dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jęczmienna

Mściszewo,wielkopolskie

235 500 zł1 570 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Mściszewie gm. Murowana Goślina. Działka objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zamkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

399 000 zł511 m² 780,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko tu! Dla tych którzy pragną lokalizacji Premium w historycznym centrum Piotrkowa Trybunalskiego - mamy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem handlowo - usługowym. Vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sułków

Sułków,małopolskie

290 000 zł841 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 841 m , położoną w malowniczej wsi Sułków. To doskonała okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Warszawska

Borzęcin Mały,mazowieckie

750 000 zł3 200 m² 232,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uprzejmie prezentuję działkę budowalno-rolną o łącznej powierzchni 3200m2, z czego 1330m2 to działka budowalna, a 1870m2 to działka rolna. Wymiary działki od frontu 18,7m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bytom,śląskie

1 038 000 zł3 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji! Teren znajduje się w bardzo dobrej, cichej lokalizacji, niedaleko nieczynnej kopalni węgla. Przed powierzchnią dostęp do chodnika oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Kaniówka

Gliczarów Górny,małopolskie

3 599 000 zł3 000 m² 1 199,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy projekt inwestycyjny pozwolenie na budowę ośmiu domów jednorodzinnych wraz z kompletnym projektem, gotowy do natychmiastowej realizacji. Szczegóły oferty: działki: nr 1752/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Spacerowa

Lubowidz,pomorskie

790 000 zł31 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Piękna działka nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadma

Nadma,mazowieckie

2 668 900 zł4 106 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu działkę budowlaną w Nadmie, dobrze skomunikowaną z trasą S8 Główne cechy nieruchomości: * powierzchnia - 4106m2 * kształt - prostokąt * wymiary - 27m x 150m *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Wiatraczna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

4 950 000 zł26 000 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Here is the translation of your property offer into English: - we invite you to explore the offer of a well-located plot suitable for investment. ** installment sale principles:** - You pay a down.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzegiem jeziora

Marianowo,zachodniopomorskie

105 846 zł897 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 897 m2, położoną w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Osiedle Górki

Tylmanowa,małopolskie

275 000 zł3 185 m² 86,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana działka znajduje się w malowniczej miejscowości Tylmanowa, przy os. Górki. Jej powierzchnia wg egib to 3185 m. kw. (0,3185 Ha). Zaopatrzona jest w wodę ze źródła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jabłonna,mazowieckie

839 000 zł2 000 m² 419,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działka 2000 m W jabłonnie K. Warszawy Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m, położona w atrakcyjnej i rozwijającej się okolicy Jabłonny, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lublin,lubelskie

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 15 arowa Lublin ul. Klonowa. Boczna Al. Warszawskich okolice ulicy Jaśminowej oraz Podchorążych. W mpzp Nieruchomość położona na obszarze oznaczonym symbolem 22mn znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pienińska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowe

Borowe,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 439 m² 69,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1439 m , położona w malowniczej miejscowości Borowo (gm. Sorkwity, woj. warmińsko-mazurskie), zaledwie 20 minut od Mrągowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzepin

Rzepin,lubuskie

1 050 000 zł3 527 m² 297,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

!nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z dwóch działek geodezyjnych o łącznej pow. 0,3527 ha zlokalizowanych blisko centrum Rzepina z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Ładzice,łódzkie

279 000 zł8 341 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 7 km od Radomska! Na sprzedaż duża działka o powierzchni 8431 m z potencjałem budowlanym, położona w Ładzicach przy ulicy Leśnej. Lokalizacja: - ładzice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Brudzewo przy ul. Wiejskiej, w gminie Puck. Działka jest płaska. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polska

Pruszcz Gdański,pomorskie

280 000 zł607 m² 461,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamień,pomorskie

1 500 000 zł28 000 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 działki | 1 działka budowlana | 500M do jeziora | inwestycja I zielona okolica | kamień Na sprzedaż oferujemy dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni około 28 000 m2 (2,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Adamowizna,mazowieckie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz niezabudowanych terenów. Szybki dojazd do Grodziska Mazowieckiego. Media: - prąd, - woda miejska To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

99 000 zł639 m² 154,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta nowa sól ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w obrębie 4 miasta Nowa Sól, stanowiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poniatowskiego

Janki,mazowieckie

928 800 zł1 032 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Jankach - 1032 m Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1032 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Tomaszowice-Kolonia,lubelskie

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

30 arowa działka w Tomaszowicach Kolonia. Działka o oznaczeniu mr ( działka zagrodowa - nazywana również siedliskową). Usytuowana w cichej i spokojnej okolicy 12 km od Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łomnicka

Łódź,łódzkie

3 499 999 zł5 952 m² 588,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Działka położona w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Psary,śląskie

187 000 zł748 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 748 m2. (Dostępne 3 podobne działki) Działka o regularnym kształcie na posadowienie domu, niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pręgowo

Pręgowo,pomorskie

231 443 zł3 025 m² 76,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Wróblowice,dolnośląskie

599 000 zł3 187 m² 187,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii zabudowy z możliwością podziału na 4 mniejsze działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Wróblowice - bardzo dobrze skomunikowanej z Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nasutów,lubelskie

715 000 zł7 000 m² 102,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 70ar w Nasutowie. Doskonała pod osiedle domów. Pierwsza linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Łatwy dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pręgowo

Pręgowo,pomorskie

231 060 zł3 020 m² 76,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konwalii

Żarki,śląskie

89 000 zł750 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż. Działka budowlana położona w miejscowości Żarki (gmina Żarki, powiat częstochowski, województwo śląskie), przy ulicy Konwalii. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ciemnik

Ciemnik,zachodniopomorskie

294 000 zł27 771 m² 10,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena Marzysz o własnym kawałku ziemi w cichej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasów i czystych jezior? Na sprzedaż prezentuję nieruchomość gruntową o pow. 27771 m2 (dz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jasło,podkarpackie

199 000 zł2 800 m² 71,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 28 arów, położona na szczycie wzgórza w Jaśle, z wyjątkowym panoramicznym widokiem na całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 032 m² 121,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Nowa Wieś, gm. Grudziądz (powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie) Numer ewidencyjny działki: 160/16 Powierzchnia: 1032 m Lokalizacja: nowa Wieś, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chryzantem

Żarki,śląskie

89 000 zł750 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Żarki (gmina Żarki, powiat częstochowski, województwo śląskie), przy ulicy Chryzantem. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chryzantem

Żarki,śląskie

174 000 zł1 498 m² 116,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż duża działka budowlana położona w miejscowości Żarki (gmina Żarki, powiat częstochowski, województwo śląskie), z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rzepakowa

Leszcz,kujawsko-pomorskie

300 300 zł3 003 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry. Jeśli szukasz dla siebie dobrego sąsiada i dużej fajnej działki pod budowę domu, to jest miejsca dla Ciebie! Działki po 3000m2 o kształcie zbliżonym do kwadratu. Na dziś jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

93 061 zł3 001 m² 31,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jagodne Wielkie

Jagodne Wielkie,warmińsko-mazurskie

440 000 zł1 383 m² 105,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka rolna oddalona 600 m od jeziora na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich*** W ofercie działka rolna o powierzchni 4185 mkw, zlokalizowana w miejscowości Jagodne Wielkie - Krainie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kinice

Kinice,zachodniopomorskie

2 390 000 zł225 000 m² 10,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka 22,5ha,położona pomiędzy dwoma jeziorami. Działka otoczona jest z jednej strony lasem z drugiej znajduje sie staw. Dobra komunikacja,do Szczecina S3 ok 50min,do Gorzowa 20min.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij