dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

365 000 zł1 020 m² 357,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Ładna działka w Brzezinie tuż za Wrocławiem. Powierzchnia działki 1020mkw. W drodze przy działce wszystkie media: woda, kanalizacja, i prąd. Na tym obszarze nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 900 000 zł1 687 m² 1 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa lokalizacja w rejonie Ośrodka Narciarskiego beskid sport arena i Hotelu aries Działka inwestycyjna o powierzchni 1687 m2. Pozwolenie na budowę I projekt W cenie Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krajobrazowa

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł652 m² 253,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w otoczeniu zieleni i pięknej okolicy, a jednocześnie niedaleko centrum Szczecina? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osieczany

Osieczany,małopolskie

1 053 000 zł4 050 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 40,5 ara, położona w Osieczanach, gmina Myślenice. Nieruchomość jest zlokalizowana w zielonej, spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

134 900 zł1 220 m² 110,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty są piękne, równe działki budowlane ,o powierzchni około 1200m2, 1223m2, 1220m2, 1500m2 położone w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Działki mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarnołtowska

Wrocław,dolnośląskie

424 500 zł849 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni ponad 8 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niwka

Niwka,małopolskie

260 000 zł3 606 m² 72,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 3606 m2, z dostępem do drogi publicznej, w obrębie obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczaniem na: lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mikołajczyka

Koszyce Wielkie,małopolskie

395 000 zł2 500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, zgodnie zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała Nr L/698/2024 Rady Gminy Tarnów, przeznaczona dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Alwernia

Alwernia,małopolskie

17 725 000 zł70 990 m² 249,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową przeznaczoną w znacznej części pod zabudowę usługowo-przemysłową, zlokalizowaną w miejscowości Kwaczały w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

133 000 zł525 m² 253,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej nieruchomości w spokojnej okolicy, która spełni Twoje marzenia o własnym domu? Ta oferta to idealne rozwiązanie! Biuro posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żeromskiego

Dobrzeń Wielki,opolskie

96 200 zł740 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane Dobrzeń Wielki Na sprzedaż cztery atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Dobrzeń Wielki (woj. opolskie), w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lipowa,śląskie

299 000 zł1 596 m² 187,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowe działki w Lipowej przy ul. Mroźnej Oferujemy na sprzedaż widokowe działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej części Lipowej, przy ulicy Mroźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wólka Poduchowna

Wólka Poduchowna,podlaskie

175 000 zł1 047 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam Państwu działkę w Wólce Poduchownej koło Białegostoku. Działka położona w malowniczej okolicy na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w pobliżu nowych i budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

1 280 000 zł1 000 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Luboń,wielkopolskie

1 199 000 zł2 027 m² 591,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja westate, ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycyjną działkę budowlaną na sprzedaż, atrakcyjnie położonej z warunkami zabudowy, drogą oraz wszystkimi mediami na niej na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bukowinka

Bukowinka,dolnośląskie

153 900 zł3 078 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością chce Państwu zaprezentować działkę o powierzchni 3078 m2 położoną w miejscowości Bukowinka gm. Twardogóra. Miejscowość znajduję się 10 min samochodem od Twardogóry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kalinowa

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

1 297 000 zł6 400 m² 202,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na sprzedaż Jakubowice-Kolonia, ul. Kalinowa, gmina Niemce Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6 600 m , składająca się z 3 800 m części budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolejowa

Krzyżanowice,śląskie

107 800 zł770 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Krzyżanowicach Powierzchnia i dokładne wymiary działek dostępne są na załączonym zdjęciu: działka 1: 770 m - cena 107 800 zł Działka 2: 770 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Częstochowa,śląskie

398 000 zł2 380 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2380m2 położona w dzielnicy Lisiniec u zbiegu ulic Dobrzyńskiej i Suwalskiej. Działka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśne Zacisze

Stara Wieś,mazowieckie

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w świetnej lokalizacji w bliskim otoczeniu lasu na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Najlepszy rodzaj działki pod budowę domu - działka kwadratowa, strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Czarny Dunajec,małopolskie

124 140 zł6 207 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny w Czarnym Dunajcu o łącznej powierzchni 6207 mkw, obejmujący działki nr 2626/1, 2627 i 2628. Teren, płaski w kształcie prostokąta, o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

900 000 zł985 m² 914 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlana o powierzchni ok.1000m2, w ulubionej dzielnicy Białostoczek, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, blisko Centrum. Teren objęty mpzp, przeznacza się pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bujaka

Bochnia,małopolskie

176 000 zł1 480 m² 118,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 14,8 ar - Bochnia, ul. Bujaka - tylko 4 km od centrum miasta! - Lokalizacja: bochnia, ul. Bujaka - Powierzchnia: 14,8 ar (nr działki 4144/11, obręb Bochnia-9) - Atrakcyjna cena: 176 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

220 000 zł1 701 m² 129,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Atrakcyjna Działka z Gotowym Projektem Nowoczesnego domu parterowego z płaskim dachem w genialnej Lokalizacji! tylko U nas! kontakt Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osada Ojców

Warszawa,mazowieckie

2 480 000 zł930 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje 2 działki budowlane obok siebie o łącznej powierzchni 930 m2 przy ul. Osada Ojców na Pradze Południe ******* lokalizacja Nieruchomość położona nieopodal ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Maszkowska

Ozorków,łódzkie

215 000 zł2 035 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dużej, uzbrojonej działki budowlanej w okolicach Ozorkowa ? Mam dla Ciebie alternatywę. Kontakt: tel. 728*145*436 e-mail: lokalizacja: boczki gmina Ozorków Zapraszam do zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Zagruszany,podlaskie

142 900 zł1 429 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działki położone w miejscowości Zagruszany (gmina Zabłudów). W bezpośrednim otoczeniu znajduje się zabudowa siedliskowa i jednorodzinna. Oferowane działki stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowodworce,podlaskie

520 000 zł1 874 m² 277,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchnię 1874m2, położona w spokojniej dzielnicy Nowodworce gm Wasilków, zaledwie 3 minuty od miasta. Działka idealna pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gniechowice

Gniechowice,dolnośląskie

4 670 000 zł21 226 m² 220,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny przy trasie dk35. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej inwestycji w doskonale usytuowany grunt inwestycyjny przy drodze krajowej dk35. Ten wyjątkowy teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

2 460 000 zł9 794 m² 251,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych w Czarnym Lesie, gm. Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 6 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzydłowo

Skrzydłowo,pomorskie

68 000 zł1 059 m² 64,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z siedmiu działek w Skrzydłowie. Warunki zabudowy opisane w załączonych zdjeciach. Media: prąd i woda na granicy działki. Zapraszam do kontaktu! kup nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wężyk

Wężyk,mazowieckie

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, zielonej i bardzo spokojnej okolicy z luźną zabudową jednorodzinną. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Buczkowice

Buczkowice,śląskie

490 000 zł4 189 m² 116,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaży detalicznej w atrakcyjnej lokalizacji. Zlokalizowane są w Buczkowicach, dojazd od ulicy Potok. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Media: sieć gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zalesie

Zalesie,łódzkie

249 000 zł4 600 m² 54,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna przy trasie 715- zalesie, okolice Starych Koluszek bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4600mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grzonki

Wilcza,śląskie

250 000 zł714 m² 350,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękną , dobrze usytuowaną działkę o powierzchni 714m2, położoną przy ul.Grzonki, w miejscowości Wilcza. NR 1506/283 Typ: budowlana/inwestycyjna Położenie: spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

249 000 zł1 458 m² 170,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną w Henrykowie pod Białymstokiem. Działka o powierzchni 1458 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 48,6 m x 30,0 m, położona wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Miasto-Folwark

Nowe Miasto-Folwark,mazowieckie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana częściowo zalesiona położona w miejscowości Folwark Nowe Miasto. Powierzchnia: 1000m2 Wymiary: 26 m x 36 m Szerokość frontu: 36 m Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobrzyniewo Kościelne,podlaskie

1 375 000 zł5 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni ok. 5500 m2 w gminie Dobrzyniewo Duże to doskonała okazja do stworzenia wymarzonego domu. Działka.