dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Czółna

Czółna,lubelskie

199 000 zł2 402 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2402 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Czółna, gmina Niedrzwica Duża. Lokalizacja ta łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działki pięknie położone w terenie suchym i niepodmokłym w miejscowości Ligota Mała; dojazd do działek drogą asfaltową ; prąd , woda znajdują się przy działkach.Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

3 100 000 zł31 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki O powierzchni 3,1 ha - W miejscowości motaniec przy węźle komunikacyjnym motaniec - ok. 10 km do Szczecina i 7 km do Stargardu. Działka przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ustroń

Ustroń,śląskie

218 000 zł941 m² 231,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 941 mkw położona w Ustroniu Możliwość zakupu bezpośrednio sąsiadujących działek o zbliżonej powierzchni! Powierzchnia działki to 941 mkw. Urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowogród,kujawsko-pomorskie

100 000 zł874 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - Nowogród, powiat Golub-Dobrzyń Położenie: wieś Powierzchnia: 1697m2 Cena: 58,93 zł/m2 (100.000 zł - do negocjacji) Ogrodzenie: brak Dojazd: asfaltowy Media: prąd, woda Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Obora

Obora,dolnośląskie

2 528 850 zł16 859 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa o powierzchni 16.849 m , położona w rozwijającej się miejscowości Obora, tuż przy granicy z Lubinem zaledwie kilka minut jazdy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Borków Stary

Borków Stary,wielkopolskie

290 000 zł1 188 m² 244,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka (1188m) 10 km od Kalisza , projekt indywidualny nowoczesnego domu i wydane pozwolenie na budowę! Oferujemy przygotowaną inwestycję w piękny ,nowoczeny i duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Załawie

Załawie,łódzkie

220 000 zł5 800 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka na terenie Piliczańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, 300 m od lasu. Na działce staw o powierzchni ok 270 m2 , liczne drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krasienin

Krasienin,lubelskie

179 000 zł1 150 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z potencjałem do zabudowy jednorodzinnej lub usługowej - krasienin, gm. Niemce Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1150 m , położoną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zarzysko

Zarzysko,dolnośląskie

89 999 zł989 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**** Tylko w Home Brand! **** Świetnie skomunikowane działki budowlane, w doskonałej cenie, z mediami i z możliwością wyboru rozmiaru? tak! Posiadamy na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Północna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 402 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana z warunkami zabudowy, w miejscowości Kruszyn w gminie Sicienko. Całkowice uzbrojona (wszystkie media), kilkaset metrów od drogi asfaltowej. Do Bydgoszczy 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

1 599 000 zł27 000 m² 59,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 2,7 ha położona w rozwijającej się strefie przemysłowej w Lubiczu Dolnym 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łękawica

Łękawica,śląskie

83 000 zł2 095 m² 39,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łękawica działka o pow. 2095 m2 budowlana widok dostępne media Cena: 83 000 zł Łękawica - widokowy teren o powierzchni 2095 m2, w przeważającej części budowlany w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Huta

Huta,lubelskie

105 000 zł6 100 m² 17,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni około 5541 m , położonej w urokliwej miejscowości Huta, gmina Żółkiewka , województwo lubelskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Paproty

Paproty,zachodniopomorskie

120 000 zł29 600 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa o powierzchni 29600 m2 w miejscowości Paproty 9, w województwie zachodnio-pomorskim, w powiacie Sławno, w gminie Malechowo. Blisko morza - Dąbki, żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wronia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 849 000 zł2 493 m² 741,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność unikatowa dla dewelopera - oferta sprzedaży działki, położonej W szczecinie - dzielnicy krzekowo - ul. Wronia. Działka o powierzchni 2.493m2, objęta Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kościernica

Kościernica,zachodniopomorskie

129 000 zł1 501 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana numer 82/16, o powierzchni 0,1501 ha, położona w obrębie ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Szerzyny. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Jakunówko

