dowolna

Działki

64 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Piaseczno,mazowieckie

800 000 zł1 092 m² 732,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1092 m , położonej w malowniczej miejscowości Chyliczki, powiat piaseczyński. Parametry działki Powierzchnia: 1092.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Głowackiego

Jedlicze,podkarpackie

120 000 zł3 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2391/1 o powierzchni 3200 m (0.32 ha) znajduje się w miejscowości Jedlicze, województwo podkarpackie, gmina Jedlicze, powiat krośnieński. Kształt działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Buniewice

Buniewice,zachodniopomorskie

100 zł20 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

szukam na wyspie chrząszczewskiej cichej dzialki rekreacyjnej , lęsnej , rolnej do 20000 m2 z prądem , chętnie z dostępem do wody. Na postój kampera. Lokalizacja cała wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki 1300 m Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m , objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wycinki

Wycinki,pomorskie

2 900 000 zł14 436 m² 200,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z domem nad jeziorem W ciszy borów tucholskich 112 m linii brzegowej jeziora | dom całoroczny | 2 pomosty | dla miłośników wędkowania i żeglowania Imponująca działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Opole

Opole,opolskie

167 550 zł1 117 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opole- wrzoski Oferta na wyłączność Twoje Miejsce na Dom Zapraszamy do zakupu działek budowlanych w dzielnicy Wrzoski w Opolu, przy drodze krajowej 46. Zaledwie 7 min do centrum miasta, 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

9 400 000 zł8 000 m² 1 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren usługowy o powierzchni 8000 m , położony przy ulicy Przyczółkowej w Wilanowie, głównej trasie łączącej Konstancin z Warszawą. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

106 425 zł1 935 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1935 m2, na sąsiednim terenie wydano decyzją O ustaleniu warunków zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

1 760 000 zł8 605 m² 204,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Warzymicach Lp Księga wieczysta Obręb Nr ew. działki Pow. nieruchomości (ha) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łekno

Łekno,wielkopolskie

120 000 zł4 582 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia działka na sprzedaż! Działka położna w Łeknie koło Wągrowca. Powierzchnia 4582 m2. Dla działek przed podziałem zostały wydane warunki zabudowy, zgodnie z którymi można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

378 000 zł9 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Rzędzinach w malowniczej, cichej lokalizacji. Teren graniczy z lasem, jedna z działek również jest lasem. Obecnie ich powierzchnia wynosi od 1 do 5 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łączki Brzeskie

Łączki Brzeskie,podkarpackie

65 000 zł861 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Łączkach Brzeskich, gm. Przecław Idealne miejsce pod Twój wymarzony dom! Na sprzedaż działka nr 124/4 o powierzchni ponad 8 arów, z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamienica

Kamienica,mazowieckie

88 000 zł1 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej. Działka z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę mieszkaniową. W pasie drogowym wodociąg i linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 026 600 zł5 133 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Działka sąsiaduje bezpośrednio z Wałbrzyską Strefą Ekonomiczna " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Siedlec

Siedlec,małopolskie

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,66 a, położona we wsi Siedlec, gmina Bochnia, powiat bocheński, województwo małopolskie. Działka ma kształt przybliżonego trójkąta o bokach około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łysokanie,małopolskie

332 500 zł1 075 m² 309,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana mn położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Powierzchnia działki 10,75 ar, wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładne działki budowlane z sosenkami o powierzchniach po 1000 m.kw. w miejscowości Jaroszowa Wola. Oddalone zaledwie kilkadziesiąt metrów od głównej drogi asfaltowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

160 000 zł1 310 m² 122,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 oraz 0,1344 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

376 800 zł1 256 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy w naszej ofercie cztery działki inwestycyjne zlokalizowane w sercu największego osiedla domów jednorodzinnych w Polsce, w Gniewomirowicach. Jest to obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Banacha

Sieciechowice,małopolskie

150 000 zł1 550 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli chcesz szybko rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu, to ta alternatywa jest dla Ciebie ;). Oferuję do sprzedania działkę budowlaną, w jednej z miejscowości w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bierówka

