dowolna

Działki

64 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kobylice

Kobylice,dolnośląskie

1 390 000 zł30 992 m² 44,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o pow. 30.992m2 pod zabudowę jednorodzinną. Miejscowość Kobylice, 4 km na północ od centrum Trzebnicy. Cena 1.390.000zł. - zapraszam na prezentację tel., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Musuły,mazowieckie

560 000 zł2 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Musuły, gm. Żabia Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowo-budowlana położona w miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Torowa

Sokółka,podlaskie

1 839 152 zł16 421 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 1,64ha, oznaczenie 1p zgodnie z mpzp Sokółka woj. podlaskie, - na tych terenach przewiduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

1 000 000 zł22 212 m² 45,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w malowniczym otoczeniu z dala od zgiełku miejskiego - w Czarnym Lesie. Działka ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

530 000 zł1 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka położona w Żółwinie przy ślepej, osiedlowej uliczce. Jest ogrodzona, niezagospodarowana, jest trawa, brzozy. Z mediów jest wszystko, oprócz kanalizacji, ale to kwestia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szare

Szare,śląskie

149 000 zł1 100 m² 135,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku malowniczej ziemi w urokliwej gminie Milówka? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje najskrytsze marzenia! Położona w pięknej miejscowości Szare, ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kampinos A

Kampinos A,mazowieckie

179 000 zł1 138 m² 157,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kampinosie A - Twój dom wśród natury, blisko Warszawy! Marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie dzieci będą mogły bawić się na świeżym powietrzu, a Ty odpoczniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sękocin-Las

Sękocin-Las,mazowieckie

950 000 zł2 600 m² 365,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do ogłoszenia sprzedaży pięknej budowlanej działki leśnej w podwarszawskiej miejscowości Sękocin-Las! Szukasz idealnej działki pod budowę domu w cichej, zielonej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Gorzyca w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, w kształcie kwadratu. Działka w planie zagospodarowania oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sosnowiec,śląskie

970 000 zł4 519 m² 214,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4519m2, co pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Jędrzejki

Jędrzejki,warmińsko-mazurskie

91 020 zł3 034 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie działki blisko jeziora! Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę. Z 10 działek 6 w sprzedanych! Szukasz działki ? Śpiesz się z decyzja, zostały tylko 4 działki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowowiejska

Starachowice,świętokrzyskie

135 000 zł1 100 m² 122,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Dwie piękne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sosnowa

Osieck,mazowieckie

160 000 zł1 118 m² 143,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjno-budowlana; 1h drogi z Warszawy; mpzp; woda miejska umowa czynna wodomierz oraz studnia. Działka w całości ogrodzona, szambo ekologiczne z drenami rozsączającymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bracka

Chrzanów,małopolskie

450 000 zł3 599 m² 125,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 4 działki o łącznej powierzchni 3599 m 2 mieszczące się w Chrzanowie przy ul. Brackiej. Na całą powierzchnię składają się działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotuń

Kotuń,wielkopolskie

98 000 zł1 225 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O pow. 1225m2 kotuń, gm. Szydłowow Tytułem oferty jest działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w myśl, której możliwa jest budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konwaliowa

Żukowo,pomorskie

220 000 zł1 323 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1323m2, położona w Żukowie. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp uchwała XXI/253/2020 strefa 7mn-U) , co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolany

Wolany,dolnośląskie

360 000 zł2 537 m² 141,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne zlokalizowana działka budowlana położona w bliskiej odległości od Polanicy Zdrój w spokojnej miejscowości Wolany. Działka o powierzchni 25,37 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Orzesze,śląskie

160 000 zł889 m² 179,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocyjna cena! działka budowlana na sprzedaż Posiadam w swojej ofercie nieruchomość gruntową położoną w województwie śląskim, powiat mikołowski, gmina Orzesze, obręb 0010 Gardawice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

349 000 zł1 518 m² 229,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane 2 x ok. 1500 m2 w Książenicach pod Grodziskiem Maz. W niedalekim sąsiedztwie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Obowiązuje mpzp- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

399 000 zł424 m² 941,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 424m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Bezrzeczu. Działka nie jest objęta Miejscowy Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Oferowana działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

163 500 zł1 363 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1363 m2 położona we wsi Ławica, 4 km od Kłodzka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Drogoszowice

