dowolna

Działki

63 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

1 000 000 zł17 300 m² 57,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej nr 983 o powierzchni 17 300 m , zlokalizowanej w Wieliszewie przy ul. Podgórnej. Na potrzeby oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Koszyce Wielkie,małopolskie

99 800 zł800 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, prestiżowej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta działka to prawdziwa perełka w tej części Tarnowa w tej cenie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dzierżów

Dzierżów,lubuskie

86 000 zł1 025 m² 83,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w gminie Deszczno, w Dzierżowie o pow. 1.025m2. Dojazd droga utwardzoną. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Media: prąd przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chorzów

Chorzów,śląskie

4 450 000 zł3 395 m² 1 310,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w samym centrum chorzowa~jedyna taka lokalizacja w Chorzowie, w samym centrum miasta!~~oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Kopaniec

Kopaniec,dolnośląskie

255 000 zł1 900 m² 134,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1900 m Kopaniec, media, mpzp, asfalt, 255 000 zł Cena do rozsądnej negocjacji zależy mi na uczciwej i szybkiej transakcji. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klucze

Klucze,dolnośląskie

70 000 zł750 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kluczach, gmina Głogów Twoje idealne miejsce na dom! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 750 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Błażowa

Błażowa,podkarpackie

250 000 zł20 456 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Błażowej woj. podkarpackie. Działka o powierzchni 2,05 ha. Ładna okolica wspaniałe widoki, dojazd drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 987 000 zł1 297 m² 1 532 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Międzylesiu. Świetna lokalizacja. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Niedaleko placówki handlowe, usługowe, edukacyjne, przychodnie i gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Józefin

Józefin,mazowieckie

427 000 zł1 220 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy 3 działki o powierzchni 1220 m każda położone w Józefinie, w gminie Halinów, zaledwie 350-400 m od stacji kolejowej. Lokalizacja: doskonały dojazd do Warszawy dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marynin

Marynin,mazowieckie

630 000 zł2 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marynin | Działka budowlana 2100 m media, kształt, spokój Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 2100 m, położona w spokojnej, zielonej części Marynina. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

390 000 zł11 566 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Beskidy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 11 566 m , położona w cichej, zielonej i bardzo cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Leszczyna

Leszczyna,małopolskie

230 000 zł7 100 m² 32,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlano - rolną. Lokalizacja - miejscowość Leszczyna gmina Trzciana Proponowana nieruchomość zawiera zgodnie z planem przestrzennym grunt budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna Polana

Grabieniec,wielkopolskie

119 000 zł1 024 m² 116,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka budowlana na sprzedaż - Grabieniec k. Turku. Marzysz o zamieszkaniu w malowniczej okolicy wśród drzew i bardzo blisko lasu? Jeśli tak to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł2 469 m² 177,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2469 m2 (1230 m2 oraz 1239 m2), położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Santocko, gmina Kłodawa. Nowa niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piaskowiec

Piaskowiec,pomorskie

106 722 zł1 078 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzezice

Brzezice,lubelskie

149 000 zł4 300 m² 34,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowana w miejscowości Brzezice gmina Piaski. Działka nr 385/5 o powierzchni 4300m2, położona w drugiej linii zabudowy Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Orzeszkowej

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł1 282 m² 350,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o budowie domu w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic Bielska-Białej? Ta oferta jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby! Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

540 000 zł1 800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: spokojna, bezpieczna, zadrzewiona okolica w Odrano-Woli, świetnie skomunikowana. Blisko Grodzisk Mazowiecki, obwodnica Grodziska, łatwy dojazd do Warszawy S8 Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Saletyńska

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8ar, położoną przy ul. Saletyńskiej w Rzeszowie (obręb Zwięczyca II). Działka posiada prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł1 020 m² 171,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana 1020 m - Jelenia Góra, cieplice Śląskie-Zdrój Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1020 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kowalewo

Kowalewo,lubuskie

175 000 zł2 885 m² 60,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Kowalewie z mpzp, tylko 6000 zł za ar Na sprzedaż duża działka o powierzchni 0,2885 H, położone w urokliwej miejscowości Kowalewo, gmina Wschowa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Moczydła

Szemud,pomorskie

220 000 zł1 180 m² 186,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z pięknym widokiem - Szemud, ul. Moczydła Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczym Szemudzie, w spokojnej części wsi, przy ul. Moczydła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Główna

Smogorzów,mazowieckie

388 000 zł12 162 m² 31,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam 4 działki o łącznej powierzchni 12161 m2. Działki są położona 3 km od miasta Przysucha. Działki o numerach: 1263, 1264, 1266, 1265. Każda z działek o powierzchni nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Winduga

Winduga,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 580 m² 110,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej ok. 1580m2 z budynkiem mieszkalnym w stanie surowym otwartym o pow. ok. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kossów

Kossów,świętokrzyskie

90 000 zł1 293 m² 69,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossów, gmina Radków, powiat włoszczowski, woj. świętokrzyskie. Powierzchnia działki: 0,1293 ha (nr ewid.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nakło

Nakło,opolskie

199 000 zł1 430 m² 139,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Nakło (gm. Tarnów Opolski) Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ustawnej działki budowlanej położonej w miejscowości Nakło w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Wincentówek,mazowieckie

178 000 zł1 138 m² 156,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeśli szukasz uroczej działki z leśnym zadrzewieniem to właśnie jest takie miejsce, gdzie ptaki śpiewają, gdzie zielono jest cały rok, gdzie możesz odpoczywać lub stworzyć idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Zielonki-Wieś,mazowieckie

800 000 zł1 500 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę położoną w miejscowości Zielonki Wieś, w gminie Stare Babice. Działka o powierzchni 1500 m2 zlokalizowana w I linii zabudowy przy planowanej drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

499 000 zł1 266 m² 394,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną w miejscowości Niepołomice. Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - powierzchnia około 12,66 ara, - równa powierzchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

1 182 630 zł1 500 m² 788 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Michałowicach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące bądź zabudowę bliźniaczą. Nieruchomość położona na terenie objętym mpzp , media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

1 717 210 zł15 611 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 15.611 m2, o różnorodnym przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

329 500 zł1 938 m² 170,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki rolnej 19.37a w RZESZOWIE W DZIELNICY BUDZIWÓJ, W OTOCZENIU TERENU ZABUDOWANEGO. Dla zdecydowanego klienta lub inwestora. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Osiedlowa

Szczepanów,dolnośląskie

499 000 zł2 900 m² 172,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2900 m , położoną w spokojnej okolicy - Szczepanów. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dawidy

Dawidy,warmińsko-mazurskie

105 000 zł3 001 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej z decyzją o warunkach zabudowy (wz) Lokalizacja: dawidy wieś w województwie warmińsko-mazurskim, powiat elbląski, gmina Pasłęk, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Parole

Parole,mazowieckie

750 000 zł3 005 m² 249,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna, piękna działka w miejscowości Parole położona przy drodze asfaltowej gminnej. Nieruchomość objęta mpzp z 2005 roku. Przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe, wysokość zabudowy.