dowolna

Działki

63 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gościcino,pomorskie

799 500 zł3 078 m² 259,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 3078 m2 położona w otulinie lasu, w Gościcinie. Atuty: - szkoła i przedszkole, - położenie pod lasem, - doskonała komunikacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sucha

Kobysewo,pomorskie

139 000 zł1 175 m² 118,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu 1175 m - Kobysewo, gm. Przodkowo Zamieszkaj w malowniczym Kobysewie, w gminie Przodkowo. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1175.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tęczowa

Strykowo,wielkopolskie

199 900 zł666 m² 300,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana granicząca Z lasem, 500 M od jeziora strykowskiego - mpzp Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Strykowie, gmina Stęszew (nr ewidencyjny: 500/2, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szymanówek

Szymanówek,mazowieckie

591 500 zł3 033 m² 195,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Szymanówku o powierzchni 3033 m2. Polecamy działkę w pięknej zielonej okolicy lasów Kampinoskiego Parku Narodowego. Atrakcyjna okolica dla miłośników przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ścinawska

Chobienia,dolnośląskie

58 320 zł1 620 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna i zielona okolica, z dobrym dojazdem do większych miejscowości. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. W bliskim sąsiedztwie zabytkowy pałac, park, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o powierzchni 1000 m2 w Majdanie Krasienińskim (gmina Niemce) - druga linia zabudowy od drogi asfaltowej. Wymiary w przybliżeniu: 32 m x 31 m. W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Damianowo

Damianowo,dolnośląskie

52 000 zł800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Damianowo-Księżyce Polecam działkę budowlaną położoną w okolicy dużej intensywności rozwoju Jawora. Działka położona przy drodze asfaltowej , kształt prostokąta , dostępne media : prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym, prostokątnym kształcie idealną pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość położona jest w urokliwym otoczeniu, z dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Warszawa

Warszawa,mazowieckie

90 000 zł12 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka w bardzo dobrej lokalizacji, patrz mapka, najem nawet do 30 lat zjazd z S2 i powrót na S2 wyjazd na Puławy z Warszawy na: stacja benzynowa magazyny park handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrześniowa

Łubianka,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 116 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na wybudowanie domu jednorodzinnego do wysokości 9m Odległość od Torunia 16km Media : dostawa energii elektrycznej z sieci Energa - Operator oddział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowica

Dąbrowica,małopolskie

49 000 zł2 323 m² 21,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych W szczucinie nad wisłą Z przyjemnością prezentujemy trzy atrakcyjne działki budowlane, położone w malowniczym otoczeniu miejscowości Szczucin nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sławsko

Sławsko,zachodniopomorskie

174 000 zł2 278 m² 76,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej miejscowości Sławsko, zaledwie 5 minut od Sławna! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta działka to doskonały wybór! Lokalizacja: sławsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szydłowiecka

Radom,mazowieckie

730 000 zł2 172 m² 336,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż śliczną działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2172 m2. Parcela położona jest w dzielnicy Wośniki przy ul. Szydłowieckiej blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 105 m² 678,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem o powierzchni 1105m2 położona na osiedlu Zgorzelisko. Teren płaski, działka w kształcie prostokąta. Dom wzniesiony w 1973 roku o pow. 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

420 000 zł1 543 m² 272,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Odrano-Woli Urokliwa lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks Powierzchnia terenu 1543m2 w kształcie prostokąta Doskonałe wymiary 43mx38m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Stare Czaple,pomorskie

980 000 zł9 524 m² 102,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Stare Czaple, w sercu Kaszub, gmina Stężyca, powiat kartuski. To niepowtarzalna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bufalo

Częstochowa,śląskie

1 090 000 zł7 300 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skotnicka

Brzezie,małopolskie

890 000 zł1 100 m² 809,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 11 arów - Brzezie, ul. Skotnicka | Widokowa, ekskluzywna okolica | 890 000 zł (do negocjacji) Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Białe Błoto,dolnośląskie

180 360 zł1 503 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości holendry/białe Błoto idealnej propozycji dla tych, którzy marzą o spokojnym miejscu do zamieszkania blisko natury. Urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włosań

