dowolna

Działki

64 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik,śląskie

113 000 zł6 520 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość zlokalizowana w Rybniku, w okolicach ulicy Śmiałego. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta. W bezpośrednim otoczeniu zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 890 000 zł2 257 m² 837,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Górno-Parcele

Górno-Parcele,świętokrzyskie

199 000 zł1 014 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Górno-Parcele, zaledwie 15 km od Kielc. Działka oferuje malowniczy widok na Góry Świętokrzyskie, jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

999 999 zł29 300 m² 34,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Będargowo

Będargowo,pomorskie

80 000 zł1 005 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W atrakcyjnej cenie! tylko W onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Będargowie, powiat wejherowski, gmina Szemud. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Golkowice,małopolskie

345 000 zł1 200 m² 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

299 000 zł1 552 m² 192,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 1552 m2 położonej w Strzeganowicach w gminie- kąty Wrocławskie. Miejscowość położona w miejscu odpowiednim dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabrze

Zabrze,śląskie

2 270 000 zł10 691 m² 212,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki gruntu zajęte pod bocznicę kolejową o długości 1.658,80 m. Bocznica składa się z 5 torów, z czego tory 1, 2 i 3 są położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

390 000 zł1 242 m² 314,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny z zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazu, energii elektrycznej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dostępna

Warszawa,mazowieckie

1 538 000 zł838 m² 1 835 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**** ładna willa prezentuje******** tylko W naszym biurze. Wznowione wydawanie warunków zabudowy!. Działaka O powierzni 838M2 Z budynkiem O powierzchni ok 70 M2 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rzeźnicka

Skwierzyna,lubuskie

1 336 486 zł11 723 m² 114,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg ofertowy! przedmiot przetargu stanowią łącznie wchodzące w skład masy upadłości spółki Las Skwierzyna-Gorzów spółka z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

1 515 000 zł2 006 m² 755,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łowiecka

Bielsko-Biała,śląskie

980 000 zł1 193 m² 821,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka budowlana - ul. Łowieckiej, bielsko-Biała - 1197 m - od Rick Estate Szukasz wyjątkowego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Staw Noakowski-Kolonia

Staw Noakowski-Kolonia,lubelskie

270 000 zł4 700 m² 57,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie piękna działka rolno-budowlana w miejscowości Staw Noakowski-Kolonia, gm. Nielisz. Ta piękna przestrzeń w otoczona drzewami będzie spełnieniem marzeń osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ornontowice

Ornontowice,śląskie

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m i wymiarach 38 m x 31 m, położona w spokojnej i zielonej części Ornontowic przy ul. Nowej. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

500 000 zł910 m² 549,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana narożna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub nieuciążliwą działalność gospodarczą, położona w Świętej Katarzynie, gmina Siechnice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Jodłowa,podkarpackie

95 000 zł21 500 m² 4,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta skierowana do osób chcących powiększyć swoje gospodarstwo rolne lub chcących dopiero rozpocząć tą przygodę. Na sprzedaż 7 działek rolnych o łącznej powierzchni 2,15 ha (2383/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sośnica,dolnośląskie

695 925 zł3 093 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3093 m2, położona w Sośnicy k/kąty Wrocławskie. Lokalizacja: sośnica k/kąty Wrocławskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Krajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żeleńskiego

Katowice,śląskie

1 022 000 zł9 787 m² 104,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu: numer 1169/50 o powierzchni 0,4756 ha, numer 193/50 o powierzchni 0,5031 ha położone są w Katowicach, obręb Górne Lasy Pszczyńskie, w rejonie ulicy Boya.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

4 800 000 zł2 960 m² 1 621,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pruszków, okolice wjazdu na A2 - do sprzedania zabudowana budynkami o powierzchni użytkowej ok. 400m2 działka gruntu 2690m2 o dużym potencjale! W obowiązującym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Rąb,pomorskie

2 125 000 zł16 822 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do nabycia inspirujące miejsce. Obszerny teren otoczony z 3 stron lasami ( z 2 stron prywatne lasy będące składową oferty). Z kolei z czwartej strony roztacza się widok na dolinę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

12 150 000 zł8 100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Latchorzew | Działka mieszkaniowo-usługowa | ok. 8.000 m Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni ok. 8.000 m , położona w świetnie skomunikowanej części Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Goszczyce Poświętne,mazowieckie

795 000 zł20 300 m² 39,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany z linią brzegową rzeki. Wydane warunki zabudowy na 12 domów rekreacyjnych. Idealna oferta pod budowę wioski wakacyjnej! Niewątpliwym atutem jest bezpośredni dostęp do rzeki Wkra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

210 000 zł2 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona około 3 Km od Oleśnicy, w Bogusławicach. Dojazd do działki drogą asfaltową a dalej gminną drogą szutrową. Teren płaski, kształt prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Szymanów

Szymanów,mazowieckie

1 700 000 zł9 500 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Szymanów pod Konstancinem - Jeziorną powierzchnia 9000 m2. Wymiary 55 m szerokość, długość 163 m. Teren U3 - zabudowa usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaję działki: rolne,Rekreacyjne,Letniskowe,Budowlane,Usługowe o powierzchniach od ok 300m2,500m2,1000m2,2000m2,3000m2,5000m2 i większe.Jestem właścicielem. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smęgorzów

Smęgorzów,małopolskie

55 000 zł1 869 m² 29,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Smęgorzów gmina Dąbrowa Tarnowska. Działka oznaczona nr 1594/10 - wielkość 20,5 ar (wymiary ok 34 x 61 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

255 000 zł5 008 m² 50,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 556/2 i powierzchni 5008m2 usytuowana nad urokliwą rzeką Piława, szwecja, gmina Wałcz Nieruchomość położona jest przy ulicy Nadrzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piastów

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł822 m² 1 277,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 822 m2 i wym. 20 x 41, położona w otoczeniu domów jednorodzinnych, ogrodzona. Wszystkie media miejskie, na działce jest woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

495 000 zł2 000 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 20 arów zlokalizowana w Głogoczowie gm. Myślenice. To wyjątkowa działka, która znajduje się bezpośrednio przy granicy lasu państwowego Bronaczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wodzisław Śląski,śląskie

140 000 zł2 193 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Polecam działka godna zainteresowania tylko 63,84 zł/m2 aż 2193m2 Przeznaczenie działki : Działka w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Stargard,zachodniopomorskie

294 600 zł1 475 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane położone w Stargardzie, ul. Widokowa. Działki o pow: - 1473 m.kw. - 1420 m.kw. - 1512 m.kw. - 1716 m.kw. Cena: 200 zł/m.kw. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

259 000 zł1 994 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o łącznej powierzchni ok 1994m2 i wymiarach ok 21x94m znajduje się w bocznej ulicy gdzie powstaje nowa zabudowa domów. W planie zagospodarowania przestronnego przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Olszyc Włościański,mazowieckie

65 000 zł1 507 m² 43,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Olszycu Włościańskim gmina Domanice. Idealna lokalizacja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycji. Teren w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Dziekanów Polski

Dziekanów Polski,mazowieckie

500 000 zł1 629 m² 306,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo - usługowa położona w Dziekanowie Polskim, w miejscu doskonale widocznym dla potencjalnych klientów, bezpośrednio przy zjeździe z autostrady A-1. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

26 500 zł5 300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Więcej informacji: przemeklub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferuję do wynajmu teren o powierzchni 53 ary, położony w Płaszowie, 5km do samego centrum Krakowa. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

323 000 zł2 036 m² 158,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki gruntu numer 1956/2 i 1956/3 o powierzchni 0,1781 ha. Działki gruntu nieogrodzone i nieutwardzone, leżą na terenie nierównym (działka nr 1956/2 ze znacznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

415 000 zł1 952 m² 212,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

415 000 zł I Działka budowlana 1950 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod bliźniaki o łącznej powierzchni użytkowej 1952 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Kłobuck,śląskie

95 000 zł1 450 m² 65,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Kłobucku przy ul. Kasztanowej. Cechy nieruchomości: powierzchnia działki ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

200 000 zł4 333 m² 46,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość stanowi kompleks działek o łącznej powierzchni 0,4333 ha. Działki posiadają kształt wydłużonego wieloboku o nieregularnym kształcie. Działki są niezabudowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

880 000 zł29 555 m² 29,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2,9555 ha, w kształcie nieregularnego wieloboku. Nieruchomość stanowiąca teren zadrzewiony i zakrzewiony. w bezpośrednim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij