dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

Działka Przerytka

Przerytka,kujawsko-pomorskie

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przerytce! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 3300m 2 , klasoużytek rv, rvi, psvi, lsvi, w, usytuowana w województwie kujawsko - pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę Działka znajduje się blisko centrum w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych. Kontakt do opiekuna: nieruchomości apartament jacek pokora tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 300 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę leśno - rolną o łącznej powierzchni 1,83 ha ( szer. ok 50/ dł. ok 350 ) oznaczenia: r kl. V- ok 1,3 ha ls kl. V - ok. 0,5 ha Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł2 400 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny Opiekun oferty: jakub Wantrych Licencja pfrn 30928 tel.   Działka budowlana o łącznej powierzchni 2400 m2 położona w miejscowości Chrząstawa Wielka (16 minut do granic.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 100 m² 78,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starym domem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka, miejscowość Szklarka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł3 843 m² 598,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną o powierzchni 3.843 m2, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Lokalizacja na terenie gminy Kosakowo - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 700 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża i szeroka działka budowlana położona w Majdanie Mętowskim, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu, zaledwie około 8 km od granic Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 332 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3332 m , zlokalizowana w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, w odległości około 1 km w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania domek na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "julia" nad Zalewem Koronowskim. Druga linia brzegowa-dzięki temu jest osłonięty od porywistych wiatrów, a nadal obcuje się z przyrodą,.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł2 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 2600 m2, położoną w Nowogardzie. W okolicy działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne. Media w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

10 304 000 zł6 440 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona na Błoniach Wilanowskich, w pobliżu trasy S2. Dla tego terenu mpzp ( oznaczony symbolem 22me) ustala jako przeznaczenie podstawowe zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł744 m² 712,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie położone działki położone na granicy Osowy i Chwaszczyna przy ulicy Oceanicznej. Działki położone na kameralnym, spokojnym, rozwijającym się osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł2 087 m² 99,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Kijan | 2089 m | Media | Kijany, gmina Spiczyn, powiat łęczyński, woj. lubelskie Powierzchnia: 2089 m Dojazd: droga asfaltowa mpzp: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 177 m² 92,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5 minut drogi do miasta! Działka budowlana o pow. 1177 mkw na przedmieściach Biłgoraja Kolonia Sól, gmina Biłgoraj Atrakcyjna lokalizacja: korzystne położenie zapewniające komfort mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 416 m² 104,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.416 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Złotoria,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 965 m² 165,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt na sprzedaż! złotoria / działka o pow. 2965 m2 z mpzp Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2965 m2 zlokalizowanych w Złotorii.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 004 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 16x54x24x53 metry i powierzchni 1004 mkw. Średnia szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w pełni budowlana i uzbrojona. Po zakupie można podzielić na mniejsze. Działka z określonymi warunkami zabudowy zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2000 m , położonej w prestiżowej lokalizacji Hornówek, gmina Izabelin, zaledwie 10 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł7 475 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni całkowitej 7475m2 w Marklowicach Wodzisławskich przy ul. Karola Szymanowskiego 15. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 900 m² 110,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów położona w malowniczej miejscowości Stróża , bezpośrednio przy lesie, z pięknym widokiem na okolicę. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

373 500 zł1 494 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do infrastruktury? Ta oferta w Sowinkach jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Korsze

Korsze,warmińsko-mazurskie

3 958 zł7 916 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 116/8, obr. Korsze 1 o pow. 7916 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

550 000 zł5 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrywania tego wyjątkowego kawałka natury! Malownicza działka o powierzchni około 5500 m2 w miejscowości Wolwark, gmina Szubin oferuje niepowtarzalne możliwości. Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł42 800 m² 32,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz nietuzinkowego miejsca z możliwością rozwoju, stworzenia nietuzinkowego? A może po prostu szukasz budynków jako magazyny, biura z dużym areałem ziemi? Zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 527 m² 261,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Chmielno, powiat kartuski! Oferujemy wyjątkową działkę o łącznej powierzchni 1527 m . Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 308 m² 95,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka położona w miejscowości Podłopień, gmina Tymbark, powiat limanowski. Miejscowość położona jest pomiędzy Tymbarkiem a Dobrą. Do dk28 zaledwie 240 m. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 428 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3428 m2 w Maciejowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 981 zł7 012 m² 285,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 7 012 m , położona bezpośrednio przy ul. Głównej w Stasim Lesie. Teren tworzy spójny kompleks pięciu działek objętych obowiązującym mpzp Media.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 2500m2 przy ulicy Chabrowej w Kruszwicy dojazd drogą asfaltową możliwość prowadzenia działalności gospodarczej Cicha i spokojna okolica blisko jeziora Tryczczyn nasadzenia drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł968 m² 65,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* oferta na wyłączność Biur 4 Kąty*! zostało jedyne 6 działek do sprzedaży! Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w pięknej ,.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł2 242 m² 409,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2242 m , położonej w jednej z najbardziej cenionych, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 348 m² 399,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1348m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł16 802 m² 17,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w Gutowie (powiecie toruńskim) składająca się z dwóch działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł20 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 2ha i wymiarach około 100 m x 200m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 757 m² 99,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1757m2. Istnieje możliwość dodatkowo zakupu działki graniczącej, powierzchni 1001m2. Lokalizacja: kopaniny.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Z Zieleń. Doskonałe położenie. Cena nieruchomości podlega negocjacji. Szczegóły oferty: rendom.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bolęcin dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: jest Woda: do 100m Kształt działki: prostokąt Typ drogi: szutrowa Typ ogrodzenia: brak.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 706 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój atuty: - nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 030 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa w Nowym Klinczu pod.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 143 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1143 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Nowa Kopernia w powiecie żagańskim. Atuty nieruchomości: -.