dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Rosochata

Warszawa,mazowieckie

4 400 000 zł8 800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kilka minut jazdy samochodem z Miasteczka Wilanów pozwoli przenieść się nad jezioro Lisowskie, gdzie usytuowana jest oferowana przez nas na sprzedaż nieruchomość Jest to wyjątkowo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Borowa

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

765 200 zł7 652 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki o powierzchni 7652m2. , położonej w miejscowości wójtowo, gmina Barczewo, powiat olsztyński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Czeremchowa

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł5 590 m² 1 073,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjny teren na Białołęce możliwość budowy 12 bliźniaków! Na sprzedaż działka o powierzchni 5590 m, położona przy ul. Czeremchowej, w rozwijającej się części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochynia

Łochynia,śląskie

120 000 zł1 190 m² 100,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Działki budowlane 15 min od Częstochowy! Szybki dojazd! Nr działek 240411_2.0020.577 do nr 585 Działki w pierwszej linii zabudowy nr 1,2,3,4 cena 170 000 PLN W drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leszczynowa

Przemyśl,podkarpackie

199 000 zł2 342 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana Kruhel Wielki, przemyśl 23,42 ara Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych części Przemyśla Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Myki

Myki,warmińsko-mazurskie

850 000 zł44 000 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 4400 m Z zabudową | jezioro 200 m | myki gm. Dywity Cena: 850 000 zł (do negocjacji) Sprzedaż wyłącznie w całości Na sprzedaż kompleks 4 działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stobierna

Stobierna,podkarpackie

270 000 zł2 061 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Stobiernej, blisko Rzeszowa. Stobierna, gm. Trzebownisko, woj. Podkarpackie. Powierzchnia: 20,61 a Cena całkowita: 270 000 zł Dojazd możliwy z dwóch stron działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabczok

Grabczok,opolskie

159 000 zł7 636 m² 20,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż,a znajdującej się się we wsi Grabczok, gmina Murów. Działka: - teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grenady

Bielsko-Biała,śląskie

290 000 zł1 207 m² 240,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Bielsko-Biała, hałcnów, ul. Grenady Działka budowlana o powierzchni 1207 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Bielsko-Biała. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lotników

Jarosław,podkarpackie

270 300 zł1 500 m² 180,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jarosławiu ul.Lotników 34 numer działki 105/1 księga wieczysta KW nr PR1J/00086568/9. Numer nie jest widoczny na zdjęciach ponieważ budynek był drewniany i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jesienny Sad

Dołuje,zachodniopomorskie

1 670 000 zł8 005 m² 208,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna Dołuje | 7 działek budowlanych Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w miejscowości Dołuje o łącznej powierzchni 8005 m , podzielona na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

560 000 zł1 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Choroszczy. Powierzchnia 1600 m2 - lub możliwość ustalenia zakupu połowy działki, czyli ok 800 m2. - kształtna, prostokątna o wymiarach 51 x 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stobierna,podkarpackie

120 000 zł1 770 m² 67,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowalnej o powierzchni 17 a, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Stobierna, powiat dębicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nadwarciańska

Mściszewo,wielkopolskie

203 000 zł1 128 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działkę o powierzchni 1128 m2 w Mściszewie ul. Nadwarciańska, gmina Murowana Goślina, w powiecie poznańskim. Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fiołkowa

Mrzezino,pomorskie

450 000 zł715 m² 629,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z pełnym pakietem formalności - Mrzezino, 715 m Marzysz o budowie domu bez stresu i czekania na dokumenty? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Słubice,lubuskie

1 392 000 zł5 794 m² 240,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ofertowy! przedmiot przetargu stanowi wchodząca w skład masy upadłości spółki M.B.B. Logistics sp. z o.o. w upadłości nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Pniów

Pniów,lubuskie

15 900 zł25 600 m² 0,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Magazyny i Budynki = Powierzchnia budynków gospodarczych: ok. 7 500 m , Plac baza tir Spedycja 25 600 m Świecko / A2 / dk92 Do Wynajęcia Baza Transportowa tir, dwór, magazyny 25 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Obornicka

Suchy Las,wielkopolskie

3 990 zł1 000 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ekspozycja - Maszyny, komis, traktory, drabiny, działka 1000 m na komis, wypożyczalnię lub handel przy dk11, ul. Obornicka Złotniki / Suchy Las Wynajem działki przy dk11 idealna na komis,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Marklowice Górne,śląskie

1 250 000 zł15 301 m² 81,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa, z warsztatem, magazynem, stacją paliw. Powierzchnia całkowita gruntu to 15301 m 2 , Gmina Zebrzydowice, obręb Marklowice Górne. Sprzedaż tylko w całości. Nowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierzchno

Pierzchno,śląskie

278 000 zł2 202 m² 126,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2202m2 zlokalizowana w powiecie kłobuckim , gminie Wręczyca Wielka, miejscowości Pierzchno. Wjazd na działkę od strony zachodniej, szerokość od frontu 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dworcowa

Luboń,wielkopolskie

649 000 zł951 m² 682 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kadetów

Lębork,pomorskie

225 000 zł937 m² 240,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę "dom w kruszczykach 4". Piękny widok na okolicę! Linia gazu w drodze, formalności związane z przyłączeniem prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wygoda

Kończyce Wielkie,śląskie

220 000 zł2 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 2200 m2. Cena 220 000 zł. Media w okolicy działki. Droga dojazdowa jest wyznaczona. Do centrum miejscowości 2 km tam też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Niepodległości

Kozły,mazowieckie

162 120 zł1 158 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr.537/1 o powierzchni 1158m2 w miejscowości Kozły (gm. Tłuszcz). Działka położona 4 km od stacji kolejowej pkp Tłuszcz i centrum Tłuszcza, 37 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wójty

Wójty,mazowieckie

84 000 zł1 050 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wójty w Gminie Jadów. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Końskowola,lubelskie

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę w bardzo dobrej lokalizacji. Działka ma regularny kształt prostokąta, jest płaska. Znajduje się w drugiej lini zabudowy i posiada dostęp do drogi asfaltowej. łatwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ługi

Ługi,lubuskie

180 000 zł2 615 m² 68,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem w miejsowości Ługi, gmina Dobiegniew, powiat Strzelecko-Drezdenecki 200 metrów od jeziora Osiek z wydanymi warunkami zabudowy. Opis nieruchomości: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ligota Polska,dolnośląskie

110 000 zł1 015 m² 108,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 1015m2 położoną w miejscowości Ligota Polska. Miejscowość znajduję się 13 min samochodem od Oleśnickiego rynku oraz 45minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 000 zł1 548 m² 345,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1548 m , położona w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Frombork

Frombork,warmińsko-mazurskie

15 900 000 zł671 922 m² 23,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostęna tylko W ossa-nieruchomosci! Przedstawiamy Państwu nietuzinkową ofertę 7 działek na sprzedaż o łącznej powierzchni 67,1922 ha objęta mpzp oraz Studium w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jarzębinowa

Kępa,wielkopolskie

449 000 zł2 000 m² 224,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta inwestycyjna na wyłączność - możliwość podziału na działki według wykonanego projektu działka opow. 2000m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym z garażem i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Siemirowice

Siemirowice,pomorskie

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki siedliskowe na sprzedaż - Siemirowice, kaszuby! Spokojna okolica otoczona terenami zielonymi Dojazd do działek zapewniony Metraże działek: ok. 3000m2 Lokalizacja: siemirowice, malownicze Kaszuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Łęki Górne

Łęki Górne,podkarpackie

145 000 zł7 634 m² 18,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o nr 194 z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy domów jednorodzinnych wraz z udziałem w działce dojazdowej o nr 189/2. Media woda,prąd,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pierwoszów,dolnośląskie

296 001 zł1 357 m² 218,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w Pierwoszowie- gmina Wisznia Mała. Powierzchnia działki 1357 mkw., położenie na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dla działki jest uchwalony mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagórki

Białystok,podlaskie

349 000 zł1 098 m² 317,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1098 m2, zlokalizowana na ul. Zagórki, na os. Dojlidy Górne w Białymstoku! Wymiary: ok. 20m x 55m Nr geodezyjny: 3/12 Media: - prąd przyłączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

266 000 zł1 100 m² 241,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży 9 działek budowlanych na ul. Długiej - Wierzchowisko. Przy ul. Długiej są media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Przy ul. Krzemionki jest woda. 1. Rezerwacja! Działka nr 106/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Topolowa

Zalesiany,podlaskie

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam ofertę działki budowlanej o powierzchni 900 m2, położonej w malowniczej miejscowości Zalesiany, zaledwie 10 km od Białegostoku. Działka ma wymiary 30x30m i regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzyce

Gorzyce,małopolskie

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

18 arów Dojazd asfaltowy Prąd na działce Możliwość podziału Wniosek o wz Lokalizacja Gorzyce, gmina Żabno Działka znajduje się w spokojnej, zielonej części miejscowości Gorzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

886 000 zł1 770 m² 500,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1770 m2, położona w Łodzi, dzielnica Górna. Działka jest objęta planem zagospodarowania, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Pisarzowice,śląskie

490 000 zł1 422 m² 344,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z projektem usługowym w Pisarzowicach! Szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania z możliwością prowadzenia własnego biznesu? Ta oferta jest.