Jakunówko,warmińsko-mazurskie

229 000 zł3 061 m² 74,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do odkrycia niezwykłej działki o powierzchni 3061 m , położonej w malowniczej miejscowości Jakunówko, w gminie Pozezdrze, powiecie węgorzewskim. Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bielkowo,zachodniopomorskie

169 000 zł914 m² 184,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 914 m Bielkowo, gm. Kobylanka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 914 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Garbatka-Letnisko

Garbatka-Letnisko,mazowieckie

800 000 zł3 187 m² 251,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam nieruchomość oraz działkę w Garbatce Letnisko przy dk 79 Warszawa - Sandomierz. Powierzchnia działki 3187 m2 Powierzchnia użytkowa budynku 404,55m2 Budynek murowany z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kokotów

Kokotów,małopolskie

479 000 zł1 100 m² 435,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Kokotowie (gmina Wieliczka). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cholewy

Cholewy,mazowieckie

695 683 zł9 190 m² 75,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Duży Dół

Duży Dół,mazowieckie

131 975 zł1 322 m² 99,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pturek

Pturek,kujawsko-pomorskie

150 300 zł5 003 m² 30,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy drodze Żnin - Inowrocław. Działka zlokalizowana jest w wyjątkowej okolicy, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi gminnej, w odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Motycz

Motycz,lubelskie

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Motycz, w gminie Konopnica, zaledwie kilkanaście kilometrów od Lublina. Dostępne działki: 1. pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tereszyn

Tereszyn,lubelskie

170 000 zł3 001 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie atrakcyjną nieruchomość gruntową, z możliwością uzyskania warunków zabudowy , w miejscowości Tereszyn , w gminie Konopnica. Położona jest niedaleko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

173 000 zł984 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 984 m 2 , która znajduje się w obrębie Leszczyny, z dojazdem od ulicy Jasnej. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Żwirki i Wigury

Świdnik,lubelskie

2 450 000 zł2 017 m² 1 214,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży zabudowanej działki usytuowanej w cichej i spokojnej części Świdnika - na ul. Żwirki i Wigury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Krajanów

Krajanów,dolnośląskie

110 000 zł2 812 m² 39,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rolną w miejscowości Krajanów na Dolnym Śląsku. Nr działki 283/5 , klasa IV R .Położona w malowniczej i spokojnej okolicy .Istniej możliwość pozyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Ogony

Ogony,mazowieckie

98 000 zł32 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż 3,26hha! cena: 30 tys. zł/ha do negocjacji. Nad narwią! Grunty rolne i leśne: - pastwiska trwałe ok. 2,3ha, - lasy ok. 1ha Bezpośrednio nad linią brzegową Narwi, niezwykłe, urocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pisary

Pisary,małopolskie

223 871 zł1 150 m² 194,67 zł/m²

 

 

 

Pisary,małopolskie

204 404 zł1 050 m² 194,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rudnicka

Lublin,lubelskie

2 180 000 zł2 942 m² 740,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W lublinie - ul. Rudnicka | zgodne Z mpzp | media | blisko centrum Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone przy ul. Rudnickiej w Lublinie (woj. lubelskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

149 000 zł1 602 m² 93,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga obniżka ceny! Polecamy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o pow. łącznej 0,1602 ha usytuowane w centralnej części Rokitek. Dogodna lokalizacja nieruchomości, tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gałowska

Lutynia,dolnośląskie

330 000 zł939 m² 351,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 939 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Lutynia, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej i Wrocławia. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

400 000 zł800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem w urokliwej miejscowości Wisełka, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego. Miejscowość oddalona 10 km od obleganego nadmorskiego kurortu Międzyzdroje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł53 800 m² 31,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia bardzo ładnie położonej działki budowlanej o powierzchni 53800 m2 z ogromnym potencjałem, znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Wiatowice

Wiatowice,małopolskie

345 000 zł2 350 m² 146,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 2350m2 położoną w Wiatowicach w gm. Gdów. Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

261 100 zł746 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w miejscowości Głogoczów, gm. Mogilany. Działka o łącznej powierzchni 746 m2. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3000 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Uniszowice, w gminie Konopnica, województwo lubelskie. Opis okolicy:.