dowolna

Działki

64 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Siestrzeń,mazowieckie

400 000 zł2 325 m² 172,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Siestrzeń, marynin, książenice na sprzedaż. Oferta dotyczy dużej kształtnej działki w miejscowości Siestrzeń w Powiecie Grodziskim na granicy gminy Grodzisk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Winnica

Winnica,mazowieckie

250 000 zł34 300 m² 7,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas oferta, na wyłączność Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości w malowniczej miejscowości Rębkowo,gm.Winnica! Ta przepiękna nieruchomość rolno-leśna o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mieszkowo

Mieszkowo,mazowieckie

499 000 zł1 860 m² 268,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1730 m.kw , usytuowaną w miejscowości Mieszkowo w gminie Piaseczno. Wjazd na trasę S7 - w pobliżu - bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztelańska

Somonino,pomorskie

181 080 zł1 006 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

102 000 zł425 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 425m2 położona w Wilkowicach w spokojnym miejscu, przy utwardzonej drodze - ul. Jesionowa. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Redlica,zachodniopomorskie

325 000 zł1 052 m² 308,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1052 m - Redlica, gm. Dobra (szczecińska) Działka budowlana o powierzchni 1052 m2 położona w miejscowości Redlica, w gminie Dobra (szczecińska), zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobieszowice,śląskie

209 820 zł807 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę o powierzchni 807m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym kształcie Media: prąd, woda, gaz w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzyce Małe

Gorzyce Małe,wielkopolskie

188 250 zł1 255 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Gorzyce Małe w Gminie Odolanów. Działka o pow. 1255 m2 usytuowana jest w I linii zabudowy przy wytyczonej drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Budziska

Budziska,świętokrzyskie

80 000 zł10 040 m² 7,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, do sprzedaży działka rolna o powierzchni 10040 m2. Do działki doprowadzona droga asfaltowa - wszystkie media dostępne w drodze. Wymiar działki około 36m x 281m. Wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowe Chechło,śląskie

367 500 zł735 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy urokliwą ustawną działkę budowlaną o regularnym kształcie w otoczeniu przyrody. Powierzchnia 735m2. Działka odznacza się idealną lokalizacją , w otoczeniu wybudowane nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kresowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł1 609 m² 360,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1609m 2 , zlokalizowanej na toruńskim osiedlu Grębocin nad Strugą przy ulicy Kresowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górowo

Górowo,dolnośląskie

126 000 zł1 580 m² 79,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wieś Górowo geograficznie znajduje się w obrębie Równiny Prusickiej, pomiędzy Wzgórzami Trzebnickimi a Doliną Baryczy. Obszar gminy Prusice leży w strefie najwyższych temperatur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łosie

Łosie,małopolskie

125 000 zł6 167 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Łosie (gmina Ropa) o powierzchni 0,6167 ha. Działka widokowa. Teren o niskiej intensywności zabudowy. Prąd i gaz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 760 zł1 880 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 514/2025 Prezydenta Miasta Świnoujście z dnia 12 sierpnia 2025 r. Prezydent miasta świnoujście ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Marciszów,dolnośląskie

130 000 zł1 077 m² 120,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Marciszów, ul. Polna | Tylko u mnie! Marciszów, ul. Polna Cena: 130 000 zł do negocjacji Powierzchnia: 1077 m Oferta na wyłączność - tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Krzyżowa

Krzyżowa,dolnośląskie

395 000 zł14 888 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krzyżowa koło Świdnicy Pragnę zaproponować nieruchomość położoną w urokliwej i historycznej miejscowości Krzyżowa. Na nieruchomość składają się 3 działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łódź

Łódź,łódzkie

7 000 000 zł2 240 000 m² 3,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna z uprawą wierzby energetycznej okolice Radomska w różnych kawałkach. Dochód roczny z dzierżawy i dopłat bezpośrednich spłaci w krótkim terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąblin

Dąblin,kujawsko-pomorskie

120 160 zł3 004 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki w miejscowości Dąblin, gmina Gniewkowo! Wyjątkowa, piękna okolica! Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

750 000 zł812 m² 923,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza działka budowlana położona w Józefowie, otoczona starodrzewem, który nadaje jej wyjątkowy charakter i zapewnia naturalną prywatność. Nieruchomość posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szczycieńska

Pasym,warmińsko-mazurskie

97 200 zł1 215 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą (mpzp) na osiedlu położonym na wzgórzu z dostępem do jeziora Kiepunek. Osiedle organizowane jest na obszarze około 8ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

2 500 000 zł8 823 m² 283,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka na kompleks usługowo- handlowy. Wg mpzp podstawowe przeznaczenie to zabudowa usługowa. Na działce znajduje się budynek biurowotechniczny o powierzchni 1 306 m2. Ponadto drobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Wiosenna

Suchań,zachodniopomorskie

69 000 zł1 304 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o pow. 1304 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona przy ul. Wiosennej w nowej części Suchania. Grunt o regularnym kształcie, dojazd w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Ożarowice,śląskie

250 000 zł1 450 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą ustawną działkę budowlano-usługową. Media: woda, , gaz i kanalizacja , Prąd w działce. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Wymiary działki : 23mx63m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Górki,podkarpackie

380 000 zł10 800 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w paśmie Beskidu Niskiego! To wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca w sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sygneczów

Sygneczów,małopolskie

750 000 zł1 594 m² 470,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę trzech domów wolnostojących w miejscowości Sygneczów. Lokalizacja : Nieruchomość położona jest w Sygneczowie, oddalonym zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowa Jastrząbka

Nowa Jastrząbka,małopolskie

460 000 zł7 880 m² 58,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości homeyou prezentuje dużą, atrakcyjną działkę inwestycyjną , położoną w malowniczej miejscowości Nowa Jastrząbka k. Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Damianowo

Damianowo,dolnośląskie

52 000 zł800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Damianowo-Księżyce Polecam działkę budowlaną położoną w okolicy dużej intensywności rozwoju Jawora. Działka położona przy drodze asfaltowej , kształt prostokąta , dostępne media : prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kminkowa

Skowarcz,pomorskie

199 000 zł875 m² 227,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 875 m w miejscowości Skowarcz. Lokalizacja: działka położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Skowarcz, zaledwie kilkanaście minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mielno,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 011 m² 147,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr 50/76 Mielno gm. Grunwald | 1011 m | mpzp | blisko jeziora Zanurz się w miejscu, gdzie króluje cisza, a natura zaprasza do życia w swoim rytmie. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grąbczewo

Grąbczewo,mazowieckie

210 000 zł9 861 m² 21,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka o powierzchni 1ha, położona bezpośrednio przy kompleksie leśnym. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 514 m² 105,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toporzysko to miejscowość położona w gminie Zławieś Wielka. Zlokalizowana jest między dwoma dużymi miastami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Drugnia

Drugnia,świętokrzyskie

90 000 zł7 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nieruchomość gruntową o pow. 7500 m2 położoną w miejscowości Drugnia - Zalesie gm. Pierzchnica Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Psary,śląskie

187 000 zł748 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 748 m2. (Dostępne 3 podobne działki) Działka o regularnym kształcie na posadowienie domu, niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystra

Bystra,małopolskie

170 000 zł4 877 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Bystrej koło Gorlic o powierzchni 48 arów, w tym część budowlana to około 31 arów (symbol w mpzp 2mn/u/k1), pozostała część w mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zgłobice,małopolskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozpoczęta Budowa Domu Parterowego Koszyce małe/zgłobice Zapraszamy do zakupu rozpoczętej budowy parterowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i prestiżowej okolicy na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierch Rusiński

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

165 000 zł2 364 m² 69,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę pod inwestycję lub lokatę kapitału w Bukowinie Tatrzańskiej. Linia energetyczna 100 m. Działka oznaczona rzl- tereny rolnicze i zl teren lasów i gruntów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Myszkowice,śląskie

422 820 zł3 163 m² 133,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 3163 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie uregulowany (służebność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Mostowa

Zbąszyń,wielkopolskie

310 000 zł914 m² 339,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 914 m , położona w Zbąszyniu, przy ul. Mostowej w atrakcyjnej lokalizacji, która stwarza duży potencjał inwestycyjny. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł1 200 m² 1 241,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż o pow. 1200 m2 na Kępie Zawadowskiej z aktualnymi warunkami zabudowy (wz) na dom jednorodzinny. Działka budowlana na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

75 000 zł796 m² 94,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 796 m 2 położona na Podolu w odległości 3 km od centrum Ciechocinka. Działka w trzeciej linii od ulicy asfaltowej, dojazd drogą gruntową. Cicha.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij