partyzantów na której można wybudować 4 budynki bliźniacze mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł957 m² 240,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana usytuowaną na Osiedlu Bukówka , w odległości około 5 km od centrum miasta , w pobliżu kompleksu leśnego. Okoliczny teren to znakomite miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

250 000 zł1 054 m² 237,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witaj w Pierwoszowie uroczym zakątku Polski, gdzie natura splata się z nowoczesnością! Nasza malownicza wieś, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Kogutek,małopolskie

309 000 zł6 740 m² 45,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Budowlano-Rolna w Kogutku zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec, biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia, nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Borowina,mazowieckie

3 999 000 zł12 007 m² 333,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż / działka / 12007 m2 / 3 999 000 zł / Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ostrówek

Ostrówek,łódzkie

20 000 zł2 055 m² 9,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka 2055 m Ostrówek, gm. Galewice, pow. wieruszowski, woj. łódzkie Idealna lokalizacja dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeldzino

Jeldzino,pomorskie

290 000 zł1 709 m² 169,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w Jeldzinie. Lokalizacja: miejscowość Jeldzino położone jest w województwie pomorskim w gminie Krokowa. Działka znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka inwestycyjna 1497m2 o wymiarach 22 x 68m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy S1 Działka w czwartej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zręczyce,małopolskie

300 000 zł8 600 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 86 ar położoną w miejscowości Zręczyce gm. Gdów. Przeznaczenie: według Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzebnice

Trzebnice,dolnośląskie

349 000 zł6 000 m² 58,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo usługowa o powierzchni 60a zlokalizowana w Trzębnicach (działka w okolicy sklepu dino) - przy rozjeździe na Chocianów i Chojnów). Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł3 200 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Huta Na sprzedaż działka o pow ok 32ar w całości pod zabudowę usługową lub mieszkaniową. Maksymalna pow zabudowy 30%. Uwzględniając komunikacje i miejsca postojowe można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

58 200 zł1 600 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks czterech działek z mediami, wyjątkowo pośród łąk nieopodal restauracji "rasjski Ogród" 3,5 km od wjazdu na autostrade a4, ktory zostanie oddany do użytku w 2027r. Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siercza

Siercza,małopolskie

129 000 zł363 m² 355,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Emmerson prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 363 m2 zlokalizowaną przy drodze powiatowej w Sierczy. Działka ma dostęp do mediów- prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w miejscowości Henryków Urocze. Działka o powierzchni 1000 m2 i kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lembruk

Lembruk,warmińsko-mazurskie

890 000 zł11 150 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta przestronna działka o powierzchni 11 150 m otwiera przed Tobą świat pełen możliwości. To miejsce, gdzie spokój harmonijnie łączy się z pięknem przyrody, tworząc przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnów

Tarnów,małopolskie

64 900 zł716 m² 90,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 : /rylowa Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Bunkrowa

Świdnica,lubuskie

349 000 zł3 092 m² 112,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż 31arowa działka rolna w miejscowości Świdnica ul. Bunkrowa. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy, w pobliżu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Okrągłe,warmińsko-mazurskie

320 000 zł3 000 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jak w reklamie tu się oddycha tutaj są widoki tutaj jest las a tutaj jest jezioro. Gdzie to może być? To jedynie może być na Mazurach! Tutaj jest potencjał do zamieszkania lub do turystyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Grudza

Grudza,dolnośląskie

270 000 zł1 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka w ładne ,cichej i spokojnej miejscowości. Grudza jest najwyżej położoną miejscowością w tej okolicy więc rozciągają się z niej piękne widoki na pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Budy Augustowskie

Budy Augustowskie,mazowieckie

149 000 zł3 500 m² 42,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 3500 m2 w Budach Augustowskich. Działka położona jest w pięknej i spokojnej okolicy, na skraju lasu. Przez jej końcową część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 000 000 zł693 m² 1 443 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka nad morzem 400 m od plaży! Na sprzedaż wyjątkowa działka w Pobierowie o powierzchni 693 m , położona zaledwie 400 metrów od najbliższego zejścia na plażę! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przytoń

Przytoń,zachodniopomorskie

180 000 zł3 616 m² 49,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka budowlana w Przytoniu, gmina Drawsko Pomorskie. Niewielka, malownicza wioska nad Jeziorem Wielkie Dąbie. Do Drawska jest około 14 km, super dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł1 275 m² 439,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka budowlana położona w Kiełpinie Górnym, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce łagodnie wzniesione, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gaszowice

Gaszowice,śląskie

106 500 zł710 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane W gaszowicach ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 710 m 2 każda, zlokalizowane w Gaszowicach w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

899 999 zł29 300 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Inwalidzka

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł834 m² 221,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin przedłużenie ul. Inwalidzkiej w kierunku Przęsocina, około 1 kilometr od Szosy Polskiej - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 834 m^2 pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Orzesze,śląskie

124 260 zł654 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja - odliczenie vat23%-26x25m z Mediami -tereny Zielone możliwośc odliczenia podatku vat - 101.024,39 zł zł netto BEZ PODATKU PCC - 2% WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Witosa

Siedlin,mazowieckie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | usługi vat 23% | tuż przy trasie bezpośrednio Do sprzedania działka z oznaczeniem na miejscowym planie zagospodarowania mnu - mieszkanlnictwo mieszkaniowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

7 000 000 zł14 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij