dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

200 000 zł3 599,90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Aleksandrów łódzki - ulica Wolności, działka budowlana o powierzchni 3599,9 m2. Media - prąd, woda, gaz w drodze przy działce. Na terenie nieruchomości znajduje się staw i linia.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 226 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3226 m2 w miejscowości Czarne Błoto gmina Zławieś Wielka możliwość zakupu dwóch sąsiednich! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł850 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 850 m Grabówiec k. Pułtuska ul. Wyszkowska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m , położona w spokojnej i zielonej części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

295 400 zł592 m² 498,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

GP Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w urokliwej miejscowości Gądów pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 592 m2 zlokalizowana jest przy drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 077 m² 389,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Przełazach Os. Wenecja. Działka budowlana numer 289/44 o powierzchni 1077 m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 287 m² 415,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękna działka w cichej części Owczarni. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który ustala teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł9 640 m² 279,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nowe warunki cenowe ograniczona pula działek Cena standardowa: 3 199 000 zł Cena na obecnym etapie: 2 699 000 zł* *(obowiązuje do momentu sprzedaży łącznie trzech działek w kompleksie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 680 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w uzdrowiskowej miejscowości Jedlina-Zdrój, z malowniczym widokiem na góry i bezpośrednim sąsiedztwem lasu ponadto na działce bogaty.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł27 100 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 139 m² 134,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę rolną położoną poza Miejscowym Planem Zagospodarowania w Szczawnicy o pow. 5139m2. Działka położona na stoku południowym w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł700 m² 628,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do budowy wymarzonego domu lub pensjonat blisko morza, a może zainteresowany jesteś lokatą kapitału? Sprawdź tę ofertę, bo takich działek za wiele już nie ma. Z tej działki.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 010 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 1 010 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miasta Hajnówka w sercu Podlasia, w bliskiej odległości od Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 296 m² 544,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2296 m2 przeznaczona pod zabudowę usługową nieuciążliwą, z dopuszczeniem produkcji nieuciążliwej - u(p) zaraz przy drodze krajowej 92 Poznań - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 236 m² 62,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Stawinoga, położona województwie Mazowieckim, w powiecie Pułtuskim, nad Rzeką Narew. Powierzchnia działki to aż 7236 m2. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smyków,świętokrzyskie

515 000 zł8 000 m² 64,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 8000 m2, zlokalizowana w samym centrum miejscowości Smyków, gm. Smyków. Działka niezabudowana, o kształcie trapezu, o wymiarach (w przybliżeniu): 42.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł1 855 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 1.855 m2, położona na terenie miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno, w odległości 900 m od morza. Przeznaczenie terenu w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł1 249 m² 225,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

1500 m do plaży - nowy etap! Mikoszewo to wyjątkowa lokalizacja nad Bałtykiem! Jedna z nielicznych nadmorskich miejscowości, która wciąż zachowuje swój kameralny i autentyczny.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł751 m² 126,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 751m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Reptowo, gm Dabrowa Chełmińska, woj Kujawsko-Pomorskie. Działka położona w atrakcyjnej części miejscowości, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

139 000 zł9 606 m² 14,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - działka rolno / leśna z warunkową możliwością zabudowy. Bez Planu Miejscowego. - położona w ciekawym, urozmaiconym topograficznie terenie. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł866 m² 288,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Jurowce. Miejscowość oddalona ok 4 km od granicy miasta. Doskonały dojazd do działek droga asfaltowa przy której zlokalizowane są media,.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 163 m² 340,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1163 m , położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1163 m , położona w miejscowości Niwy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 900 m² 94,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wieprz, w gminie Radziechowy-Wieprz. Działka o powierzchni 1900m , niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 800 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż interesująca działka o powierzchni około 1800 m2. Położona jest w miejscowości Krasne gm. Rejowiec Fabryczny, w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

39 200 zł1 120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni około 11,2 ara. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, gmina Pokój, powiat namysłowski. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 329 m² 450,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka zlokalizowana w Swoszowicach ul. Niewodniczańskiego. Działka w drugiej linii zabudowy z ustanowioną, wpisaną do kw służebnością dojazdu dla każdoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 341 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 459 m² 167,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej w Dymaczewie Nowym koło Mosiny! Działka o pow. 3459 m2 (nr ewidencyjny 166) znajduje się przy drodze powiatowej dk32 (wronczyn - Będlewo - Dymaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

2 676 400 zł13 382 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowa z zabudową Różan Na sprzedaż działka inwestycyjna o przeznaczeniu przemysłowym, położona w miejscowości Różan, województwo mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 302 m² 229,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedaży działka o pow. ok. 13 arów położona w centrum Naramy. Atuty płaska bliskość szkoły, centrum wsi, sklepów Działka w kształcie prostokąta - o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł973 m² 398,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 973 m2 znajduje się w Starej Wsi (gm. Nadarzyn), 26 km od centrum Warszawy. Od Nadarzyna jest oddalona o 3,5 km. Działka mieści się przy ulicy , nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 800 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana - Zabłocie, gm. Biskupice (blisko Wieliczki i Krakowa) Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zabłocie, w gminie Biskupice -.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 115 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomości położone są w miejscowości Chichy ( Gmina Małomice) w odległości ok. 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 350 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 63,50 ar, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ok.43 ar znajdującą się w obszarze oznaczonym symbolem MNU- tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 625 zł3 605 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**kompleks działek iwestycyjno-przesmysłowych**** przy asfalcie***3 km od wasilowa*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonych w miejscowości Studzianki 3 km od Wasilkowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł3 800 m² 1 394,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działki zlokalizowane w centrum Gdańska Osowej, w rejonie ulicy Wodnika. Łączna powierzchnia działek wynosi ok. 3 800 m.kw. Zgodnie z obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł900 m² 2,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na osiedlu Wilkowyja o powierzchni 9 arów w kształcie prostokąta Znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ul. Olbrachta, w odległości 650 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Swarzędz,wielkopolskie

219 000 zł246 m² 890,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w centrum Swarzędza na rogu ulic Rutkowskiego i Spornej, przeznaczonej pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 800 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jabłonna - na granicy z Warszawą - położenie Działka znajduje się w wschodniej części Jabłonny, na osiedlu mieszkaniowym, blisko granicy z Warszawą. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł28 900 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sielska Warmia 2,89 ha z wz w cenie 19 zł/m! | Patryki, gm. Purda Cena: 550 00 zł (tylko 19 zł/m!) Powierzchnia: 28 900 m (2,89 ha) Lokalizacja: patryki, gmina Purda (kod 11-030).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij