dowolna

Działki

63 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuleje

Kuleje,śląskie

96 000 zł1 194 m² 80,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlano - usługowej na sprzedaż zlokalizowanej przy ulicach Szkolnej oraz Krótkiej w miejscowości Kuleje (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rowy

Rowy,mazowieckie

448 000 zł6 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 6400 m2 znajdującą się w miejscowości Rowy w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

456 840 zł1 692 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

5 działek z gotowym projektem pod zabudowę szeregową - świetna oferta dla Inwestora! Na sprzedaż kompleks 5 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1692 m , z gotowym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pęzino

Pęzino,zachodniopomorskie

102 885 zł1 083 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać na wsi, oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1083 m2, położoną w miejscowości Pęzino, gminy Stargard, powiat stargardzki. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Szamotuły,wielkopolskie

175 000 zł831 m² 210,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej pod budowę domu wolnostojącego, jednorodzinnego. Działka położona jest w Szamotułach przy ul. Ogrodowej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rekreacyjna

Roków,małopolskie

340 000 zł4 360 m² 77,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlano-zagrodowa 43,60 ar Roków, ul. Rekreacyjna Lokalizacja: roków, ul. Rekreacyjna, gmina Wadowice, powiat wadowicki Powierzchnia całkowita: 4360 m (43,60 ar) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Izbiska

Izbiska,śląskie

89 000 zł12 490 m² 7,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną zlokalizowaną w miejscowości Izbiska (gmina Miedźno, powiat kłobucki, woj. śląskie). Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Franciszków

Franciszków,mazowieckie

480 000 zł15 100 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 15100 m2 w miejscowości Franciszków w powiecie Wołomińskim gminie Tłuszcz pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gliwicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł524 m² 1 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Umowa przedwstępna Opiekun oferty: tel. Działka o powierzchni 524 m2, na której znajduje się budynek mieszkalny o metrażu 53 m2, zlokalizowana na Księżu Małym. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słowackiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł1 500 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom wolnostojący lub bliźniak Cicha i spokojna okolica | Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza | Blisko Milanówka i Grodziska ***** działka: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bochnia

Bochnia,małopolskie

58 900 zł523 m² 112,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myszków

Myszków,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niegoszowice

Niegoszowice,małopolskie

2 310 009 zł12 623 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego - 1,2623 ha, niegoszowice, gm. Zabierzów Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 1 , 2623ha , położony w Niegoszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Bednary,łódzkie

229 000 zł5 650 m² 40,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Bednary k. Łowicza (gmina Nieborów) Powierzchnia całkowita 5650 m2 , w tym 2160 m2 pod zabudowę wymiary 27 m szeroka, 216 m długa 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Sady

Stare Sady,warmińsko-mazurskie

243 680 zł3 046 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki położonej w malowniczej miejscowości Stare Sady, w pobliżu Mikołajek. Nieruchomość zlokalizowana w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuków Śląski,śląskie

432 000 zł7 733 m² 55,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Atrakcyjne działki inwestycyjne Łuków Śląski, ul. Wolności Na sprzedaż trzy działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 7705 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Garbów,lubelskie

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej ostatniej W tym rejonie działki zagrodowej położonej we wsi Garbów, powiat lubelski ul.Widokowa. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Husarii

Kobyłka,mazowieckie

1 700 000 zł1 283 m² 1 325,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 1283 m2 w miejscowości Kobyłka, powiat Wołomiński pod Warszawą. Idealna propozycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Sady

Stare Sady,warmińsko-mazurskie

250 000 zł3 125 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Wisła,śląskie

400 000 zł948 m² 421,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki w Wiśle Jaworniku, o następujących parametrach: - część leśna o powierzchni 2 222 m2, ze strumieniem skrajnie od strony zachodniej, teren parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczerców

Szczerców,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Wilków

Nowy Wilków,mazowieckie

155 520 zł1 296 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, leoncin, uzbrojona, droga gminna Cena: 155520 zł Cena za m2=120 zł Działka w Nowym Wilkowie k. Leoncina. Powierzchnia 1296 m2. Wymiary 20m X ok.60m. Prąd przyłączony. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 500 000 zł1 010 m² 1 485,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości: działka budowlana z niezagrożonym i najpiękniejszym widokiem na całą Panoramę Tatr oraz Zakopane. Koncepcja zabudowy terenu: 2 budynki mieszkalne (I budynek ok. 122 m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

155 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pozostała ostatnia działka w tej cenie! Doskonała oferta pod inwestycję! Teren z sosenkami o powierzchni 1000 m.kw. w miejscowości Jaroszowa Wola. Oddalony zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Środa Śląska,dolnośląskie

1 690 000 zł543 m² 3 112,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealna dla inwestora! W centrum miasta! gotowy projekt I pozwolenie! Na sprzedaż działka budowlana w centrum Środy Śląskiej przy ulicy Kościuszki o powierzchni 543 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piskórka

Piskórka,mazowieckie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy niezmierną przyjemność Państwa zaprosić do sprzedaży kompleksu kilkudziesięciu działek w uroczej miejscowości Piskórka. Działki zaczynają się od głównej drogi asfaltowej, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nowodworze,małopolskie

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów, położoną na granicy miejscowości Tarnowiec i Nowodworze, powiat tarnowski, małopolska. Świetna lokalizacja najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kalej

Kalej,śląskie

230 000 zł1 188 m² 193,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piekna działka budowlana objęta planem zagospodarowania z przenaczeniem na zabudowe mieszkaniowa jednorodzinnąi zagrodowa. Media woda i prąd w ulicy przy działce. Działka ma bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Wisznia Mała,dolnośląskie

1 199 000 zł6 773 m² 177,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż Wisznia Mała, województwo Dolnośląskie. Powierzchnia Działki 6773m2. Działka jest w trakcie przekształcenia na ag- aktywność gospodarcza ( przemysł, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wólka

Wólka,podlaskie

60 000 zł1 600 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Wólka gmina Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Łosienice

Stare Łosienice,pomorskie

130 000 zł1 110 m² 117,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łosienice gmina Stężyca zaledwie 200 metrów od jeziora. Urokliwa okolica sprawia, że działkę można użytkować zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Żdżary

Żdżary,mazowieckie

700 000 zł24 000 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana 2,4 ha Żdżary 15, gmina Pionki możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 24 000 m (2,4 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rudziniec

Rudziniec,śląskie

12 000 000 zł200 000 m² 60 zł/m²

 

 

 

Fajsławice,lubelskie

145 000 zł3 900 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej okolicy. Opis: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lublin

Lublin,lubelskie

900 000 zł12 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,2 ha w dzielnicy Abramowice. Projekt podziału wraz z wymiarami widoczny na zdjęciach. Działka nie jest objęta mpzp. Posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobroń

Dobroń,łódzkie

139 000 zł1 007 m² 138,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej:Lokalizacja: wymysłów Francuski pod Pabianicami (od strony Wincentowa) Warunki zabudowy dom do 70 m2. Powierzchnia: 1007m2 (2 działki po 1007m2) Prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Puławy

Puławy,lubelskie

100 000 zł261 000 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Piękne działki z linią graniczną jeziora Borowiec gmina Puławy. Media około 500m w Borowina. Stacja pkp Gołąb. Droga gminna do działek. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowa

Borowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Korzeniówka

Korzeniówka,mazowieckie

337 900 zł1 090 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie dzisiaj kilka działek budowlanych w miejscowości Korzeniówka w gminie Tarczyn. Jest to malownicza miejscowość sąsiadująca np. ze Złotokłosem, henrykowem Urocze czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stachlew

Stachlew,łódzkie

89 900 zł600 m² 149,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.