dowolna

Działki

64 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Nowa Wieś,mazowieckie

103 500 zł1 380 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna ustawna działka o wymiarach ok. 42 x26 x 42x43 bez drzew i innych nasadzeń. Położona przy drodze gminnej. Cicha i spokojna okolica. Tereny rolnicze. Bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

199 000 zł1 102 m² 180,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy - Rzędziny. Dla terenu wydane były warunki zabudowy : - wolnostojący budynek jednorodzinny, - pow. zabudowy 5.7 - 8.6 %, - szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

780 000 zł1 321 m² 590,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Lesznowoli (kolonia Lesznowola). Zlokalizowana jest w dzielnicy domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica. Przy działce w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościelna

Ligota Łabędzka,śląskie

199 890 zł788 m² 253,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną Z znakomitej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w Ligocie Łabędzkiej - zaledwie 8 km od centrum Gliwic. Jest idealną alternatywą dla osób, które planują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Morawczyna

Morawczyna,małopolskie

70 000 zł4 107 m² 17,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek leśnych na Podhalu w miejscowości Morawczyna. Trzy działki leśne i o numerach ewidencyjnych: 1610/3 pow. 1222 m2 1611/1, pow. 456 m2 1612/3. pow. 2429 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

30 000 zł977 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowane nieruchomości gruntowe, 2 działki, o powierzchni całkowitej 977m2 i 987m2 ( 164/13 i 164/14 ), idealne pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

110 000 zł940 m² 117,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty 4/6/09/2021 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o łącznej powierzchni 0,0940 ha. Działki posiadają regularny kształt, zbliżony do równoległoboku. Teren działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pszczyna,śląskie

145 000 zł567 m² 255,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 567 mkw , położona w Pszczynie przy ul. Zuchów. Działka ogrodzona, płaska w kształcie zbliżonym do kwadrata za wyjątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Jankowice,małopolskie

130 000 zł790 m² 164,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę w Jankowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wiejska

Świdnik,lubelskie

1 810 000 zł3 330 m² 543,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek inwestycyjnych , położonych w miejscowości Świdnik przy ul. Nszz Solidarność i ul. Wiejskiej. Łączna powierzchnia terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Złote Tarasy

Smołdzino,pomorskie

175 000 zł1 084 m² 161,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Smołdzino, gm. Przodkowo, pow. kartuski Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1084 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Jeziorna

Kielno,pomorskie

1 534 000 zł5 900 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-rzemieślniczą z budynkami Kielno, blisko Trójmiasta! Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m , położona w malowniczej miejscowości Kielno, zaledwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 067 m² 92,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - 1067 m , blisko Brodnicy! Lokalizacja: zaledwie 400 m od granicy administracyjnej Brodnicy , w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą asfaltową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

4 462 375 zł30 775 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren przemysłowy o powierzchni 30 775m2 Teren w użytkowaniu wieczystym mpzp - tereny usług i produkcji Dostępna infrastruktura: gaz, sieć elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

250 000 zł2 420 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość gruntowa niezabudowana. Działka porośnięta trawą, krzewami i drzewami, o kształcie prostokąta. Uzbrojenie dostępne w drodze ul. Błonie. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielowieś

Wielowieś,warmińsko-mazurskie

72 000 zł2 900 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> wszystkie media > dostęp do drogi gminnej > spokojna okolica > bliskość jeziora > zielona lokalizacja Na sprzedaż działka o wielkości 2900 m2 pomiędzy Jeziora Karnickiego a Jeziorem Dauby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Koszwały,pomorskie

350 000 zł1 241 m² 282,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta z wszystkimi mediami, położona przy nowej ulicy osiedlowej.Teren nie wymagający podniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osowiec

Osowiec,mazowieckie

386 000 zł1 544 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w dynamicznie rozwijającym się rejonie Osowca. Miejscowość łączy w sobie spokój życia w otoczeniu natury z rosnącymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rogalin

Rogalin,wielkopolskie

598 000 zł2 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie posiadamy na sprzedaż piękne działki w Rogalinie. Położenie ze ścianą lasu, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową, dostępne wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przybysławice

Przybysławice,lubelskie

280 000 zł3 711 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, ulokowaną w malowniczej miejscowości Przybysławice, w gminie Garbów. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wierzbica Pańska

Wierzbica Pańska,mazowieckie

19 600 zł400 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagospodarowana: trawnik, drzewka owocowe (śliwki), orzech włoski, krzewy, przyczepa, weranda, blaszany magazynek, ogrodzenie z 3-ch stron, od drogi na terenie działki są forsycje, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

555 000 zł3 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedaży kilka działek budowlanych, zlokalizowane w Kraśniczej Woli k/ Grodziska Mazowieckiego. Na działce znajduje się prąd, gaz w drodze przy działce, woda miejska już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Józefów

Józefów,mazowieckie

1 035 000 zł1 745 m² 593,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 1724 m2, położona w niedalekiej odległości od centrum Józefowa. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

6 000 000 zł5 221 m² 1 149,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 5221 m2 blisko centrum miasta. Na działce są budynki biurowe i magazyn do rozbudowy lub zburzenia. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Hołubcowa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł7 600 m² 394,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 3 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni około 7600 m2, położone tuż przy stacji pkp Warszawa Dawidy, na mpzp oznaczone symbolem D1 u/p (tereny usług i produkcji). Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słubica-Wieś

Słubica-Wieś,mazowieckie

4 400 000 zł48 200 m² 91,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość - działka budowlana o powierzchni 48200 m2. Lokalizacja: działka położona w miejscowości Słubica Wieś, (gmina Żabia Wola, powiat grodziski, mazowieckie), ok. 1,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Winowno

Winowno,śląskie

90 000 zł1 067 m² 84,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj dom w spokojnej i malowniczej okolicy! Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Winowno gmina Koziegłowy okolice ulicy Leśnej o powierzchni 1067 m , idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Uciechów

Uciechów,dolnośląskie

551 000 zł3 800 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w Uciechowie. Idealna pod inwestycję - zabudowa mieszkaniowa z funkcją usługową. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Częściowo uzbrojona - kanalizacja. Rozpoczęto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona

Poznań,wielkopolskie

3 323 000 zł3 323 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta tylko U nas! kupujący 0% Polecam ofertę nieruchomości gruntowej położonej na podolanach, przy ulicy krynickiej! Działka położona w okolicy o zabudowie jednorodzinnej, dzięki.