Drogoszowice,dolnośląskie

210 000 zł1 691 m² 124,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu lasów - idealna na dom lub weekendowe ucieczki! nowa cena! Marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie poranki pachną lasem, a wieczory są ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Starachowice,świętokrzyskie

120 000 zł812 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 812 m kw., położona przy ul. Bocznej w Starachowicach. Oferta idealna pod budowę domu z piękną zadrzewiona działka lub na małą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Piecki

Piecki,warmińsko-mazurskie

565 000 zł11 000 m² 51,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka z linią brzegową pod rezydencję lub inwestycję , działka rolno-budowlana dojazd drogą gminną z linią brzegową, 4 km do centrum Mrągowa, 4,5 do Piecek, 2,5 Góra Czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Syców

Syców,dolnośląskie

114 000 zł2 269 m² 50,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2269 m2, położona w Biskupicach- gm. Syców. Wymiary działki: szerokość ok. 43 m Długość ok. 53 m Media na działce: sieć telekomunikacyjna sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Babki Oleckie

Babki Oleckie,warmińsko-mazurskie

75 000 zł3 032 m² 24,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3032m2 * Babki Oleckie * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Babki Oleckie, gmina Olecko. Działka o powierzchni 3032 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Niecała

Święcienica,mazowieckie

430 000 zł2 614 m² 164,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana o pow. 2614 m w malowniczej miejscowości Święcienica, gmina Serock. Marzysz o przestronnej działce, która oferuje liczne możliwości? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sikory

Sikory,kujawsko-pomorskie

370 000 zł4 700 m² 78,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość w pobliżu Rypina, w malowniczej okolicy. Cały teren który podlega ofercie sprzedaży jest położony na lekkim wzniesieniu z którego rozciąga się przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Naszacowice

Naszacowice,małopolskie

90 000 zł1 100 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Promocja wakacyjna minus 10 000zł! dostępna do końca miesiąca sierpień cena za działkę 11ar - 90 000zł! zapraszam do kontaktu Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane (11ar, 15ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Luboń

Luboń,wielkopolskie

1 950 zł280 m² 6,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do najmu plac o powierzchni 280m2 z utwardzoną powierzchnią wysypaną ozdobnym kruszywem w Luboniu. Parcela jest ogrodzona i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Buczki

Buczki,warmińsko-mazurskie

175 000 zł1 256 m² 139,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W doskonałej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1256m2 (z możliwością uzyskania warunków zabudowy), zlokalizowana w buczkach (ok. 2 km od Ełku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tołcze

Tołcze,podlaskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Meg Real Estate zaprasza na prezentację działek: nr: 15/21 o powierzchni 1490m2 nr: 15/22 o powierzchni 1000m2 nr: (15/23,15/28) o powierzchni (605+395)m2 Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niedźwiedza

Niedźwiedza,małopolskie

159 000 zł2 820 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 28,2 ar - Niedźwiedza, gmina Dębno Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 28,2 ar, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Niedźwiedza (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lisia

Łochowo,kujawsko-pomorskie

275 000 zł808 m² 340,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Poleca Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana - Łochowo, ul. Lisia - 808 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 808 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł3 458 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas * Do sprzedania działka o pow. 3458 m2 (wymiary 79x44 m), położona w otulinie lasu w sercu Aleksandrowa (wawer). Działka położona jest na terenie, dla którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gulczewo

Gulczewo,mazowieckie

220 000 zł1 578 m² 139,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gulczewo pow. wyszkowski , działka niezabudowana , ogrodzona z przyłączem wody i skrzynką elektryczną. Usytuowana w kompleksie działek rekreacyjnych w sąsiedztwie zadbanych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głębockie Pierwsze

Głębockie Pierwsze,wielkopolskie

1 713 250 zł6 853 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dostępem do Jeziora Ślesińskiego Głębockie, gm. Ślesin Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Głębockie, tuż przy popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

212 000 zł1 034 m² 205,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczawno Zdrój - Solicka / Chopina Proponujemy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1034 mkw na nowo powstającym osiedlu. Dla parceli zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podole Małe

Podole Małe,pomorskie

790 000 zł44 900 m² 17,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolno-budowlana - Podole Małe, gm. Dębnica Kaszubska, powiat słupski. Dla terenu części nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy 5 budynków.