dowolna

Działki

63 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 871 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

12 295 350 zł46 050 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o nieregularnych kształtach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka sprzedawana jest w całości, więc nabywca musi sam dokonać podziału. Można dzielić na działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Myszkowska

Żarki,śląskie

2 615 580 zł26 420 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt na sprzedaż - działka inwestycyjna, żarki gmina Myszków. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę przy wjeździe do miasta Żarki, bezpośrednio przy ścieżce biegnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

250 000 zł1 062 m² 235,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowa z funkcją usługową, o powierzchni 1062 m2, położona w Lublewie Gdańskim w gminie Kolbudy, na rozbudowującym się osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

397 800 zł900 m² 442 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 900 m Nadarzyn, pomiędzy ul. Mszczonowską a Al. Katowicką elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę nr 878/6 o powierzchni 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krosno,podkarpackie

138 000 zł1 309 m² 105,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Krośnie ul. Marii Skłodowskiej-Curie. woj. podkarpackie. Działka w kształcie zbliżona do kwadratu, o powierzchni 13,09 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pruszków,mazowieckie

560 000 zł580 m² 965,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy. Działka z dostępem do mediów (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Książenice

Książenice,śląskie

20 000 zł1 291 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1291 m 2 , zlokalizowana w miejscowości Książenice, sołectwo gminy Czerwionka- leszczyny. Parcela w mpzp oznaczona jest symbole E2 co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Aleja Katowicka

Urzut,mazowieckie

980 000 zł3 000 m² 326,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż usługowo - przemysłowa działkę o charakterze inwestycyjnym bezpośrednio przy Alei Katowickiej, o powierzchni 7517 m2. Według Miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

420 000 zł2 150 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Grodzisk Mazowiecki , Żabia Wola okolice. Na sprzedaż działka we Władysławowie- miejscowości graniczącej z Siestrzenią, maryninem i Musułami. Działka ma 2150m2 i kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

1 050 000 zł7 800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka w Kielnarowej. Widokowa działka w malowniczej okolicy w pełni uzbrojona z wydanymi warunkami zabudowy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

500 000 zł1 917 m² 260,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w malowniczym Ostrowcu, zaledwie 4km od Wałcza. Idealna oferta dla osób, szukających działki pod inwestycję lub dom. Działka znajduje się przy trasie krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł5 242 m² 953,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem Warszawa Bielany, ul. Arkuszowa! 5242 m możliwości dla dewelopera, inwestora lub kogoś, kto chce stworzyć własny mini-kompleks! Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radonie

Radonie,mazowieckie

1 100 000 zł2 800 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Radoniach Urokliwa lokalizacja, w otulinie drzew, blisko natury. Spokojna, cicha, bezpieczna okolica. Powierzchnia terenu 2800m2 Doskonałe wymiary 45mx65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ceglana

Nowodworce,podlaskie

120 000 zł750 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 750 m , położona w miejscowości Nowodworce , zaledwie 2 km od granicy Białegostoku i 8 km od centrum miasta. To idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szałsza

Szałsza,śląskie

205 000 zł565 m² 362,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 565 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Storczyków

Jełowa,opolskie

155 000 zł3 400 m² 45,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 0,34 h w Jełowa Nieruchomość mieści się w cichej okolicy Media są przy samej działce. Przeznaczenie działki na zabudowa jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Warszawska

Czosnów,mazowieckie

820 000 zł1 700 m² 482,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka zabudowana w Centrum Czosnowa *** Działka znajduje się w niemal centrum Czosnowa, w drugiej linii zabudowań. Na działce stoi budynek w 1980 roku, budynek pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grajów

Grajów,małopolskie

180 000 zł1 100 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękną, widokową działkę położoną w centrum Grajowa przy szkole, zaledwie 6 km od Wieliczki z dobrym dojazdem droga asfaltową. Działka w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karwiniec

