dowolna

Działki

64 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Choczewo

Choczewo,pomorskie

370 000 zł3 014 m² 122,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz działki nad jeziorem z szybkim dojazdem nad morze? Myślisz o inwestycji w unikalnej lokalizacji blisko natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Rudna Mała,podkarpackie

224 000 zł2 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 28 arów, położona w rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części Rudnej Małej - tuż pod Rzeszowem. Działka posiada dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

521 370 zł1 931 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana blisko najlepszego wyciągu narciarskiego w Wiśle. Południowo zachodnia ekspozycja. Blisko hotel z basenem i spa. Dobry dojazd, ostatnie 65 do utwardzenia ( droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pamiętaj wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w miejscowości Dobre, zaledwie 9 km od Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowiec

Borowiec,pomorskie

130 650 zł1 005 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni 1005 m2 każda. Borowiec - spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie lasów, około 500m do rzeki i malowniczego jeziora Lubiszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Gdańska

Głuszyca,dolnośląskie

195 000 zł1 920 m² 101,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną,o powierzchni ok.0,1920 ha. w miejscowości Głuszyca ,z przepięknym widokiem na Góry Wałbrzyskie .W listopadzie tego roku zostanie przydzielone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zielona

Żory,śląskie

260 000 zł705 m² 368,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna okolica, idealna działka pod Twój dom Żory, ul. Zielona! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 705 m (40m x 17,5m), położona w spokojnej i zielonej części Żor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

103 000 zł900 m² 114,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja Maj Bardzo dobra cena w stosunku do lokalizacji! Do sprzedaży Bardzo ładna działka w prostokącie o powierzchni 900m2 w bardzo dobrej lokalizacji na granicy przyłęki/olimpin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szczęśliwa

Zbychowo,pomorskie

586 000 zł8 733 m² 67,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej powierzchni 8733 m , położona w malowniczej miejscowości Zbychowo, w gminie Wejherowo, powiat wejherowski. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

671 250 zł537 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Bronowice Małe. Podstawowe informacje: * Powierzchnia: 537 m * Kształt: prostokątny, teren płaski * Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja * Dojazd: bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 900 zł1 105 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę położoną w dzielnic Psie Pole, osiedle Zgorzelisko. Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 1105 mkw. Front około 26 m., głębokość około 40 m. Wjazd na działkę z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

149 000 zł336 m² 443,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rekreacyjna na Rodzinnym Ogrodzie Działkowym jantar w Sopocie przy ul. Łokietka. Lokalizacja najlepsza z możliwych - bardzo blisko do morza - ok 700m, blisko Hipodrom Sopot,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

 

 

Klimontów,małopolskie

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ładną działkę płaską położoną w miejscowości Klimontów, gmina Proszowice. Działka o kształcie prostokąta. Media : Na działce- woda Prąd tuż obok działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł921 m² 428,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 921 m2 w miejscowości Oleśnica obręb Lucień. Nieruchomość położona jest przy ul. Wiejskiej w "ślepej uliczce".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do wynajęcia plac utwardzony o pow. 2000 m2, zlokalizowany w sąsiedztwie Rumi, usytuowany na komercyjnej posesji. Plac w kształcie prostokąta, utwardzony, oświetlony. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jagodne Wielkie

Jagodne Wielkie,warmińsko-mazurskie

205 000 zł2 000 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2000m2 w otulinie lasu w bliskim sąsiedztwie jeziora Jagodne (szlak wjm) Gmina Miłki Opis: teren o powierzchni 2000m2 z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Iskrzynia

Iskrzynia,podkarpackie

499 000 zł4 700 m² 106,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Iskrzynia. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury i przestrzeń! Szczegóły oferty: - powierzchnia: 4700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Boża Wola

Boża Wola,małopolskie

150 000 zł1 900 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój dom. w spokojnym miejscu. spokojna wiejska okolica mnóstwo zieleni działka objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa dojazd z drogi publicznej lokalizacja - Wolbrom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Szeroka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł739 m² 1 014,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 739 m w rembertów, warszawa W skrócie: powierzchnia: 739 m Wymiary: 39,19 m x 24 m Rodzaj gruntu: r grunty orne Księga wieczysta: tak Dojazd: poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Glincz,pomorskie

320 000 zł2 189 m² 146,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z własnym stawem - oto nowa oferta: przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Glinczu - na poboczu a jednak jeszcze w ścisłym centrum miejscowości. Powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włynkówko

Włynkówko,pomorskie

2 991 125 zł23 929 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: włynkówko, dynamicznie rozwijająca się miejscowość, zaledwie 11 km od Ustki i blisko Słupska. Doskonała komunikacja dzięki nowej drodze nr 21. W okolicy znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,lubelskie

299 900 zł42 300 m² 7,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża, słoneczna działka budowlano-rolna z malowniczym, zadrzewionym wzgórzem zaledwie 900 metrów od stoku i basenów w Rąblowie. Powierzchnia 4,2662 hektara, w tym ok. 2800 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Chwalęcice,lubuskie

309 000 zł1 500 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w atrakcyjnej lokalizacji o pow. 1.500 m2 w miejscowości Chwalęcice (gmina Kłodawa). Idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wolności

Łuków Śląski,śląskie

179 000 zł2 642 m² 67,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej części Łukowa Śląskiego o powierzchni całkowitej 2642m2 zlokalizowaną przy ul. Wolności otoczoną zabudową domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne Potockie

Krasne Potockie,małopolskie

229 000 zł4 200 m² 54,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana O powierzchni 42ary urokliwie położona W sąsiedztwie lasów, gór I luźnej zabudowy jednorodzinnej! Do sprzedania działka budowlana położona w msc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Różana

Gałów,dolnośląskie

650 486 zł8 234 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

DO sprzedania działka rolna pod wrocławiem. Położona w okolicy lasu, jednocześnie w bliskiej odległości od Wrocławia. Powierzchnia działki 8234m2 cena 650 486 ,00zł brutto! (cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolonia Piaski

Kolonia Piaski,świętokrzyskie

240 000 zł348 m² 689,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana z kamienicą dwupiętrową blisko centrum Ostrowca. Wspaniała okazja na inwestycję pod dom wielorodzinny lub prywatny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Psary

Psary,śląskie

148 393 zł5 021 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w części 1/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Karmelicka

Rzeszów,podkarpackie

215 000 zł670 m² 320,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć swój wymarzony dom z widokiem, który każdego dnia przypomina o wyjątkowym położeniu ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Zwierzyniecka

Kórnik,wielkopolskie

349 000 zł540 m² 646,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przeniesienia prawa do bardzo urokliwej działki rod o powierzchni 540 m z nasadzeniami i domkiem całorocznym o powierzchni 2x35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mników

Mników,małopolskie

315 000 zł1 800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka o powierzchni 1800 m2 , kształtna, położona na wzgórzu z widokiem na Dolinę Mnikowską. Aktualnie dojazd drogą utwardzoną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzestowo,pomorskie

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną, położoną w odległości 300 m od jeziora Długiego, we wsi Borzestowo, gmina Chmielno za 129 tyś. zł. Borzestowo to duża kaszubska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kaleń

Kaleń,mazowieckie

190 000 zł1 243 m² 152,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1.243 m2 położoną w miejscowości KALEŃ (powiat grodziski, jednostka ewidencyjna Żabia Wola). Działki są objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodrochowo

Szczodrochowo,wielkopolskie

99 900 zł742 m² 134,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o obszarze 742 m , w miejscowości Szczodrochowo (od strony stacji pkp - Sława Wielkopolska), gmina Skoki. Teren doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bromboszcza

Mikołów,śląskie

1 542 560 zł2 488 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej zlokalizowanej w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Mikołowa przy ul. Bromboszcza. Nieruchomość idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bystrzyca

Bystrzyca,podkarpackie

114 900 zł5 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budzi Cię poranek w Bystrzycy - 23 km od tętniącego życiem Rzeszowa. Otwierasz okno, a przed Tobą roztacza się spokojny widok na zieloną panoramę okolicy. Czyste powietrze, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stelmachowo

Stelmachowo,podlaskie

59 500 zł500 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie zlokalizowana działka o powierzchni 500m2 (wymiary 20 na 25 metrów). Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą asfaltową + około 20 metrów drogą gruntową. Energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Dworzyska

Dworzyska,wielkopolskie

99 000 zł4 700 m² 21,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży terenu leśnego obejmującego dwie działki o łącznej powierzchni 4.700 m (3.000 m i 1.700 m ) - dostępny materiał video. Działka.