dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

520 000 zł805 m² 645,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w Mirkowie, wrocław, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi. Nieruchomość ta stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 200 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość! Prezentujemy do sprzedaży działki znajdujące się w miejscowości Draganowa. Działki położone w terenach rolnych, użytki: rola, pastwisko, las. Istnieją następujące opcje.

Szczegóły ogłoszenia

487 550 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 1393 m2. Działka : o pow. 1393 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 783 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę marzeń z oszałamiającym widokiem na Jezioro Wulpińskie. Codzienne poranki przy kawie z niesamowitym widokiem na jezioro i las. Zapierające dech w piersiach zachody.

Szczegóły ogłoszenia

49 032 zł908 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza przeplata się z bliskością natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Lisowie: - 54/1.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł48 700 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa wśród pól i lasów z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka położona jest w powiecie wyszkowskim, w gminie Brańszczyk, we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 443 m² 249,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz pięknej, kameralnie położonej działki w Bydgoszczy- w otoczeniu dziewiczej przyrody i rzeki Brdy- jest to oferta dla Ciebie. zapraszam Działka położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 426 m² 110,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 426 m2 (44 m x 120 m) w miejscowości Kędzierówka, gmina Prażmów, powiat Piaseczyński. Jest możliwość dokupienie sąsiedniej działki. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

42 588 zł12 168 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta wynajmu Na wynajem atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł747 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną ,położoną w Czarnej Łące(powiat goleniowski). Działka znajduje się około 450 m od jeziora Dąbie w sąsiedztwie nowo budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł20 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia nieruchomość w Szamotułach na ul.Bocznej, położna 400m od ul.Powstańców Wielkopolskich o pow. 20000m2. Na działce budynek o pow. 600m2( trzy kondygnacje - wymiary 30x20),.

Szczegóły ogłoszenia

61 800 zł1 030 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki W otoczeniu lasu! Urokliwie położony teren w miejscowości Nowe Smarchowice (przysiółek Stanek) - w spokojnej, zielonej i leśnej okolicy Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 440 m² 36,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę o powierzchni 10.440 m2 położoną w miejscowości Turza, nieopodal Lisowa. Cena do negocjacji! co sprzedajemy? Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 500 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gorąco polecam działkę budowlano-rolną z warunkami zabudowy, o powierzchni 6500 mkw w Wargowie (pow. obornicki), bardzo blisko zjazdu z drogi krajowej 11 (poznań-Piła). Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 955 100 zł39 551 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny teren inwestycyjny O powierzchni 3,9551 ha, podzielony na 7 działek, położony w południowej części Augustowa, ul. Wojska Polskiego, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł789 m² 595,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z możliwością usług Osiedle Niwa I Głogów Małopolski Zrealizuj marzenie o własnym domu w najbardziej pożądanej części Głogowa Małopolskiego. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 383 m² 68,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1383 m2 w miejscowości Wykroty koło Bolesławca. Opis nieruchomości : Działka lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł17 600 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy lesie wz na 4 domy Przybyłów, gm. Galewice Oferta na wyłączność! Tylko u nas w biurze. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 17 600.

Szczegóły ogłoszenia

106 150 zł5 612 m² 18,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 5612 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy obręb Płocie, gmina Złocieniec. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27 762 m² 14,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy Bielany, gmina Łomazy Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt rolny z wydanymi warunkami zabudowy, położony w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 500 m² 282,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 35 ara i szer. ok.30m. w Morawicy, gm. Liszki, pow. Kraków, woj Małopolskie. Działka płaska, o przeznaczeniu mnu (posiada aktualne pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 250 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną Z mpzp, media!, zielątkowo, gm. Suchy las Działka budowlana położona w miejscowości Zielątkowo Gmina Suchy Las, bardzo dobry dojazd S11 i potem ok.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 328 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1328 m , położoną w malowniczej miejscowości Kombornia. Działka charakteryzuje się pochyłym ukształtowaniem terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Barany,warmińsko-mazurskie

388 500 zł1 850 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka blisko Ełku! Lokalizacja: tylko 3 km od Ełku, woj. warmińsko-mazurskie w miejscowości Barany. Powierzchnia: 1850 m Działka uzbrojona Działka ogrodzona Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 201 m² 204,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w dzielnicy Janiska przy ul. Działkowej Niekanin, gmina Kołobrzeg. Lokalizacja działek zapewnia dobrą komunikację z miastem Kołobrzeg oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękne miejsce i oferta warta uwagi! Im częściej tu jestem tym bardziej jestem przekonana, że Wilków nad Wisłą to stan umysłu - mieszkają tu twardzi ludzie, bo to kiedyś było bardzo trudne.

Szczegóły ogłoszenia

105 140 zł3 004 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedliskowe działki w Porbadach niby wieś, a jednak jak sypialnia Olsztyna, gdzie natura spotyka się z wygodą codziennego życia. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł929 m² 118,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy działkę w miejscowości Florentyna 1. Opis nieruchomości: pusta działka o powierzchni 929 m oddalona jest o ok. 20 min. od Kalisza. Działka posiada miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł936 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 851 m² 119,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bydgoszcz łęgnowo, działka 3851 m2. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 182 m² 294,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka budowlana w sąsiedztwie lasu Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Działka: - budowlana - kształt: prostokąt - płaska, nie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł68 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu gospodarstwo w gminie Kamieńsk w okolicach Włodzimierza. Składa się ono z trzech działek tworzących jedną całość o łącznej powierzchni 68000m2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży piękną, ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Dostępne media: woda, prąd i siła.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł3 730 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3730 m2. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 51m x 72m. Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczej działki położonej na skraju lasu, o powierzchni 3000 m . To idealna przestrzeń dla osób ceniących kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 005 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w Ropczycach położona przy drodze asfaltowej - gminnej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować idealną działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 370 m² 58,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 004 m² 244,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Złap wiosenny sezon i zacznij budowę bez tracenia miesięcy na papierologię. Szukasz działki nad Jeziorem Białym, ale przeraża Cię wizja wycinki drzew, wyrównywania terenu i biegania po.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym możesz zamieszkać od razu, bez konieczności przeprowadzania długotrwałych remontów i inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy działkę o powierzchni.