Karwiniec,dolnośląskie

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka Budowlana 11 arów. Gdzie? Karwiniec Powierzchnia: 11 arów (1100 m ) Cena: 109 000 zł Lokalizacja: karwiniec doskonałe miejsce na budowę domu! Opis: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

950 000 zł15 700 m² 60,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,57ha z częścia budowlaną 55ar i pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt siedliskowy 1 linia zabudowy lux lokalizacja wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

425 000 zł1 115 m² 381,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Rybnicka

Wilcza,śląskie

4 000 zł4 149 m² 0,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę wynajęcia działki usługowej o powierzchni 4145 m 2 , która mieści się tuż przy ulicy Rybnickiej w Wilczy. Parcela o wymiarach ok. 83 m 2 długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 690 000 zł2 484 m² 680,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu propozycję zakupu działki budowlanej 2484m2 w Podkowie Leśnej. W planie zagospodarowania jest to działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną na działkach 137ML ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Uwaga: jest możliwość zakupu także wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rozmarynowa

Kielce,świętokrzyskie

823 050 zł2 655 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kielcach przy ul Rozmarynowej. Powierzchnia działki to 2655 m2. Na działce drzewa owocowe. Wszystkie media w drodze tj. woda prąd, kanalizacja, dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

665 000 zł3 500 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów, położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Borek Stary, 15 km od centrum Rzeszowa. Działka ma regularny kształt, co ułatwia jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Żwirowa

Dębina,mazowieckie

550 000 zł11 468 m² 47,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

***na sprzedaż działka trójkątna, budowlano rolna w Gminie Czosnów w miejscowości Dębina*** Bardzo interesująca i szeroka działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kobierzyn

Kobierzyn,małopolskie

26 000 zł6 300 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną, położoną w Kobierzynie (gmina Lisia Góra). Powierzchnia działki to 63 ary, z czego: riva - 52 ary rivb - 5 ar łiii - 1 ar łiv - 4 ary W (grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

160 000 zł1 436 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1436 m2 w miejscowości Wiskitki! Działka o powierzchni 1436 m2 w Wiskitkach! mpzp symbol 1mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

170 000 zł2 375 m² 71,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Małej Nieszawce Powierzchnia działki 2375m 2 Cena: 170 000 zł Lokalizacja: - mała Nieszawka gm. Wielka Nieszawka - Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wilkowice,wielkopolskie

102 000 zł425 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Działka o pow. 425 m2 Wilkowice - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł679 m² 228,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Niewielka, ale bardzo funkcjonalna działka budowlana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bielsku-Białej. Idealna pod zabudowę jednorodzinną z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom rekreacyjny. Działka leży w pierwszej lini zabudowy od rzeki Dziwna z pięknym widokiem na wodę. Działka oddalona jest od morza ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chmielewskiej

Uraz,dolnośląskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży ładnie położoną działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka o numerze geodezyjnym 1339/14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

489 000 zł3 276 m² 149,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerwienne

Czerwienne,małopolskie

1 200 000 zł5 861 m² 204,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Czerwienne świetna lokata kapitału działka ma wymiary około 29m na 180m działka ma powierzchnię 5861mkw numery działek to 6052/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ocieka

Ocieka,podkarpackie

145 000 zł3 100 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Jeśli planujesz zakup działki pod lasem na wybudowanie swojego wymarzonego domu gdzie cisza i spokój nie jedno ma imię! To ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

950 000 zł2 050 m² 463 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana idealna pod budowę domu, położona w miejscowości Strzeniówka przy spokojnej gminnej drodze osiedlowej, częściowo zalesiona dająca cień podczas upału, ale tez poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poziomkowa

Niepołomice,małopolskie

950 000 zł2 100 m² 452,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Niepołomicach, przy ul. Poziomkowej. Działka budowlana o powierzchni 21 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolanowska

Radom,mazowieckie

130 950 zł873 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane tworzące jeden obszar w odległość ok. 110 m od ul. Wolanowskiej, usytuowane w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bielsko-Biała,śląskie

950 000 zł3 788 m² 250,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.