Bierówka,podkarpackie

89 900 zł2 715 m² 33,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa cena! Piękna działka w Bierówce, 27ar media, wz, widok, sad Na sprzedaż piękna działka nr 360/7 o powierzchni ponad 27ar w Bierówce, gmina Jasło. W trakcie wydawania wz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Poręba Spytkowska

Poręba Spytkowska,małopolskie

300 000 zł6 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż. Droga dojazdowa asfaltowa. Działka widokowa, nasłoneczniona. W okolicy zabudowa jednorodzinna, lasy. Na działce prąd. Na sąsiedniej działce gaz, woda. Więcej szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

3 200 000 zł4 700 m² 680,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta wraca do sprzedaży - aktualne pozwolenie na budowę! Działka 4700m.kw. w Wieliszewie, w bezpośrednim sąsiedztwie /około 100m/ plaży miejskiej nad Zalewem Zegrzyńskim. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 008 m² 247,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1008 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze, z dojazdem drogą asfaltową. Grunt nie jest ob jęt y miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Redzikowo,pomorskie

700 000 zł4 849 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjne Działki Budowlane w Redzikowie - Idealna Inwestycja pod dom lub usługi. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnie położonych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gwiazdowo,wielkopolskie

100 000 zł606 m² 165,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie duże ustawne działki w miejscowości Gwiazdowo zlokalizowanych przy Kostrzynie Wielkopolskim, gmina Kostrzyn, powiat poznański. Nieruchomości objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Leśniewo,pomorskie

215 000 zł765 m² 281,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Dąbrówka Tczewska,pomorskie

241 740 zł1 422 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki usługowo-mieszkalne - Dąbrówka Tczewska Przedmiotem sprzedaży są dwie działki położone w miejscowości Dąbrówka Tczewska, zaledwie 5 km od Tczewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przełazy

Przełazy,lubuskie

213 000 zł710 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane nad jeziorem Niesłysz! Nieruchomości oferuje malownicze działki budowlane nad jeziorem Niesłysz i Kanałem Niesulickim. Oferowane działki, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Waryńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

466 000 zł3 105 m² 150,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę położona na terenach produkcyjnych i składowo-magazynowych przy ul. Waryńskiego w Grudziądzu. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Kobylice,dolnośląskie

1 213 970 zł14 282 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji, tuż przy drodze krajowej nr 15 (trasa Trzebnica-Milicz). Położenie zapewnia świetne połączenie komunikacyjne - zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Podole,kujawsko-pomorskie

146 100 zł974 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane w Ciechocinku Twoje miejsce na dom Szukasz spokojnego miejsca blisko natury, a jednocześnie niedaleko uzdrowiska? Mam dla Ciebie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dobrzyńska

Częstochowa,śląskie

255 000 zł768 m² 332,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 768 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Lokalizacja: częstochowa, ul. Dobrzyńska, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

80 000 zł728 m² 102,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w cichym miejscu wśród nielicznej zabudowy w sąsiedztwie lasu, z pięknym widokiem. Miejsce nastraja do wypoczynku , może tez stanowić bazę wypadową do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

88 000 zł300 m² 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod Zalesie Włocławek (os. Południe, jednostka E) Powierzchnia działki: 300 m | Domek: 30 m + taras i dobudówka Jeśli marzysz o wypoczynku wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Leszno,mazowieckie

299 970 zł1 050 m² 285,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek budowlanych przy ul. Ogrodowej w Lesznie (pow. warszawski zachodni) oferta na wyłączność Na sprzedaż przeznaczone są dwie działki: 652/47 i 652/48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Daleszyce,świętokrzyskie

3 090 000 zł20 041 m² 154,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zbiorcza: działki 1093/4 i 1093/8 2,004 ha Mójcza, inwestycja, pełne media Lokalizacja: mójcza, gm. Daleszyce, powiat kielecki Łączna powierzchnia: 2,004 ha (20 041 m ) Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Olszowice

Olszowice,małopolskie

535 000 zł4 550 m² 117,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano - rolną ( dwie działki w jednym kawałku) posadowioną na wzgórzu w podkrakowskich Olszowicach gm. Świątniki Górne. Media w drodze dojazdowej, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.