dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kowalowa

Kowalowa,małopolskie

100 000 zł9 400 m² 10,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 94 arów w miejscowości Kowalowa, gmina Ryglice. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gliwicka

Rudno,śląskie

130 000 zł983 m² 132,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, położoną w miejscowości Rudno (powiat gliwicki), na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Kolejowej - tylko 18 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Jeziorna

Dębina,mazowieckie

420 000 zł6 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***na sprzedaż działka rolno - budowlana w miejscowości Dębina gmina Czosnów*** Bardzo interesująca działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą - świetna lokalizacja pod Kampinosem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilcza Góra

Wilcza Góra,mazowieckie

485 000 zł1 135 m² 427,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilcza Góra - 15 km od Warszawy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1135 m , zlokalizowana w Wilczej Górze (gmina Lesznowola). Idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowa

Sosnowiec,śląskie

385 000 zł1 964 m² 196,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Kazimierz Górniczy. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej dzielnicy Kazimierz Górniczy w Sosnowcu. Ta oferta to doskonała okazja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Niżatyce,podkarpackie

89 000 zł2 000 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane w Niżatycach koło Kańczugi Oferujemy Państwu dwie działki położone w miejscowości Niżatyce, w spokojnej, zielonej okolicy idealnej pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radomsko

Radomsko,łódzkie

389 000 zł15 000 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka budowlana 1,5 ha Radomsko, ul. Sikorskiego. Gratka dla inwestorów i deweloperów! Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną o łącznej powierzchni 15 000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Włocławska

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

350 000 zł2 300 m² 152,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 2300m2, zlokalizowana na rogu ulic Włocławskiej i Tadeusza Kościuszki w Piotrkowie Kujawskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

259 000 zł1 307 m² 198,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Vat 23 % .Działka budowlana w Karkonoszach w Zachełmiu, gmina Podgórzyn. Uzbrojona w prąd, warunki przyłącza wodnego. Gotowe pozwolenie na budowę domu mieszkalnego z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

996 600 zł3 020 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, nr 493 o powierzchni 3020 mkw., położona w Przesiece, w gminie Podgórzyn, w powiecie Karkonoskim. Działka oznaczona symbolem M - mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

69 825 zł931 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena W dół! cena W dół! tylko U nas! 3 działki budowlane położone W miejscowości strzelno, kilka minut drogi samochodem od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Żytnia

Środa Śląska,dolnośląskie

937 000 zł6 250 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, na sprzedaż posiadam ogrodzoną i częściowo utwardzoną działkę usługowo-inwestycyjną w Środzie Śląskiej przy ul. Żytniej 2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Żytnia

Środa Śląska,dolnośląskie

1 798 000 zł12 515 m² 143,67 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 975 000 zł3 293 m² 599,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną 3293 m2, nie objęta miejscowym planem zagospodarowania, rejon ulicy Żyrardowskiej. W wypisie z rejestru gruntów ls VI. Po uzyskaniu wz - pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

189 000 zł1 101 m² 171,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę letniskową z możliwością zabudowy całorocznej. W cenę wchodzi postawiony dom holenderski z wiatą. Powierzchnia domu to 44m2 (salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 500 000 zł2 560 m² 585,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Konstancinie przy ul. F. Chopina, kształtem zbliżona do kwadratu. Zgodnie z mpzp na działce jest możliwość zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej, a minimalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Jastrząbka

Nowa Jastrząbka,małopolskie

96 000 zł1 370 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa jastrząbka Bez prowizji od klienta kupującego! Na sprzedaż działki budowalne w Nowej Jastrząbce, zaledwie 16 km od granicy Tarnowa. Powierzchnia: od 13,70 ar do 19,38 ar istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

138 975 zł1 635 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1635 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1635 m , położoną w miejscowości Wójcice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Elewatorska

Białystok,podlaskie

2 919 200 zł7 298 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 7296 m2 w doskonałej lokalizacji, przy ul. Elewatorskiej i trasie S8. Przy drodze dostępne wszystkie potrzebne media: prąd, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Szczęsne,mazowieckie

680 000 zł1 500 m² 453,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonym i spokojnym otoczeniu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Atuty nieruchomości: - cicha, zielona okolica idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

199 000 zł1 010 m² 197,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana pod dom wolnostojący Cicha i spokojna okolica | Puszcza Darżlubska | Blisko natury ***** opis działki: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1010 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kolonia Góra Puławska

Kolonia Góra Puławska,lubelskie

219 001 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona, szeroka działka budowlana o powierzchni 2000 m z możliwością podziału na dwie mniejsze, w spokojnej, zielonej okolicy Kolonii Góra Puławska zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osetno

Osetno,dolnośląskie

112 000 zł2 800 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Osetnie w powiecie górowskim. Powierzchnia działki: 2 800 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego działka posiada następujące przeznaczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szlasy-Umiemy

Szlasy-Umiemy,mazowieckie

503 481 zł58 887 m² 8,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Szlasy-Umiemy (obręb 0007) gmina Krasne, powiat przasnyski, woj. Mazowieckie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szkolna

Sadowice,dolnośląskie

972 000 zł3 600 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki Budowlanej - Doskonała Lokalizacja sadowice gm. Kąty Wrocławskie Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Mikołów,śląskie

814 080 zł3 392 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mikołów / Jesionowa 1 3392 m pod zabudowę jednorodzinną / segmentową (mpzp 157mn) Na sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

1 930 000 zł7 100 m² 271,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę z bezpośrednim dojazdem z drogi gminnej asfaltowej. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W międzylesiu. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna okolica, sąsiedztwo lasów. Osiedlowa uliczka, mały ruch samochodów. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Koziegłowy,śląskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 1000 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym kształcie na posadowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Plebanowo

Plebanowo,podlaskie

65 000 zł5 700 m² 11,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Plebanowo, gmina Krynki. Działka o wielkości 5700m2, o orientacyjnych wymiarach: 62x118m. Działka leży przy strumieniu Plebanka. Opiekun oferty: weronika Charko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ełcka

Orzysz,warmińsko-mazurskie

1 050 000 zł2 677 m² 392,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemnośc zaprezentować niezwykła oferte działki inwestycyjnejo powierzchni 2677 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Orzysz. To doskonała okazja dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Czeczotki,mazowieckie

392 000 zł2 610 m² 150,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka prostokątna budowlana przy ulicy Słonecznej w miejscowości czeczotki W czosnowie Bardzo interesująca działka pod inwestycję lub dom - świetna lokalizacja pod Kampinosem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

299 000 zł602 m² 496,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kościno. Działka gruntu o pow. 602 m2 /z decyzją o warunkach zabudowy / w kształcie prostokąta. Na sąsiednich działkach istnieje zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wyględy,mazowieckie

399 000 zł1 011 m² 394,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

To ostatnia okazja, by zakupić działkę w tak atrakcyjnej cenie, przed podwyżkami w 2026r. Działka przy Puszczy Kampinoskiej Twój wymarzony azyl natury i spokoju. Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kolembrody

Kolembrody,lubelskie

30 000 zł7 300 m² 4,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7300m (0,73 ha) położona w malowniczej miejscowości Kolembrody, gm. Komarówka Podlaska, woj. lubelskie. Lokalizacja: działka z dojazdem drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Starcza,śląskie

97 750 zł850 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy. Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

3 200 000 zł18 987 m² 168,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Halo deweloperzy! W ofercie działka w południowo-zachodniej, spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę 21 domów jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bobięcino

Bobięcino,pomorskie

279 000 zł1 863 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż kompleks działek rekreacyjnych o łącznej pow. 1863 m2, położony w miejscowości Bobięcino k. Miastka, ok. 200 m od jeziora. Malownicze tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tarnowskie Góry,śląskie

1 879 800 zł12 532 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna. Dwie działki przylegające do siebie o łączniej powierzchn 12 532 m 2. Szerokość ok. 47m Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczyglice

Szczyglice,małopolskie

805 000 zł950 m² 1 035,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozpoczęta inwestycja - mała Galeria Handlowa przy drodze na lotnisko - przedłużenie ul. Balickiej Kraków. Powierzchnia - 565 pum! (681 m2 pow. użytkowa w tym winda) Lokalizacja i atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szymanów

Szymanów,łódzkie

115 000 zł1 468 m² 78,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Szymanowie gm. Ujazd z wydanymi warunkami zabudowy. Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szymanów, gmina Ujazd. To.