dowolna

Działki

63 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Nowa Wieś

Zajączki Drugie,śląskie

70 000 zł1 164 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Zajączkach Drugich przy ul. Nowa Wieś (gmina Krzepice, woj. śląskie). Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Cisówka

Cisówka,podlaskie

112 000 zł32 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno - leśna (w sąsiedztwie Zalewu Siemianówka) o powierzchni 3,2 ha położona m. Cisówka, gm. Michałowo. W skład działki nr geod. 30 wchodzi: grunt rolny zadrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Moniuszki

Biłgoraj,lubelskie

209 000 zł513 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: lokalizacja: ul. Moniuszki (róg ulicy Moniuszki i ul. Łąkowej), biłgoraj : W kilku słowach: działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w doskonałej lokalizacji róg ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Podgrodzie

Trzepowo,pomorskie

130 000 zł1 240 m² 104,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Twoje miejsce wśród zieleni - swoboda, przestrzeń i relaks Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Harta

Harta,podkarpackie

119 000 zł8 032 m² 14,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o imponującej powierzchni 8032 m (80,32 a), zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Harta, w gminie Dynów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Kostrzyn,wielkopolskie

208 000 zł599 m² 347 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnie położonej działki budowlanej w Kostrzynie. Nieruchomość mieści się w pobliżu nowoczesnego i dynamicznie powstającego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nozdrzec

Nozdrzec,podkarpackie

99 000 zł1 700 m² 58,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy wspaniałą działkę budowlaną o powierzchni 1700 m2 położoną nad samym Sanem. Wspaniały widok na zabytkowy i odrestaurowany Pałac Skrzyńskich. Lokalizacja : województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Borki,wielkopolskie

165 000 zł21 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż rezydencjalna działka w Borkach. Wyjątkowa działka dla osób ceniących przestrzeń,prywatność i prestiż. Ta duża działka budowlana o powierzchni 21 arów położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żwirki i Wigury

Unisław,kujawsko-pomorskie

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1200 m2 w Unisławiu. Działka o kształcie prostokątnym i powierzchni płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wolica

Wolica,podkarpackie

550 000 zł57 900 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki leśne w malowniczej miejscowości Wolica, gmina Bukowsko, powiat Sanocki, o łącznej powierzchni 5,79 ha. Działka nr 265 - 2,64 ha Działka nr 318.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Złotego Smoka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

5 500 000 zł5 478 m² 1 004,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 0,5478 ha w Gorzowie Wielkopolskim w obrębie Chróścik Działka nr 351/2 zlokalizowana przy ul. Złotego Smoka w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Redlanka

Redlanka,mazowieckie

1 290 000 zł51 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Redlanka, gm. Żabia Wola Twoje miejsce wśród natury! Na sprzedaż malowniczy teren o powierzchni 5,16 ha, położony w spokojnej, zielonej części gminy Żabia Wola. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

329 000 zł1 398 m² 235,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1398 m Panieńszczyzna, gm. Jastków Na sprzedaż ustawna działka budowlana nr 228/11 o powierzchni 1398 m , położona w malowniczej miejscowości Panieńszczyzna (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

11 000 000 zł383 570 m² 28,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Powiatu Szczecineckiego, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kamień Mały

Kamień Mały,lubuskie

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna zabudowana. Budynek gospodarczy - stodoła o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachówką cementową. Powierzchnia stodoły ok. 200m2. Dostęp do drogi wojewódzkie za pośrednictwem drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

394 000 zł1 201 m² 328,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1200 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Rosanów,łódzkie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Urokliwa działka o powierzchni 1000 m2, częściowo ogrodzona, z dala od głównej ulicy. Lokalizacja : Rosanów, przy ulicy Długiej. Działka w całości budowlana. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Bytom

Bytom,śląskie

480 000 zł5 360 m² 89,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje do sprzedaży działkę przemysłową o całkowitej powierzchni 5 360m2 w Bytomiu. Teren jest uzbrojony w wodę i prąd. Możliwość podziału i sprzedaży części działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Piotrkowice,mazowieckie

