dowolna

Działki

64 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Opacz-Kolonia,mazowieckie

750 000 zł900 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 3 działki budowlane zlokalizowane w świetnie skomunikowanej miejscowości Opacz Kolonia przy ul. Grabowej. Dostępne działki: 2 działki o powierzchni 900 m (dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mędrzechów

Mędrzechów,małopolskie

99 000 zł5 900 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana z zabudowaniami - 0,5900 ha - Mędrzechów Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 0,5900 ha , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Władzimirów,wielkopolskie

77 500 zł830 m² 93,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 830m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strączno

Strączno,zachodniopomorskie

88 800 zł1 110 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej okolicy Strączna. Położenie jest doskonałe dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radlin

Radlin,śląskie

55 000 zł991 m² 55,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 3/5/01/2020 Działka gruntu o wydłużonym kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren płaski, w części środkowej i północnej zajęty pod wielofunkcyjne boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziemiańska

Zaścianki,podlaskie

4 570 000 zł16 993 m² 268,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Supraśl. Położona jest przy ul. Ziemiańskiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

225 000 zł1 071 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żabia Wola, zielone przedmieścia od strony miejscowości Kaleń. Do sprzedania cicha i kameralna działka budowlana o wymiarach 22,5m szerokości na 49m długości, położona przy prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Paderewskiego

Piła,wielkopolskie

89 000 zł210 m² 423,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka rod z domkiem letniskowym w Pile! Lokalizacja: rod im. Stanisława Staszica, ul. Paderewskiego, piła Powierzchnia działki: 214 m Powierzchnia domku: 30 m (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

211 000 zł3 020 m² 69,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt nieregularny, zagospodarowana jako tereny zielone towarzyszące zabudowie wielorodzinnej. Nieruchomość porośnięta jest częściowo roślinnością trawiastą, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Janiego

Rybnik,śląskie

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Idealny teren dla inwestora, w korzystnej lokalizacji - przy drodze łączącej Rybnik i Gliwice. Na sprzedaż działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 2885.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzemesna

Trzemesna,małopolskie

239 000 zł2 100 m² 113,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka 21 arów w Trzemesnej, gm. Tuchów - z mediami, potencjałem zabudowy i dojazdem z drogi asfaltowej Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Ryżyn

Ryżyn,wielkopolskie

1 235 000 zł129 876 m² 9,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 13 ha ziemi w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. W tym 1,5 ha lasu, 10 działek budowlanych, stawy do rekultywacji i rzeczka na granicy działek. Film na :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podleśna

Łoś,mazowieckie

799 000 zł3 800 m² 210,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza spokój i Łoś - wyjątkowa okolica na południe od Warszawy - 20 min autem na Mokotów Działka o regularnym kształcie ok.50 m x70 m (3800 m2), położona na obszarze chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kopalniana

Libiąż,małopolskie

132 680 zł247 m² 537,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 6/5/12/2019 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 3515/57 o pow. 0,0304 ha zlokalizowaną w rejonie ul. Kopalnianej. W najbliższym sąsiedztwie kopalnia kwk "janina" oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

1 600 000 zł2 600 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana położona na terenie bardzo ekskluzywnego osiedla w pobliżu lasu. Osiedle jest ogrodzone, znajduje się na nim niewiele domów/rezydencji, a ta działka jest jedną nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

17 700 000 zł220 216 m² 80,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują kompleks 8 działek zabudowanych oraz kompleks 8 działek niezabudowanych tj.: Działki nr 4437, 4470, 4468, 3526, 3523, 3535 położone są za zachodnich obrzeżach zakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

2 000 000 zł117 971 m² 16,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 2814/249, 658/237 o łącznej powierzchni 11,7971 ha. Działki posiadają kształt nieregularny, niezabudowane i nieogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wawrzka

Wawrzka,małopolskie

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 10ar w miejscowości Wawrzka gm. Grybów Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiśniowa

Rosnowo,wielkopolskie

442 800 zł835 m² 530,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy uwadze atrakcyjną działkę usytuowaną przy ulicy Wiśniowej w Rosnowie, gmina Komorniki. Działka ma powierzchnię 835 m2, front 20 m, jest w pełni uzbrojona w media: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowo

Wojnowo,wielkopolskie

176 022 zł1 143 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż. Rodzaj działki: budowlana. Powierzchnia wynosi 1143 m2. Media w drodze: prąd woda kanalizacja Cicha okolica nad Jeziorem Wojnowskim - idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł1 194 m² 1 172,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży znakomicie zlokalizowana nieruchomość Wesoła Zielona Grzybowa. Możliwa zabudowa willowa lub bliźniacza. Lokalizacja Nieruchomość położna w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zakręt

Konotopa,mazowieckie

6 484 200 zł10 807 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Konotopa ul. Zakręt, gm. Ożarów Maz. - do sprzedania grunt z potencjałem, składający się z dwóch działek, przeznaczony zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kołobrzeska

Wałcz,zachodniopomorskie

790 000 zł3 139 m² 251,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa przy ul. Kołobrzeskiej, wałcz, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy ekspresowej S10 Na sprzedaż kompleks 5 działek o łącznej powierzchni 3139 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

129 000 zł500 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie zagospodarowana, skąpana w kwiatach i zieleni całoroczna działka rekreacyjna położona na terenie rod Drzewianowo, nad Jeziorem Słupeckim - wypocznij! Ta wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łapanów

Łapanów,małopolskie

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu do sprzedaży działkę budowlano / rolną - 2500 m w Łapanowie Lokalizacja : miejscowość Łapanów, 35 km od Krakowa; 25km od Wieliczki; 22 km od Bochni Powierzchnia : 25 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Tarnowskie Góry,śląskie

2 499 000 zł8 700 m² 287,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 8700 m2, położona bezpośrednio przy dk11 w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w usługowej części miasta. Nieruchomość o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Reja

Ruda Śląska,śląskie

690 000 zł17 166 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Reja o łącznej powierzchni 1.7166 ha niezabudowana. Nieruchomość o kształcie nieregularnego prostokąta, ciągnąca się wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lauda,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 899 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki (w trakcie przekształcania na budowlaną) w miejscowości Lauda. Oferta szczególnie atrakcyjna dla osób poszukujących przestrzeni na wybudowanie wymarzonego domu. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Siercza,małopolskie

343 000 zł1 000 m² 343 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 10 ar na sprzedaż w Sierczy gmina Wieliczka. Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Na sprzedaż są trzy działki. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

779 729 zł8 761 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki na Mazurach, położonej w urokliwej miejscowości Grom, z zejściem do Jeziora Leleskiego. To doskonałe miejsce na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

200 000 zł9 530 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 1190/100, 1193/100, 1101/102 o łącznej powierzchni 0,9530 ha. Działki posiadają kształt nieregularnego wieloboku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Taklińskiego

Kraków,małopolskie

5 920 000 zł6 225 m² 951 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 62 ar ul. Taklińskiego opatkowice N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 6225 m2 w Krakowie przy ulicy Władysława Taklińskiego 46. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kasztanowa

Siedlce,mazowieckie

439 000 zł1 488 m² 295,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Siedlcach przy ul. Kasztanowej Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr geodezyjnych: 9/6, 10/17 obręb 71 o łącznej powierzchni 1488 m2 Dojazd drogą nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Pierwoszów,dolnośląskie

296 000 zł1 357 m² 218,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w Pierwoszowie- gmina Wisznia Mała. Powierzchnia działki 1357 mkw., położenie na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dla działki jest uchwalony mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od zgiełku miasta, ale nie rezygnować z jego udogodnień - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przemyślana przestrzeń pod Twój dom Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Naterki

Naterki,warmińsko-mazurskie

125 860 zł899 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro M2 Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w malowniczej miejscowości Naterki, gmina Gietrzwałd, województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz idealnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ogorzelec

Ogorzelec,dolnośląskie

165 000 zł2 337 m² 70,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecam działkę budowlaną o pow 2300 m2 we wsi Ogorzelec ,na pograniczu Karkonoszy i Gór Kamiennych i Rudaw Janowickich. Działki w kształcie prostokąta usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Szczecin,zachodniopomorskie

621 500 zł1 130 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1130 m2 zlokalizowana w Pilchowie. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Mpzp przewiduje:zabudowę mieszkalno-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Szydłowo,wielkopolskie

85 000 zł821 m² 103,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Chcesz mieszkać w ustronnym, spokojnym miejscu, jednocześnie mając do przebycia krótką drogę do centrum Piły? Nie szukaj dalej! To miejsce jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stare Babice,mazowieckie

799 000 zł910 m² 878,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna działka budowlana o pow. 910 m2 w miejscowości Stare Babice w prężnie rozwijającej się okolicy ulicy Mizikowskiego. Wokół głównie nowa zabudowa. W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mysłowice

Mysłowice,śląskie

1 770 000 zł3 879 m² 456,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 649/106 ma kształt zbliżony do trapezu, natomiast działka nr 576/106 ma kształt regularny, brak ograniczeń w racjonalnym zagospodarowaniu nieruchomości zgodnie z przeznaczeniem.