dowolna

Działki

63 870 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 870 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Bełk

Bełk,śląskie

295 000 zł2 031 m² 145,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych, w pakiecie które znajdują się w spokojnej lokalizacji zabudowy jednorodzinnej i działek niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dziecinów

Dziecinów,mazowieckie

530 000 zł5 900 m² 89,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 5900 m Dziecinów, nad Wisłą Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5900 m, położona w malowniczej miejscowości Dziecinów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złoty Potok

Bydlino,pomorskie

119 968 zł737 m² 162,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!rezerwacja! Działka budowlana, bydlino, złoty Potok, 737m2. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 737 m2, położoną w Bydlinie, w gminie Redzikowo. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

949 999 zł932 m² 1 019,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Digital Broker przedstawia atrakcyjną działkę o powierzchni 932 m , zlokalizowaną na terenach zabudowy jednorodzinnej. Idealna dla osób poszukujących spokojnej , dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barchaczów

Barchaczów,lubelskie

270 000 zł12 800 m² 21,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1,28 ha położona w miejscowości Barchaczów, gm. Łabunie. Atutem nieruchomości jest bezpośredni dojazd drogą asfaltową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

340 000 zł1 395 m² 243,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Jelcz-Laskowice, pow. 1395 ha ? Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jelcz-Laskowice przy ul. Sportowej Działka z dostępem do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świątniki

Świątniki,łódzkie

518 000 zł6 492 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym miejscu na wsi, ale z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy działkę siedliskową (klasa gruntu iva i ivb) zlokalizowaną w malowniczych Świątnikach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Agrestowa

Sapowice,wielkopolskie

159 000 zł525 m² 302,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy swietną działkę połozoną w Sapowicach gm Steszew, ok 28km od Poznania, dojazd ul.Głogowską bądz A2. teren płaski, czesciowo zarosniety samosiejkami , ale ładne 2 sosny na froncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nałkowskiej

Rumia,pomorskie

659 000 zł828 m² 795,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Działka położona jest w dobrze skomunikowanej części Rumi przy ul. Nałkowskiej w otoczeniu niskiej zabudowy oraz terenów zielonych. Blisko znajdują się sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiskicka

Łódź,łódzkie

678 000 zł4 523 m² 149,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- nieruchomość położona w Łodzi na ul. Wiskickiej (ulica równoległa do ul. Kolumny) z dogodnym i szybkim dojazdem do centrum (10 minut samochodem), ale również do węzła autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Mokas

Mokas,mazowieckie

181 800 zł10 100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona na otwartej przestrzeni wiejskiego krajobrazu okolicy. Wokół parceli kompleksy naturalnych łąk i zieleni śródpolnej. W niedalekim sąsiedztwie są też zagrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł2 700 m² 296,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Działki Komercyjnej w Krakowie Nowej Hucie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Oferuję na sprzedaż działkę o charakterze komercyjnym, zlokalizowaną w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Granice

Granice,mazowieckie

175 000 zł1 395 m² 125,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1395 m2 położona w miejscowości traktowanej jako dzielnica Teresina o nazwie Granice. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

170 850 zł1 005 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowa o powierzchni 1005 m , położona w miejscowości Osiniec, w gminie Gniezno. Kluczowe informacje: przeznaczenie: zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

247 520 zł3 094 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - duża działka 3094 m w Starych Budach, gmina Jaktorów. Teren płaski, suchy, o regularnym kształcie prostokąta. Wymiary: ok. 38 m x 78 m Media: prąd - skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

620 000 zł3 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy Lesie o powierzchni 3100 m2. 50% zabudowy, 3 kondygnacje w tym poddasze użytkowe. Działka ma kształt prostokąta 79m x 38m. Jednak to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gdańska

Kleszczewo,pomorskie

90 000 zł1 120 m² 80,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam Państwu do zaoferowania nieruchomość gruntową przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość zlokalizowana jest w Kleszczewie nieopodal ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czeladnicza

Gdynia,pomorskie

667 000 zł839 m² 794,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podwójna, narożna działka budowlana w dzielnicy Gdynia Obłuże - idealna pod zabudowę bliźniaczą lub pojedynczy dom. Teren pod zabudowę o pow. 839m2, uzbrojony w prąd, gaz, wodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ciężków

Ciężków,łódzkie

826 000 zł11 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Inwestycyjna w Ciężkowie koło Aleksandrowa Łódzkiego - Twoja Szansa na Zysk! Szukasz idealnego miejsca do realizacji swojego marzenia inwestycyjnego? Oferujemy wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł910 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas, działka inwestycyjna Praga Południe. Podstawowe informacje: działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną w bardzo dobrym punkcie Pragi Południe, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Dzierzążno

Dzierzążno,kujawsko-pomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą prezentuję, to działka rolna o powierzchni około 1400 metrów kwadratowych, która jest dostępna na sprzedaż. Działka ta leży w pobliżu drogi asfaltowej i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Nieszkowska

Wola Nieszkowska,małopolskie

299 000 zł3 500 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji. mamy tu poczucie intymności i odizolowania, to polana lasem otoczona, a jednocześnie bardzo blisko do lokalnej asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

481 050 zł3 207 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rzędziny k/buka, gmina Dobra Szczecińska. Malowniczo położona działka o pow. 3207 m2 w kompleksie 24 działek otoczonych lasem. Wszystkie media tj. prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł1 192 m² 1 300,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna z prawem zabudowy, położona w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 500 metrów od stacji pkp Radość. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mirosławiec

Mirosławiec,zachodniopomorskie

48 950 zł890 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki zlokalizowane w malowniczym Łowiczu Wałeckim. Idealna oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jezior. Dla działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamienica

Kamienica,opolskie

70 000 zł1 082 m² 64,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1082 m Kamienica, gmina Paczków | Uzbrojona | Malownicza okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1082 m, położona w urokliwej wsi Kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leboszowice

Leboszowice,śląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Cztery urokliwe działki budowlane w Leboszowicach, każda o powierzchni około 1000 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rusiec

Rusiec,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w Ruścu. Znajduje się w lesie, przy prywatnej drodze, w której właściciele tam leżących działek mają udziały. Jest prąd i woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ligota Prószkowska

Ligota Prószkowska,opolskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Ligocie Prószkowskiej. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Nieruchomość z dojazdem drogą asfaltową, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Hornówek

Hornówek,mazowieckie

880 000 zł1 100 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na granicy Hornówka i Izabelina C idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort życia w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Iwanowice

Iwanowice,wielkopolskie

98 333 zł4 173 m² 23,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Ryszarda Bubaka osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parpary

Parpary,pomorskie

85 000 zł1 672 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1672 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Otomin,pomorskie

590 000 zł1 801 m² 327,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ulicy Słonecznej w Otominie blisko jezior, lasów i Obwodnicy. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w prestiżowej i urokliwej lokalizacji na przedmieściach Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 199 000 zł705 m² 1 700,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***na sprzedaż działka budowlana z prawomocną decyzją na budowę budynku wielomieszkaniowego w Ustroniu Morskim - inwestycja*** Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Strwiążyk

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

233 700 zł1 558 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Ustrzykach Dolnych (nr 19/4), z warunkami zabudowy. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta, a jednocześnie w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wilcza

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

227 500 zł948 m² 239,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: dwie działki budowlane: 948 m2 oraz 1204 m2 przy ulicy Wilczej 21 w Strzelcach Górnych: - 20 minut od centrum Bydgoszczy - Media: prąd, woda, gaz - Dostęp drogą wewnętrzną 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

620 000 zł1 677 m² 369,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Takich miejsc, w tak doskonałej lokalizacji jest niewiele. To potencjał nie tylko na piękny dom dla Rodziny, ale doskonałe połączenie życia miejskiego z wiejskim klimatem. Działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Floriańska

Łąka Prudnicka,opolskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej Łące Prudnickiej tylko kilkanaście minut od szczytów Gór Opawskich. Otoczona zielenią, zaledwie kilka kroków od pieszych i rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzchowiska

Wierzchowiska,lubelskie

299 000 zł2 500 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja! Na sprzedaż piękna działka usytuowana w Wierzchowiskach Drugich okolice Świdnika. Dojazd do działki oświetloną drogą asfaltową. Woda gaz prąd światłowód = szambo lub oczyszczalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Niezapominajki

Nadarzyn,mazowieckie

595 000 zł960 m² 619,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w Nadarzynie - Idealna pod Twój wymarzony dom! Lokalizacja: nadarzyn, ul. Niezapominajki (powiat Pruszkowski) Powierzchnia: 960 m Cena: 620 000 pln Opis działki Masz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij