dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

378 000 zł1 890 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana o powierzchni 1890 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kowala-Duszocina

Kowala-Duszocina,mazowieckie

120 000 zł7 800 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 7800m2 w miejscowości Kowala Duszocina, 3 km od Wolanowa, położonego w powiecie Radomskim, 8 km na zachód od miasta. Leśna z możliwością budowy, na części obejmującej 1800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kasztanowa

Chojniczki,pomorskie

1 393 000 zł5 572 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości działki o imponującej powierzchni 5572m2, położonej na granicy dwóch urokliwych miejscowości: charzyków i Chojniczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

1 100 000 zł2 764 m² 397,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod swój biznes, hurtownię, magazyn albo działalność usługową w dynamicznie rozwijającym się rejonie Podhala? To ogłoszenie może być Twoim pierwszym krokiem do świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Złotokłos,mazowieckie

723 600 zł1 809 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, działka budowlana w miejscowości Złotokłos o powierzchni 1809m - działka ma kształt prostokąta, z nowym ogrodzeniem, dojazd drogą asfaltową - wymiary działki: szerokość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

415 000 zł1 145 m² 362,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Działka o powierzchni 1145 m objęta planem zagospodarowania przestrzennego Media: skrzynka Energetyczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Bojano,pomorskie

1 035 210 zł3 137 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki przemysłowo-usługowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, z bezpośrednim dostępem do trasy ekspresowej S6! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo Ładna działka inwestycyjna o pow. 5000m2. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

44 900 zł511 m² 87,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkowy kompleks działek budowlanych położonych na terenie miasta w malowniczym krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura harmonijnie splata się z bogatą historią regionu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowa

Borowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj niezwykłą okazję na rynku nieruchomości! Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane położone w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy odrestaurowanego zbiornika wodnego, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Krzeczyn Mały

Krzeczyn Mały,dolnośląskie

1 270 000 zł22 000 m² 57,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka składająca się z kilku mniejszych w miejscowości Krzeczyn Mały (cena za całość). Działki znajdują się w spokojnej miejscowości około 5 km od Lubina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolejowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 999 000 zł1 084 m² 1 844,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kolejowej oddalona od morza ok. 950m. Składa się z zabudowanej działki o powierzchni 1084 mkw, 5 domków + wiata Działkę zabudowano 5 piętrowymi domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pokrzywno

Pokrzywno,kujawsko-pomorskie

500 000 €84 200 m² 5,94 €/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz nieruchomości inwestycyjnej o wyjątkowym charakterze i potencjale, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż jest unikatowa nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rzeczyca

Rzeczyca,lubelskie

449 000 zł10 500 m² 42,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż działka 1 ha - Rzeczyca, 7km od Kazimierza Dolnego** Sprzedam działkę (w trakcie zmiany mpzp na działkę siedliskową) o powierzchni 1 hektara, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Agnieszki

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Twój agent nieruchomości, prezentuje wyjątkową okazję! urokliwa działka o powierzchni 15 ar, położoną zaledwie 8 km od serca Rzeszowa, w malowniczym obrębie Budziwój. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

1 600 000 zł4 600 m² 347,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Michałowie Reginowie o pow.4600m. Działka zabudowana z domem jednorodzinnym plus las iglasty. Media: prąd, gaz, wodociąg w drodze dojazdowej. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Babin

Babin,lubelskie

109 000 zł2 000 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, usytuowaną w cichej i malowniczej miejscowości Babin, w gminie Bełżyce. Nieruchomość ulokowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bolesława Chrobrego

Opole,opolskie

378 000 zł1 789 m² 211,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Opolu przy ulicy Bolesława Chrobrego, o powierzchni 1789 m2. Działka nr 648 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

499 000 zł1 438 m² 347,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną w Lusowie, wśród nowo powstających domów jednorodzinnych, gdzie można cieszyć się spokojem i śpiewem ptaków. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

7 500 000 zł748 m² 10 026,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ,komercyjną w ścisłym centrum miasta Krynica Morska. Działka usługowa ( pzp , możliwości zabudowy tymczasowej handlowej ) o powierzchni 748 m2 z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Koszwały,pomorskie

326 000 zł522 m² 624,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 522 m2 i mieszkanie o powierzchni 40,80 m2 w miejscowości Koszwały, gmina Cedry Wielkie, działka: powierzchnia 522 m2, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

477 500 zł4 775 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka położona przy trasie Konstantynów Łódzki - Lutomiersk. Działka ma powierzchnię 4775m2. Szerokość frontu działki to 130m2, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

182 390 zł1 586 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane, czarnówko: -1586 m (182 390 zł) -1645 m (189 175 zł) Na sprzedaż działki budowlane, położone w miejscowości Czarnówko, zaledwie 7 km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

255 000 zł1 070 m² 238,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona działka budowlana 1070m2 na sprzedaż Działka znajduje się w miejscowości Księginice Małe, 5km od Sobótki, 35km od Wrocławia na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Białka

Białka,małopolskie

20 000 zł7 477 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość przemysłowa, na której znajduje się 2 piętrowy budynek, hala magazynowa oraz budynki socjalne. Duża przestrzeń do składowania materiałów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kazimierów,mazowieckie

444 480 zł1 389 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! N O W A N I Ż S Z A C E N A ! Do sprzedania piękna ustawna działka położona w Kazimierowie gm. Halinów. Jest miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Koleczkowo,pomorskie

335 000 zł2 090 m² 160,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana we wsi kaszubskiej Koleczkowo gmina Szemud, powiat wejherowski. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się 2 km od drogi krajowej nr S6 łączącej Trójmiasto ze Słupskiem. Do Gdańska - 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłocin

Miłocin,lubelskie

145 000 zł2 011 m² 72,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2011 m2 zlokalizowaną w miejscowości Miłocin Kol. (gmina Wojciechów.) Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Chudów,śląskie

419 000 zł2 037 m² 205,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2037 m i wymiarach 42 m x 48 m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Chudów, niedaleko Zamku. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

590 000 zł1 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka w urokliwej i zalesionej części Starej Wsi k/nadarzyna. wśród jednorodzinnych domów. Działka z mediami ma wielkość 1000 m2 i jest w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł1 275 m² 439,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka budowlana położona w Kiełpinie Górnym, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce łagodnie wzniesione, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Baciuty

Baciuty,podlaskie

100 000 zł1 075 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy w ofercie 2 atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Działki w kształcie prostokątów o orientacyjnych wymiarach 28x38m. Przy działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Leśniewo,pomorskie

270 000 zł791 m² 341,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Leśniewo, powiat Pucki o powierzchni 791m2. Działka ogrodzona ze wszystkimi przyłączami , liczniki na działce. Dobry dojazd do Pucka, wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Konstantynowska

Zgierz,łódzkie

8 500 000 zł14 000 m² 607,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż lub dzierżawa Teren o powierzchni ok.1,4ha, bardzo dobra lokalizacja - niecałe 2km od obwodnicy Łodzi S14 Media: woda, energia elektryczna (moc przyłączeniowa 88 kW), szambo lokalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łubiana,pomorskie

2 100 000 zł31 427 m² 81,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Kompleks działek budowlanych z Gotowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Malowniczej Miejscowości Łubiana Lokalizacja: łubiana, kaszuby Powierzchnia: 31427m2 - Opis: zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka pod zabudowę rezydencjonalną | 1808 m | Prestiżowa lokalizacja. Marzysz o budowie luksusowej rezydencji w otoczeniu eleganckich domów i zieleni? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Węgrzynowicka

Kraków,małopolskie

249 000 zł1 521 m² 163,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt