dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

385 000 zł1 052 m² 365,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam do zakupu dla siebie lub inwestycyjnie Płaska prostokątna działka gruntu w malowniczym miejscu Zbrosławic. Grunt budowlany 1052m2 z mediami: - gaz ziemny - woda - energia.

Szczegóły ogłoszenia

1 383 600 zł1 153 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1153m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 657 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych, położone w malowniczej miejscowości Dobra Wola, w gminie Stare Juchy. To.

Szczegóły ogłoszenia

526 490 zł1 053 m² 499,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w sercu Świdnika! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1053 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł825 m² 1 756,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gotowy do realizacji obiekt usługowo-mieszkaniowy rewelacyjna lokalizacja i widoczność! Lokalizacja prawdziwy hit inwestycyjny Pierwsza linia zabudowy znakomita ekspozycja na ruchliwą ulicę (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 129 m² 111,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka W kształcie kwadratu w motyczu wymiary 58m x 54m Druga linia zabudowy. Bardzo ustronne i ciche miejsce. Dogodny dojazd do Lublina oraz do wyjazdu na drogi 737.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 580 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Białuń, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotowa działka o pow. 1580 m2.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 195 m² 305,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1 195 m2 i wymiarach 23mx51m w malowniczej i spokojnej okolicy w Zaborowa gminie Leszno. Dużą zaletą nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

2 098 800 zł5 247 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 26m szerokości na 200m głębokości, usługowo-produkcyjna, powierzchnia 5412 m2 w miejscowości Izabelin-Dziekanówek przy trasie S7. Mpzp przewiduje :.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 008 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy, oddalona około 8 km od miasta Łabiszyn. Idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość posiada prostokątny kształt i płaską powierzchnię, co daje wiele możliwości jej zagospodarowania. Znajduje się w sąsiedztwie niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, co.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł1 346 m² 403,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1346 m2 w Osielsku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł10 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Hańczowa (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Uście Gorlickie ). Zgodnie z mpzp część działki.

Szczegóły ogłoszenia

284 160 zł1 776 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 998 m² 5,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o gospodarstwie? To miejsce spełni Twoje aspiracje! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu urokliwego siedliska wraz z gospodarstwem w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł954 m² 219,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość znajduje się w Grzebienisku, malowniczej miejscowości położonej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w pierwszej linii brzegowej od rzeki Dziwnej z wydanymi warunkami zabudowy. Działkę od wody oddziela jedynie pas techniczny. Działki będą wydzielane i sprzedawane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł42 514 m² 54,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca pakiet dwóch działek położonych w miejscowości Jakubowo, powiat mrągowski, gmina Piecki - w sercu Mazur, w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gorczeniczka,kujawsko-pomorskie

450 000 zł3 322 m² 135,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną przy lesie w miejscowości Gorczeniczka. Położona wśród pól i małych kompleksów leśnych zaledwie 250 metrów od drogi asfaltowej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 672 m² 104,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskim Karniowie, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Powierzchnia działki to 26,72 ar z czego część oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 150 m² 216,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj. zachodniopomorskie), o łącznej powierzchni 1,0150 ha.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 337 m² 89,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki z potencjałem w gminie Olsztyn. Oferta sprzedaży działki w miejscowości Bukowno gmina Olsztyn w otoczeniu zieleni , okolica ciesząca się spokojem i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł3 012 m² 829,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3012 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna przy ul. Cichej - zaledwie 150 metrów od jeziora. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

168 480 zł936 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Chojęcin Szum kwadrat prezentuje na sprzedaż 4 działek budowlanych w miejscowości Chojęcin Szum. Działki położone są w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł4 900 m² 2,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 49ar. Teren utwardzony płytami betonowymi, dojazd bez ograniczeń od ul. Przemkowskiej i Chocianowskiej. Posesja częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł958 m² 717,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w podpoznańskim Zakrzewie! Powierzchnia 958m2, kształt regularnego prostokąta o froncie lekko ponad 20 metrów. Teren położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł25 085 m² 159,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec tel.   Do sprzedaży duża działka produkcyjno-usługowa o pow. 2,5085 ha położona w Jaworze przy ul. Starojaworskiej. Działka graniczy ze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł20 300 m² 29,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,03 ha (20 300 m ), położona w Kobylnikach, w województwie wielkopolskim, w bliskiej odległości od Poznania. Opis nieruchomości Teren.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28 500 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,8466 ha, położony w miejscowości Szopy, w gminie Gronowo Elbląskie. To propozycja dla osób, które szukają większego areału do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł725 m² 289,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do obejrzenia działki budowlanej w Nakle Śląskim , działka przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę domu jednorodzinnego. W cenie udział w 6 metrowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 152 m² 92,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę mieszkaniową w miejscowości Waleńczów, w gminie Opatów o powierzchni 2152m2. Działka : o pow. 2152m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 751 050 zł25 015 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjca W jaśle Jasło miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba powiatu jasielskiego, położone w obrębie Dołów.

Szczegóły ogłoszenia

213 300 zł2 844 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Pisarzowa, gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka o powierzchni 2844 m 2 kształtem zbliżona do kwadratu o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 058 m² 46,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie ponosi wyłącznie strona sprzedająca Szukasz miejsca pod inwestycję lub spokojnego zakątka do życia z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł7 783 m² 205,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa 7783m2 w Dąbrowie Górniczej ul.Koksownicza W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 2328/10 z obrębu 0012.

Szczegóły ogłoszenia

240 240 zł1 001 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Pępowie o powierzchni 1001 m2. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Pokrycie działki zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 470 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane gmina Ciężkowice. Serdecznie polecam widokowe działki budowlane położone w zacisznym miejscu w okolicy Ciężkowic, w miejscowości Zborowice, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

406 000 zł2 902 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Lokalizacja : Województwo śląskie, gmina wilamowice, pisarzowice. 10km od Bielska Białej i 5 km od Kęt Działka 157/2 znajduje się przy ul Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

9 650 000 zł98 112 m² 98,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do nabycia wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 98112 m2 położoną pomiędzy autostradą A4, a drogą.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł718 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscem położenia działki jest miejscowość Kuków na terenie gminy Stryszawa. To nieruchomość o powierzchni ponad 7 arów z możliwością zabudowy. Można tu wybudować dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna o pow. 3000M2 położona na terenie rolnym niezabudowanym w miejscowości Karczewizna, gmina Łochów( Łąki trwałe łv-2700m2, pastwiska trwałe psvi-300m2). Działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij