dowolna

Działki

63 929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 929 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wojnowice,dolnośląskie

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 000 m , położona w miejscowości Wojnowice (gmina Czernica), zaledwie 30 minut od wrocławskiego Rynku. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brwinów

Brwinów,mazowieckie

920 000 zł2 089 m² 440,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości - około 11-12 min spacerem pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

700 000 zł908 m² 770,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej dzielnicy Korzeniec w Dąbrowie Górniczej! Działka o powierzchni 908 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pogodna

Jeleśnia,śląskie

145 500 zł1 164 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Jeleśnia. Działka charakteryzuje się przepięknym widokiem na okoliczne góry oraz spokojnym, cichym otoczeniem. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Macikowo

Macikowo,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł6 534 m² 382,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wybuduj swoje marzenia nad prywatnym jeziorem! Unikalna nieruchomość w miejscowości Macikowo, gmina Golub-Dobrzyń, województwo kujawsko-pomorskie machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł730 m² 2 602,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis przedmiotu oferty Nieruchomość położona w ruchliwej części Targówka (fabrycznego) w zrewitalizowanym kwartale. Świetny dostęp do komunikacji, publicznej oraz drogi przelotowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rudno

Rudno,małopolskie

675 000 zł5 100 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 51 arów: 35 arów budowlane oraz 16 arów tereny zielone. Działka budowlana o przeznaczeniu budowlano - usługowym pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

599 000 zł238 500 m² 2,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działek rolnych położonych w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. Działki posiadają łączną powierzchnię 23, 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

396 099 zł4 001 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek o łącznej powierzchni 4001 m2 w miejscowości Barcikowiczki (nowe Miasto Zielona Góra). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Baszki

Baszki,lubelskie

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Baszki, w gminie Niemce. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kretomino

Kretomino,zachodniopomorskie

3 042 000 zł33 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy głównej drodze D 11 na początku Kretomina ( wieś ) przed Koszalinem. Odległość to około 1 km do Koszalina. Powierzchnia działki to 3.3821ha numer działki to 143/20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wirginowo

Wirginowo,wielkopolskie

119 000 zł656 m² 181,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce pod dom wirginowo, gm. Śrem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 129/3 (obręb Bodzyniewo), zlokalizowaną w Wirginowie (pod adresem Wirginowo 14). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

999 000 zł4 300 m² 232,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 43 ar Głogoczów Idealna Inwestycja z Szybkim Dojazdem do Krakowa! Masz pomysł na dom lub biznes? Szukasz gruntu z potencjałem i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siepraw

Siepraw,małopolskie

259 000 zł1 342 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13,42 ar, położoną w malowniczej miejscowości Siepraw. Teren o lekkim nachyleniu w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Radostowice

Radostowice,śląskie

411 500 zł9 040 m² 45,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano - rolną w Radostowicach. Działka o pow. 9040m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta, nieogrodzona, niezagospodarowana. Wymiary: ok 38m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

210 000 zł724 m² 290,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia działka z nowo wydzielonych. Działka o powierzchni 724m2 znajduje się na delikatnym wzniesieniu. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok 23mx32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Górna

Sanok,podkarpackie

550 000 zł6 498 m² 84,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie bardzo atrakcyjne działki położone w miejscowości Bóbrka, gmina Solina, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego. Doskonała lokalizacja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

150 000 zł810 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Szukasz działki z dala od miejskiego hałasu, spalin i pośpiechu? Ta oferta może Cię zainteresować. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chlewnica

Chlewnica,pomorskie

24 144 000 zł201 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z mpzp Z bezpośrednim zjazdem Z S6 Działka inwestycyjna z mpzp | 20,12 ha | Bezpośredni zjazd S6 | 30 mw | Logistyka| Produkcja| Fotowoltaika| Gotowa koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

30 000 zł600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik do zarządzenia nr 4/2026 Starosty Oleśnickiego z dnia 13 stycznia 2026 r. Wykaz Starosta Oleśnicki działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warszawska

Bielsko-Biała,śląskie

42 152 000 zł52 690 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania działka inwestycyjna O pow. OK. 5,2 ha, położona W komorowicach śląskich, bezpośrednio przy ul. Warszawskiej W bielsku-białej. Dojazd do działki odbywa się nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

139 600 zł4 995 m² 27,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 4999 m , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

600 000 zł3 007 m² 199,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Kołczewie, zaledwie 4 km od nadmorskiej miejscowości Wisełka. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3007 m , z pozwoleniem na budowę 3 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Leszno,wielkopolskie

430 950 zł1 105 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana działka o numerze 524/1 w miejscowości Leszno, zaborowo gm. Leszno woj. Wielkopolskie o łącznej powierzchni około 1105 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rybitew

Pułtusk,mazowieckie

825 000 zł4 212 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W pułtusku 500 M od rynku | 4200 M | możliwość podziału na 4 działki | wz Z 2024 roku. Lokalizacja: pułtusk, ul. Rybitew 29 (woj. mazowieckie) Powierzchnia: 4212.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Borówkowa

Bogdaszowice,dolnośląskie

495 000 zł1 497 m² 330,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 497 m , z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poziomkowa

Kolbudy,pomorskie

380 000 zł1 385 m² 274,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W malowniczej miejscowości Kolbudy | Bliskość natury | Aktywny wypoczynek | Malownicza okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 385 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

269 000 zł6 998 m² 38,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 6998 m2, położona w miejscowości Podzamcze, gmina Kwidzyn. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 050 000 zł5 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 000 m2. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Ustalono: warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie sześciu budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m . Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda i kanalizacja. Dojazd do nieruchomości jest asfaltowy, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

213 000 zł1 065 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1065 m2 położona w Mysłakowicach przy ul. Maków Polnych około 5 km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze. Uzbrojenie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kopalina,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuczyce,małopolskie

850 000 zł2 600 m² 326,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce! (20 km od Krakowa) lokalizacja: w Łuczycach znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

190 000 zł1 133 m² 167,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Górze koło Wejherowa o numerze 35/24, o powierzchni 1133 m2, cieszącą się unikalną lokalizacją ze ścianą lasu. Stanowi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

730 000 zł1 570 m² 464,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1570 m2 przy lesie. Działka w kształcie prostokąta, media : prąd, kanalizacja, woda, gaz. Dojazd do działki utwardzony drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borkowice

Borkowice,wielkopolskie

216 720 zł1 204 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, borkowice, gm mosina, mpzp. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Dębówka

Dębówka,lubelskie

629 000 zł2 099 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2099 m2 w Dębówce - idealna pod inwestycję! Lokalizacja: dębówka, gmina Jastków, powiat lubelski Powierzchnia: 2099 m2 Wymiary: długość 51 m, szerokość 40 m Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jurowce

Jurowce,podlaskie

2 580 000 zł8 476 m² 304,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Jurowcach koło Białegostoku. Działka położona w malowniczej okolicy na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w sąsiedztwie nowych i budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysokie

Wysokie,pomorskie

158 850 zł2 118 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż kompleks 32 działek w miejscowości Wysokie. Jeśli planujesz zakup działki pod kątem własnego domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jastrzębnik

Jastrzębnik,mazowieckie

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1400 m Jastrzębnik | mpzp | Media Spokój, przestrzeń i wygodny dojazd do Warszawy Na sprzedaż ustawna działka 1400 m (ok. 44,9 32,5 m) w zielonej i spokojnej.