Włosań,małopolskie

569 000 zł3 700 m² 153,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, dostępną od ręki, położoną w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość charakteryzuje się lekko nachylonym, nieregularnym kształtem, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

134 750 zł174 m² 774,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej. Opis nieruchomości: egzekucja skierowana jest do nieruchomości, obejmującej działki nr 561/4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

750 000 zł1 199 m² 625,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka Budowlana | Działka Stare Babice | mpzp | Działaka Pod Warszawą | Działka Blisko Warszawy | Sprzedaż Działki | Przedmiotem sprzedaży jest działka w Starych Babicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rodzinna

Jamno,śląskie

130 000 zł3 800 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3810m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,warmińsko-mazurskie

700 000 zł236 716 m² 2,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość leśną o powierzchni 23,6716 ha położoną w pięknej wsi Nowa Wieś Wielka w gminie Lidzbark Warmiński. Gmina Lidzbark Warmiński jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwska

Zawiercie,śląskie

199 000 zł2 410 m² 82,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2410 m , idealnie położoną na osiedlu Marciszów przy ul. Myśliwskiej w Zawierciu. Działka oferuje doskonałe warunki zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Celejów

Celejów,lubelskie

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Celejowie gmina Wąwolnica 10 kilometrów od Kazimierza Dolnego! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową propozycję zakupu sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Świba

Świba,wielkopolskie

1 312 500 zł12 500 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przemysłową 1.25 ha w Świbie przy drodze krajowej nr 8 pomiędzy Kępnem a Wieruszowem. Wymiary działki: - powierzchnia - 1,25 ha - długość - 171 m - szerokość - 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świetlana

Osiedle Poznańskie,lubuskie

1 500 000 zł22 300 m² 67,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy na 9 budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej, ul. Świetlana Osiedle Poznańskie. Powierzchnia działki to 2,23 ha. Dla obszaru ok. 1,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Serwitucka

Kobyłka,mazowieckie

830 000 zł1 321 m² 628,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio na sprzedaż Działka budowlana w Kobyłce, ul. Serwitucka Kluczowe informacje: * Powierzchnia działki: 1 321 m . * lokalizacja: kobyłka, ul. Serwitucka, II linia zabudowy. * wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Lisewo

Lisewo,mazowieckie

279 000 zł23 700 m² 11,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz dużej działki, która położona jest w niedalekiej odległości od Płońska to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: lisewo, gmina Płońsk Metraż: 2,37 ha ( wymiary 26-30m x 872.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Boguszewo

Boguszewo,warmińsko-mazurskie

88 660 zł1 612 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Interesująca działka w miejscowości Boguszewo (powiat ostródzki) położona w otoczeniu lasów i jezior. Oferowana nieruchomość o pow. 1612 m2 posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Knurów

Knurów,śląskie

115 000 zł415 m² 277,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentowana nieruchomość to atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 415 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Knurowa. Działka jest ogrodzona, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Wiślina,pomorskie

305 000 zł1 034 m² 294,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam na sprzedaż działkę objętą mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Wiślina przy ul Jaśminowej o numerze 62/13 z księgą wieczystą. Uchwała Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myślenice

Myślenice,małopolskie

334 590 zł1 174 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w zielonej i spokojnej części Osieczan. Teren charakteryzuje się niską zabudową jednorodzinną i dostępem do licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siemianice

Siemianice,pomorskie

310 000 zł2 422 m² 127,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 2422m2 w miejscowości Siemianice w gminie Redzikowo przy Słupsku, przy ul. Złotej. Opracowana jest koncepcja zabudowy dla 6ciu segmentów dwu-lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Godzięcin

Godzięcin,dolnośląskie

102 000 zł1 075 m² 94,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, na sprzedaż działka budowlana o pow. 1075m2. Skrzynka z prądem na działce, woda w drodze. Posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Strachocin

Strachocin,zachodniopomorskie

139 000 zł1 027 m² 135,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaż jest działka o powierzchni 1027m2 położonej w pięknej zielonej okolicy w Strachocinie. Dojazd drogą utwardzoną. Dostęp do nieruchomości jest z drogi gminnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

316 000 zł2 108 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2108m2 wymiary ( 70 m x 29 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.