1 320 500 zł13 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren inwestycyjny 1,32 ha - Piotrkowice, gmina Żabia Wola Lokalizacja: piotrkowice, przy głównej drodze asfaltowej, w doskonałej komunikacji: tarczyn - 12 km Mszczonów - 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Andrzejów

Andrzejów,mazowieckie

200 000 zł11 495 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży są dwie, przylegające do siebie działki w Andrzejowie, gm. Brochów. Piękne, czyste i ciche tereny w chronionej otulinie Kampinosu. Idealne na dom, weekendowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

150 000 zł4 141 m² 36,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Przemyślu przy ul. Rosłońskiego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących większej parceli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jugów

Jugów,dolnośląskie

534 296 zł5 452 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w malowniczym zakątku Gór Sowich, w miejscowości Jugów. Działka położona na nasłonecznionym, południowym zboczu z widokiem na Masyw Szczelińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaleśna

Borowina,mazowieckie

599 000 zł1 200 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

599 000 zł | sprzedaż | 1200 m2 | działka budowlana | borowina | gmina konstancin-jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka pod zabudowę jednorodzinną położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

586 000 zł1 801 m² 325,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Moszczenica

Moszczenica,łódzkie

225 000 zł2 700 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2700m , zlokalizowana w Moszczenicy, na przeciwko Parku. Zalety lokalizacji: miejsce to charakteryzuje się wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Błotna

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł393 m² 2 262,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 393 m2 wraz z domem do remontu na Warszawkim Targówku przy ul. Błotnej. Zacisze na Targówku - to dobre miejsce aby zamieszkać niedaleko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

710 000 zł2 535 m² 280,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Koleczkowie - 2535 m , ul. Lipowa. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną o powierzchni 900 m , położoną w miejscowości Mostki w gminie Stary Sącz, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wola Rafałowska,podkarpackie

191 000 zł2 730 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Wola Rafałowska, w gminie Chmielnik. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sułków

Sułków,małopolskie

290 000 zł841 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 841 m , położoną w malowniczej wsi Sułków. To doskonała okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sindbada

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 460 000 zł1 217 m² 1 199,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Copernicus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki ostatniej z ostatnich na prestiżowym osiedlu nowych domów w Kaszczorku. Działka mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Koczów

Koczów,lubelskie

59 000 zł16 913 m² 3,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna Z prawem zabudowy 1,6913 ha - koczów, gmina żmudź Media na działce Utwardzona droga Piękne widoki Możliwość wykopania stawu Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cynkowa

Ruda Śląska,śląskie

1 579 000 zł19 927 m² 79,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Rudzie Śląskiej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1000m2, pod zabudowę jednorodzinną w Rozgartach, ul. Piaskowa. Idealne miejsce na twój dom jednorodzinny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zwierzyniecka

Jarosław,podkarpackie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 30 arów, zlokalizowana w Jarosławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy magazynowo-przemysłowej. Dla nieruchomości wydano decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolonia Dolna-Grabowo

Kolonia Dolna-Grabowo,zachodniopomorskie

279 360 zł6 984 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga inwestorzy! tylko 40 zł/ M2 (brutto)! ( w tym jest już Vat 23%) działka 6984 M2! Szukasz dużej działki pod inwestycję, a może mniejszej na budowę domu jednorodzinnego? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domatowo

Domatowo,pomorskie

229 000 zł1 016 m² 225,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1016 m2! zobacz jak może wyglądać twój przyszły dom (pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację) Udogodnienia: działka posiada gotowy projekt zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Komorów

Komorów,dolnośląskie

399 000 zł1 412 m² 282,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1412 m , położoną w miejscowości Komorów, gm. Syców. To idealne miejsce zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wyszogród

Wyszogród,mazowieckie

305 160 zł1 272 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rzeka, las, działka budowlana, śpiew ptaków i piękna okolica- czy może być piękniejsze miejsce na budowę domu? Przedstawiam działkę budowlaną o pow. 1271,50 mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nozdrzec

Nozdrzec,podkarpackie

120 000 zł7 513 m² 15,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Nozdrzec (gmina Nozdrzec, powiat Brzozów), składającą się z kilku sąsiadujących działek położonych.