dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

464 400 zł3 096 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3096 m, położona w miejscowości Barwik, w gminie Przodkowo Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 200 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Dąbrówce Łubniańskiej o powierzchni 1200m2. Działka płaska, w kształcie trójkąta przy ul. Oleskiej, o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 417 m² 18,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 815 m² 209,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub szeregową -choroszcz, ul. Torfowa, pow. 2815 m . Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 800 m² 79,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Karłowicach o pow. 48 arów. Oznaczona w planie symbolem 6 mn. Bardzo spokojna okolica, dobry dojazd do Opola.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł665 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu budynek o pow. 20,60 m2 przy ul.Solnej w Kołobrzegu wraz z gruntem o powierzchni 655,40 m2. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 389 m² 99,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 13,89 ara , położoną w malowniczej miejscowości Stężnica, w gminie Baligród. Nieruchomość usytuowana jest na wzgórzu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miasta? 2000 m ciszy, lasu i natury godzinę od Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2000 m , idealna dla osób szukających spokoju, zieleni i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 107 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na dom jednorodzinny | Jarosław, ul. Brodowicze Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej części Jarosławia, ale jednocześnie chcesz mieć wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

808 479 zł2 245 m² 360,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bez prowizji! Najważniejsze informacje: - działka budowlana - pozwolenie na budowę - dla inwestora - dogodny dojazd - atrakcyjne położenie Szczegóły oferty: na sprzedaż z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł438 m² 1 367,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zgorzelec,dolnośląskie

8 895 000 zł25 409 m² 350,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wielorodzinna działka inwestycyjna O powierzchni łącznej 25409 M2, media W drodze przy granicy działki, mieszkaniowo - usługowa! możliwość zakupu terenu O łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł39 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serby, działka inwestycyjna, sprzedaż, 39800 m2, 995 000 zł. Na sprzedaż działka o powierzchni 3,98 ha zlokalizowana w miejscowości Serby, przy drodze krajowej 319 - wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

228 580 zł45 716 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nieruchomości gruntowe o pow. 45716 mkw w Niesłabinie. Na powierzchnie składają się działki: 108, 111 oraz 68/23. Nieruchomość położona w niezwykle urokliwych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 492 m² 134,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1492m2 w Bystrzycy Górnej w cenie 200 tys. zł. Woda przy działce, energia elektryczna na działcei. Działka posiada drogę dojazdową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nad morzem Z wz | ok. 900 m | 3 km od plaży W mrzeżynie Szukasz działki nad morzem z możliwością szybkiej budowy? To idealna propozycja działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł834 m² 455,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę bliźniaka o łącznej powierzchni 834 m2 w malowniczej miejscowości Czaple. Działki budowlane, pod zabudowę jednorodzinną bliźniaczą, do sprzedaży, na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 725 m² 162,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukasz regularnej i płaskiej działki budowlanej w powiecie Cieszyńskim - to mamy coś właśnie dla Ciebie! Działka w miejscowości Pogórze (gm. Skoczów) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

553 500 zł1 230 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1230 m , położona w miejscowości Sielachowskie, zaledwie ok. 2 km od granic Białegostoku. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 245 m² 722,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1246 m położona w miejscowości Wieruchów, w gminie Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni. Nieruchomość ma szerokość około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lubin,zachodniopomorskie

377 000 zł1 450 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Działka granicząca z Wolińskim Parkiem Narodowym w Lubiniu o pow. 1450 m2 lokalizacja, której nie da się już powtórzyć! Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 223 m² 343,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł1 118 m² 280,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej przy ulicy Sąsiedzkiej w Częstochowie. Działka ma powierzchnię 1.118 metrów kwadratowych o szerokości 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wicko,zachodniopomorskie

299 000 zł4 611 m² 64,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka w pasie nadmorskim, położona w Wicku przy granicy z Międzyzdrojami. Atutem nieruchomości jest jej atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł819 m² 79,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo ładną, kształtną działkę budowlaną położoną w gminie Wręczyca w Puszczewie na nowym osiedlu. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów nr 117/6.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 005 m² 985,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę położoną na skraju lasu, w zielonej i cichej części Wawra - okolice Falenicy. To miejsce łączy w sobie komfort życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

180 840 zł3 014 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka nr 49 Cyganka, gm. Dębe Wielkie Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 49 o powierzchni 3014 m , położona w malowniczej miejscowości Cyganka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 320 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Tworogu - klasyczna zabudowa typu dworek, położona na rozległej, w pełni uzbrojonej działce. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł951 m² 542,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ładnie położona działka narożna w Niemczu. Wszystkie media. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł623 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,72 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł805 m² 165,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działka budowlana orzesze woszczyce solid nieruchomości oferuje okazje. Tylko W solid, wyłącznie W naszym biurze. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 404 m² 851,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestujesz ? Szukasz pomysłu na biznes z potencjałem? Mam coś wyjątkowego działkę w Wolbromiu z funkcjonującą stacją paliw przy ruchliwej trasie dw 783. Gotowy teren pod rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł3 800 m² 29,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością przekształcenia w miejscowości Zagorzyn, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Wyjątkowa miejscowość Zagorzyn znajduje się na południowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 482 m² 2 361,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 56/12 o powierzchni 1482 m , położona przy ul. Przybyszewskiego 91/99 w Łodzi (obręb G 5, łódź Górna). Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł600 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 600 m , położona w Jaworznie dzielnica Bory. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 584 m² 123,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla Lipowica ul. Kordeckiego Działka o powierzchni 1584 m2, nr ewidencyjny 1307/4 obręb 201 m.

Szczegóły ogłoszenia

165 220 zł3 004 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3004m2 wraz z udziałem w działce przeznaczanej pod drogę dojazdową. uzbrojenie: prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze gminnej około 100m od kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

269 280 zł1 980 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę o pow. 1980 m2 położoną w kompleksie kilkunastu działek, z których część jest już zabudowana nowymi domami mieszkalnymi. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpacie -rymanów Na sprzedaż bardzo duża działka budowlana o pow. 1, 9846 ha objęta mpzp miasta Rymanów oznaczona symbolem mn1.2 Tereny zabudowy jednorodzinnej oraz MN1.1 Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł23 800 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz ciszy i spokoju ? Przedstawiamy na sprzedaż w samym sercu Bieszczad piękną działkę budowlana położoną w miejscowości Lutowiska. Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 525 zł1 115 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1115 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Nowa Wieś Przywidzka (woj. pomorskie, powiat gdański). To idealne.