dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łebno

Łebno,pomorskie

850 000 zł27 000 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wilków

Wilków,dolnośląskie

817 650 zł18 170 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2 sąsiadujące ze sobą działki po obydwu stronach wzniesienia. DZ. NR 268 częściowo zalesiona. NA 12ha działce 267 - 3ha to pole uprawne. Pozostałe częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Opolska

Luboszyce,opolskie

500 000 zł7 569 m² 66,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Luboszyce Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Luboszyce, nr ewidencyjny 217/62. Parametry: powierzchnia całkowita: ok. 76 arów część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Golędzinów,dolnośląskie

319 000 zł1 164 m² 274,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sól-Kiczora

Sól-Kiczora,śląskie

1 190 000 zł20 740 m² 57,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnej działki znajdującej się w urokliwej i spokojnej części Rajczy. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 502 m² 63,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1502 m2 usytuowaną w miejscowości Ruda , woj. kujawsko-pomorskie ,gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.100.000,00 zł + Vat. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

15 000 000 zł6 416 m² 2 337,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa - 6416 m przy ul. Puławskiej Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 6416 m , zlokalizowana w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kalety

Kalety,śląskie

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach - Jedrysku, przy samym lesie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuczyce,małopolskie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce! (20 km od Krakowa) lokalizacja: w Łuczycach znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Anyżowa

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł1 346 m² 1 032,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kodrąb,łódzkie

90 000 zł2 993 m² 30,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kodrąb, powiat radomszczański, działka budowlana 2993 mkw do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(@)wgn pl Oferuję jedną z trzech, dobrze zlokalizowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Iławska

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

1 370 000 zł60 000 m² 22,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli masz pomysł I finanse na duży areał ziemi Z ogromnym potencjałem, zapraszamy do miłomłyna! duża działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, na której można zrealizowac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 020 m² 155,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1020 m2 prąd, woda,światłowód w drodze ,nieopodal zagajnik ,sady. Dojazd do Bydgoszczy 15km 20 minut Bez Pośrednika, cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

990 000 zł463 m² 2 138,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Białystok, ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 463m2 zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 144.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobiesz,mazowieckie

2 300 000 zł32 300 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka Działka budowlana nr 9, z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym o pow. 3,2343 ha. Powierzchnia działki: 1) ziemia rolna z planem zagosp. przestrzennego: 1,41 ha 2) las: 1,7965 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Pępowo,pomorskie

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry Do sprzedania działka budowla o powierzchni 8000 m2. Działka jest idealna pod zabudowę domów bliźniaczych. Działki posiadają wydane warunki przyłączenia do wody,prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Mickiewicza

Wola Radziszowska,małopolskie

1 050 000 zł7 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

125 300 zł1 253 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka między Polanicą Zdrój a Bystrzycą Kłodzką. Urokliwa działka budowlana o pow. 1253 m kw. Istnieje możliwość kupienia do 3,26 ha. Teren składa się z kompleksu 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

45 890 zł1 300 m² 35,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Długopole Górne, z możliwością zakupu razem bądź oddzielnie. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łukasińskiego

Otwock,mazowieckie

1 650 000 zł2 100 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m , położoną niedaleko centrum Otwocka, w okolicy ulicy Łukasińskiego. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

480 000 zł92 300 m² 5,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 9,23 ha, położonej w miejscowości Likiec, gmina Skępe, powiat lipnowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

4 000 zł4 828 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Dzierżawa terenu pod działalność przemysłową, parking lub halę, powierzchnia 4828 mkw. Cena promocyjna przez miesiąc: 4000 zł netto. Lokalizacja Nieruchomość położona jest dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje działkę na sprzedaż w urokliwej wsi - Łomnicy. Wieś znana przede wszystkim z Łomnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wojnowice,dolnośląskie

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 000 m , położona w miejscowości Wojnowice (gmina Czernica), zaledwie 30 minut od wrocławskiego Rynku. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brwinów

Brwinów,mazowieckie

920 000 zł2 089 m² 440,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości - około 11-12 min spacerem pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

700 000 zł908 m² 770,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej dzielnicy Korzeniec w Dąbrowie Górniczej! Działka o powierzchni 908 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pogodna

Jeleśnia,śląskie

145 500 zł1 164 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Jeleśnia. Działka charakteryzuje się przepięknym widokiem na okoliczne góry oraz spokojnym, cichym otoczeniem. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Macikowo

Macikowo,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł6 534 m² 382,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wybuduj swoje marzenia nad prywatnym jeziorem! Unikalna nieruchomość w miejscowości Macikowo, gmina Golub-Dobrzyń, województwo kujawsko-pomorskie machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł730 m² 2 602,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis przedmiotu oferty Nieruchomość położona w ruchliwej części Targówka (fabrycznego) w zrewitalizowanym kwartale. Świetny dostęp do komunikacji, publicznej oraz drogi przelotowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rudno

Rudno,małopolskie

675 000 zł5 100 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 51 arów: 35 arów budowlane oraz 16 arów tereny zielone. Działka budowlana o przeznaczeniu budowlano - usługowym pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

599 000 zł238 500 m² 2,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działek rolnych położonych w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. Działki posiadają łączną powierzchnię 23, 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

396 099 zł4 001 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek o łącznej powierzchni 4001 m2 w miejscowości Barcikowiczki (nowe Miasto Zielona Góra). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Baszki

Baszki,lubelskie

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Baszki, w gminie Niemce. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kretomino

Kretomino,zachodniopomorskie

3 042 000 zł33 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy głównej drodze D 11 na początku Kretomina ( wieś ) przed Koszalinem. Odległość to około 1 km do Koszalina. Powierzchnia działki to 3.3821ha numer działki to 143/20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wirginowo

Wirginowo,wielkopolskie

119 000 zł656 m² 181,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce pod dom wirginowo, gm. Śrem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 129/3 (obręb Bodzyniewo), zlokalizowaną w Wirginowie (pod adresem Wirginowo 14). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

999 000 zł4 300 m² 232,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 43 ar Głogoczów Idealna Inwestycja z Szybkim Dojazdem do Krakowa! Masz pomysł na dom lub biznes? Szukasz gruntu z potencjałem i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siepraw

Siepraw,małopolskie

259 000 zł1 342 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13,42 ar, położoną w malowniczej miejscowości Siepraw. Teren o lekkim nachyleniu w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Radostowice

Radostowice,śląskie

411 500 zł9 040 m² 45,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano - rolną w Radostowicach. Działka o pow. 9040m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta, nieogrodzona, niezagospodarowana. Wymiary: ok 38m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

210 000 zł724 m² 290,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia działka z nowo wydzielonych. Działka o powierzchni 724m2 znajduje się na delikatnym wzniesieniu. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok 23mx32m.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij